На Вінниччині продають картоплю по 20 гривень. Що прогнозують експерти?

На Вінниччині продають картоплю по 20 гривень. Що прогнозують експерти?

У минулому році кожна українська сім'я вважала картоплю одним з найдоступніших продуктів і могла придбати її в необмеженій кількості. Але в цьому сезоні картопля стала одним з найдорожчих овочів в країні. На Вінниччині продають по 20 гривень за кілограм.

У новому сезоні картопля стала найдорожчим овочем з так званого набору для борщу. Зараз почався самий розпал сезону, і за традицією картопля повинна бути дуже дешевою. Проте ціни на ринках не знижуються.

За прогнозами експертів, через деякий час вартість цього овочу буде рости. На початку серпня на оптових ринках вартість картоплі становила від 7 до 10 гривень за кг, в роздріб овочі продавали по 18 гривень. Примітно, що в деяких вінницьких магазинах вартість картоплі зараз доходить до 20 гривень.

— В селі Демківка Тростянецького району продається картопля. Гатунок - Андрета. Ціна 20 грн/кг, — розповідає вінничанка Лариса.

Якщо порівнювати з минулим роком, ціни вище майже в два рази. До речі, рівно рік тому оптова вартість картоплі не перевищувала 5 гривень.

Експерти пояснюють такі високі ціни холодною погодою в травні і червні. Крім того, липень почався з посухи в багатьох регіонах, через що перший урожай картоплі був мізерним, а пізню картоплю тільки почали збирати.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Поpошок
    Зеціни на картоплю.
  • Жора
    Бобрюсь,тут в городе могут убить в любой момент,случай на Юности.Так что картошка и ее цена не актуальна. Пусть 20 мин огласит цены на гробы и ритуальные услуги.
    Юра reply Жора
    Жора, ти реально не розумієш, яку ху-ню постійно несеш?
    Жора reply Юра
    Ну да на Юности били битой и ногами лежачего
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Гайсинському районі 45-річний чоловік до смерті забив односельця палицею 20:08 Ми обрали пʼять найбагатших депутатів Вінницької міськради. Хто вони? 20:05 Коли та як виплачують мільйон молодим військовим-контрактникам — розповідає адвокат 19:57 Сліди крові та рештки дикої кози знайшли біля нацпарку «Кармелюкове Поділля» Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 19:32 Транспортна компанія чи лікарня Пирогова: на кого у Prozorro скаржилися найбільше в 2025 році 18:47 Вкрали смартфон у пенсіонера та 30 тисяч у магазині: на Тульчинщині «попрацювали» злодії 17:26 Чадний газ від генератора вбив двох пенсіонерок у пансіонаті. Адміністраторці повідомили про підозру 17:04 «Відлік йшов на секунди»: як медсестра Олена Саєнко врятувала пасажира в тролейбусі 16:30 Коли мило було по талонах: як старий миловар рятував Ямпіль від радянського дефіциту 16:10 у Могилів-Подільському 77-річний чоловік накинувся на рідних із сокирою 15:22 На 15 років за ґрати відправили чоловіка, який зливав росіянам дані про переміщення ЗСУ 14:28 Чотири автівки поліції заблокували машину на Барському шосе. ВІДЕО play_circle_filled 14:02 Брат напав на брата: у Хмільницькому районі суперечка закінчилася ножовими пораненнями 12:58 Масові відключення електроенергії на Вінниччині через ожеледь. Яка ситуація в районах області photo_camera 12:09 У Тиврові хаскі напала на лебедя. Як пояснив ситуацію власник Рагнарьока 11:46 Рубцеві зміни після опіку: у Вінниці лікарі повернули рухливість пальців дев’ятирічному хлопчику 11:05 На Данила Нечая згорів легковик, в області палали будинки та котельня play_circle_filled 10:19 Пасажирський автобус з’їхав у кювет на трасі Тиврів-Вінниця: є постраждалі play_circle_filled 09:43 Складні погодні умови у Вінниці: адреси, де сьогодні немає світла, води та опалення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up