Три кілометри за 70 мільйонів. У Гнівані планують відремонтувати дорогу

Три кілометри за 70 мільйонів. У Гнівані планують відремонтувати дорогу

На сайті «Держзакупівлі» 13 серпня з'явився тендер, де мова йде про ремонт дороги у місті Гнівань. На нього планують витратити понад 70 мільйонів гривень.

У документі вказано, що планують провести поточний середній ремонт автомобільної дороги Вінниця – Гнівань – Тиврів протяжністю 3,3 кілометра. Оновлювана ділянка пролягає у межах Гнівані. Замовником робіт є Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області.

Очікувана вартість закупівлі — 73 мільйони 792 тисяч 416 гривень. Пропозиції учасникам можна подавати до 13 вересня.

Загалом за вказані кошти планують оновити дорожне покриття, облаштувати тротуар та посіяти газон.

Відео дня

Нагадаємо, за три роки в області планують оновити 55 ділянок доріг.

Читайте також:

За 9, 6 мільйонів гривень планують оновити адмінбудівлю на Соборній

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Лена
    пустіть краще більше "електричок", 6 разів на день це мало
    Грицько Штахета reply Лена
    6 разів на день, тобто кожні 4 години тобі це мало?? Ну що ж, не треба ремонтувать дорогу, пустіть Лєні на ці гроші довічне персональне таксі з Гнівані до Вінниці )))
  • Александр
    Даний участок проїжаю кожного дня по 2рази,так звісно участок жахливий але таку суму грошей виділених,мабуть дядя недобудував котедж і тому такі гроші
    Грицько Штахета reply Александр
    Та нема питань. Можна і за 20 млн ту дорогу зробити, і за 10 млн. Але ж тоді ти перший побіжиш волати і бідкатися, коли вона навесні разом зі снігом злізе )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:56 До Дня спортивного журналіста у Вінниці започаткували футбольні змагання пам’яті колег photo_camera 09:52 На Магістратській водій KIA, повертаючи праворуч, збив мотоцикліста play_circle_filled 09:12 Вінниця прощається з Героєм: пішов із життя легкоатлет і захисник Анатолій Зерук 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 21:00 Суд повернув державі приміщення ветеринарного коледжу в Тульчині, яке незаконно здавали в оренду 20:57 Комп’ютери, кінескопи і гру «Ну, постривай!»: що виготовляли вінницькі заводи в радянські часи photo_camera 20:06 Синочки «Торо» і «Тенет» народилися і загинули в один день, але додому повернувся лише один 20:06 За $6000 — до Придністров'я: затримали перевізника «ухилянтів» з Вінниччини 18:31 Лише третина дітей потрапляє в садочок: яка ситуація з чергами до дошкільних закладів Вінниці? 18:04 У Вінниці відкрили четвертий ветеранський простір «Побратим» 17:07 Кір наступає на Вінниччину: що потрібно знати вже сьогодні? 16:50 DenLi індивідуальні корпусні меблі (Новини компаній) 16:03 Біля Тульчина затримали 35-річного «експедитора» ухилянтів за кордон 15:12 Судитимуть шахрая, який видурив майже мільйон у матері загиблого Захисника play_circle_filled 13:58 Додому повернулися українські Захисники, які понад два роки провели в російському полоні photo_camera 13:42 Ласий шматок у центрі Вінниці: ділянку біля фонтану Рошен передали в управління АРМА 13:10 Сльози радості й вдячності: Гайсинщина зустріла свого Героя з полону photo_camera 12:38 ДТП на трасі Мізяківські Хутори — Стрижавка: водійка виїхала на зустрічну 12:03 Понад тисячу гектарів водойм повертають громадам на Вінниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up