Не приходячи до тями померла дівчина Андріана, яку збив мотоцикліст біля Feride

Не приходячи до тями померла дівчина Андріана, яку збив мотоцикліст біля Feride

Тернополянку медики врятувати так і не змогли. Дівчина три тижні не приходила до тями та нещодавно померла у лікарні.

 

Нагадаємо, ДТП сталося близько одинадцятої вечора 30 травня. Через пішохідний перехід біля "Feride Рlaza" переходили дві дівчини. Одній пощастило, інша потрапила під колеса спортивного мотоцикла Yamaha R-600.

Травмувалася у даній автопригоді 16-річна Андріана Демчук - студентка другого курсу вінницького транспортного коледжу. Вона родом з Тернопільщини.

Дівчину після аварії забрали до реанімації у важкому стані з обширними травмами голови, пошкодженням легенів та є небезпекою інсульту.

Три тижні потерпіла не приходила до тями. Її намагалися врятувати у реанімації обласної дитячої лікарні у Вінниці. Вінничани постійно збирали на її лікування гроші та здавали кров. Однак, врятувати її життя лікарем і не вдалося.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Анонім
    Переходили дорогу, люди видели, все перешли, она в последнюю минуту побежала, водитель хотел обьехать, но она решила побежать обратно так и столкнулись. Очень жаль,что так вышло .
    Анонім reply Анонім
    обьехать ???мот где валялся ?? скорость была 10 км в час ???   и свидетели которые рядом были-девочка с парнем .. ни про какие  "бежала назад" не говорила  просто переходила и в нее влетел мот  без контр маневров
    8 reply Анонім
    Якби він їхав 40 км/год і перед переходом пригальмовував,то встиг би загальмувати остаточно і навіть якщо б збив,то не насмерть.Це питання державного контролю руху на міських дорогах,такий нагляд реально відсутній -боцежєуропа. У всьому звинувачуйте лише себе,-кого вибираєте,як мовчите,як не те підтримуєте -так і маєте
  • Анонім

    Теперь он все же сядет, надеюсь на долго

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Безкоштовні майстер-класи, ігри та конкурси: що підготували бібліотеки Вінниці на літо photo_camera 20:03 Вінничани вибороли 15 медалей на чемпіонаті України з універсального бою photo_camera 19:47 У Вінниці будують «хмарочоси», але пожежна техніка дістає лише до 14-го поверху. Чи є це проблемою? photo_camera 19:05 Квести, екскурсії та майстер-класи: у «Гармонії» розпочався літній табір для дітей Від читача 15:08 Як уберегтися від шахраїв при покупках на торговельних онлайн-майданчиках: 18:30 Через два дні після випуску — на роботу за фахом у МХП: історія Вікторії Ганаги (Новини компаній) 18:22 Скандал на НМТ у Вінниці: чи дозволили випускниці ліцею №22 перескласти іспит після технічного збою play_circle_filled photo_camera 18:10 У лікарні імені Ющенка збиратимуть кошти для українських захисників photo_camera 17:31 Вода зі стелі та затоплений коридор: що відомо про потоп у гуртожитку ВНТУ? play_circle_filled photo_camera 17:31 Бійці Сил спецоперацій «взяли» висоту-223: що робили військові на телевежі у Вінниці? 17:13 Орден «За мужність» отримав сапер 120-ї бригади Іван Ковчук photo_camera 16:06 Полум’я ледь не перекинулося на сусідні будівлі: подробиці пожеж на Вінниччині play_circle_filled 15:15 Суд визнав урізану індексацію пенсій незаконною: ЮК "Мережа права" виграла апеляцію (Новини компаній) 15:07 Смертельна аварія біля Гордіївки: загинула 66-річна пасажирка photo_camera 14:15 У кількох містах Вінниччини зафіксували відхилення у якості питної води photo_camera 13:19 «Скринінг здоров’я 40+»: чому вінничанам варто встигнути до 30 червня 12:18 Злива підтопила дитячий садок у Калинівці 12:04 Викрили «паперову мобілізацію» на Гайсинщині: двом працівникам ТЦК оголосили підозру 11:20 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) 11:03 Продав 16 дронів свого підрозділу: на Донеччині затримали військового медика photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up