В Україні погіршилася ситуація з інфікованими коронавірусом

В Україні погіршилася ситуація з інфікованими коронавірусом
  • На території української держави за станом на 22.00 годину 30 березня, лабораторно було підтверджено 548 випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Більш детально про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з даними Центру громадського здоров'я, в нашій країні за допомогою лабораторних аналізів (ПЛР-дослідження) було підтверджено 548 лабораторних випадків інфікування коронавірусом. 

У повідомленні говориться: «В цілому вісім чоловік в нашій країні вже одужали. Їм провели повторне лабораторне дослідження. Вірусу виявлено не було в їх організмі».

Усього в Україні зафіксовано 13 летальних випадків від COVID-19. 

Станом на 10.00 30 березня в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 11 летальних, 6 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки. В нашій області сьогодні вранці було 23 підтверджених випадки. 22 хворих у стабільному стані, одна дитина — у важкому.

До вечора повідомили дані Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України. І станом на 17.00 — лабораторно підтверджені 32 випадки COVID-19, зразки біоматеріалів від 10 хворих ще досліджуються. Усі вони перебувають у лікарні під постійним медичним спостереженням, стан стабільний. Контактні особи самоізольовані та знаходяться під медико-санітарним наглядом.

 

Читайте також:

Коронавірус в області: 32 підтверджені випадки та 81 підозра

«Кожен може бути корисним. Як мінімум — сидіти вдома»: як карантин вплинув на життя волонтерки

Чому на блокпостах Вінниці немає медогляду та дезінфекції авто

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • покращення
    да вы шо неможет быть
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:12 Щоб не йшли до людей. На Вінниччині в лісах поповнили запаси корму для оленів та кабанів photo_camera 11:01 Молдованин контрабандою хотів вивезти з Вінниці старовинні картини photo_camera 10:10 На Донеччині загинув 27-річний захисник із Гайсинщини Богдан Баранюк 09:41 Суд повернув на розгляд справу чоловіка, який не з’явився до ТЦК Від читача 11:40 «Благодійний збір» від лікаря 09:03 Вінниця прощається з оборонцем України Олександром Живилком 08:30 День прав людини, благодійності й футболу. Історія, прикмети та забобони 10 грудня 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Орден посмертно. Батьки 20-річного Героя Богдана Кулака отримали державну нагороду photo_camera 20:04 Розпочни 2026 рік зі спорту. Стартувала реєстрація на новорічний забіг Vinnytsia New Year Run 19:25 «Думаю про сім’ю — і рухаюся вперед»: ветеран після протезування сів за кермо та зайнявся боротьбою на татамі photo_camera 19:12 Може бути гучно. Вінничан попереджають про підрив кар'єру у Могилівці play_circle_filled 18:37 Незрячі вінничани влаштували концерт для школярів та розповіли про своє життя photo_camera 18:31 «Заберу з пологового»: як вінничанки долучилися до флешмобу, що об’єднав жінок по всій Україні play_circle_filled 18:21 Без обговорень. Провели слухання бюджету та програми розвитку Вінниці на 2026 рік 18:01 Самозатухання пожежі не врятувало: у селі Жмеринського району загинула пенсіонерка 17:25 У селі Соколинці спіймали браконьєра: 13 раків потягнули на 43 тисячі збитків photo_camera 16:17 Затримали ділка, який хотів відправити гранатомет поштою photo_camera 15:11 На Соборній Lincoln збив жінку, яка йшла по «зебрі». Потерпіла у лікарні play_circle_filled 14:16 Пожежа в багатоповерхівці на Магістратській: загорілася кімната через піч photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up