Ювілейний забіг «Самоперевершення»: в парку Дружби народів намотуватимуть кола дві доби

Ювілейний забіг «Самоперевершення»: в парку Дружби народів намотуватимуть кола дві доби

З 29-го червня по 1 липня у Вінниці,  в  парку Дружби народів, проходитиме чемпіонат України з дводобового бігу та відкриті змагання з бігу на 12, 24 і 48 годин «Самоперевершення». Початок  змагань  – о 12.00.

Організатори ультразабігу – громадська  організація «Марафонська команда Шрі Чінмоя» та обласна федерація легкої атлетики. Він пройде під патронатом управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Це вже десяті, ювілейні змагання з ультра-марафону. У нашому місті цей захід проходить, починаючи із 2009 року.  Чому він має назву «Самоперевершення»? Тому, що  учасники  відважно кидають виклик запаморочливим дистанціям (в середньому пробігають близько 250 км.), обмеженням та погодним умовам, показують приклад терпіння, сили духу.  Кожен бігун, який фінішує у цьому ультра марафоні, є переможцем в першу чергу над собою.

Зважаючи на те, що змагання  є відкритими, у них приймають участь бігуни з інших країн Європи. Тому склад  учасників досить інтернаціональний – українці, представники  Білорусі, Молдови, Польщі, Чехії, Естонії. Сьогодні спортивний та активний спосіб життя в  знаходить все більше і більше небайдужих прихильників,  і наші змагання притягують марафонців. Вінницький дводобовий забіг  завжди проходить на високому рівні, і всі учасники відчувають щиру  турботу та небайдужість організаторів та волонтерів.

З кожним роком покращуються і умови стартів. Як правило,  марафонці харчуються на ходу. Тому до їх послуг мобільний блок харчування: 4 разова гаряча їжа та безліч зелених  коктейлів,  свіжих фруктів та овочів і, звісно,  вода в необмеженій кількості. Бігуни отримують необхідну медичну допомогу  та кваліфіковану поміч масажиста. Різнокольорове наметове містечко надасть прихисток від непогоди та задовольнить потребу кожного учасника у сні та відпочинку.

Відео дня

Далеко не всі учасники чемпіонату є  професійними спортсменами. Серед  них  вчителі, бібліотекарі, юристи, економісти, пенсіонери та підприємці – чоловіки та жінки різного віку та професій, які  відчувають смак до життя, волю до перемоги і насмілюються кинути виклик своїм слабкостям та шаленим дистанціям.

Участь в ультразабігу приймають не лише молоді, скоріше – молоді духом. Переважно вік бігунів – 30-50 років.

З історії ультразабігів в Україні

Міжнародна марафонська команда Шрі Чінмоя щороку організовує близько 500 різноманітних стартів у 70 країнах світу – від забігів на 2 милі (близько 3,2 км) до найдовшого сертифікованого забігу на планеті  (близько 5000 км) у Нью-Йорку (США).

В Україні марафонська команда почала організовувати свої перші змагання у 2004 році. Це був забіг на 12 годин у Києві. 32 спортсмени з країн СНД  тоді взяли участь у ньому. У вересні 2006 року в Києві стартував перший добовий забіг, організований марафонською командою.

Найбільш масовим ультразабігом, організованим «Марафонською командою» на теренах України за останні роки став Одеський марафон. Цього року він зібрав 800 бігунів.

Серед відомих спортсменів, які приймали участь в вінницьких змаганнях «Самоперевершення», є Юрій Тростенюк. Він – перший вінничанин, який зайняв перше місце в забігу на 5000 км у Нью-Йорку. Наш земляк Ігор Мудрик посів друге місце в цьому ж забігу, а вінничанка Наталя Глущук – неодноразова призерка у 6 та 10-ти добових міжнародних змаганнях (цього року вона також є директором змагань у Вінниці). Згадаємо є Володимира Васютіна з Енергодару, якому належить рекорд вінницьких змагань (304 км).

 


 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:45 З’явився білий бенгальський тигр. Чим ще здивує Подільский зоопарк у новому сезоні? photo_camera 13:45 У Вінниці чоловік з сокирою накинувся на контролера обленерго 13:32 «Колосівські» тхеквондисти здобули дві бронзи на турнірі «Hereya open» в Болгарії 13:20 Де смачно пообідати на Вишенці: огляд бізнес-ланчі і не тільки (партнерський проєкт) Від читача 13:03 EPAM Україна та ГО «Загартовані серця» передали Силам оборони 100 автомобілів 12:45 За вбивство продавця трактора хмільничанин сидітиме 15 років 12:21 «Коли в темну пору йшли по траві, іскри сипалися з-під ніг». Спогади про аварію в Чорнобилі photo_camera 12:00 Адреси, де у Вінниці 26 квітня тимчасово не буде світла чи води 12:00 Як знайти роботу в Польщі: поради для українців (Новини компаній) 11:45 Знайшли військових, які переховували вбивць поліцейського з Вінниччини 11:00 Ліквідували ще 950 окупантів. Зведення Генштабу на ранок 26 квітня 10:00 Сьогодні день пам'яті Чорнобиля. Історія та прикмети 26 квітня 09:44 Чи знаєте історію Чорнобильської катастрофи? Тест від 20minut.ua 09:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 21:00 Поліція Вінниччини затримала двох наркоторговців: їм загрожує до 10 років ув'язнення 20:08 «Жирна ціль»: Як військові з вінницьких міні-градів знищили генерала рашистів 20:00 Вінниччина готується до сильного вітру: оголосили жовтий рівень небезпеки 19:00 Воїнам з бригади «Червона калина» передали 20 FPV дронів 18:44 Тест: 10 каверзних питань з історії Вінниці, які змусять вас подумати 18:00 «На війні найважче – бачити дітей на лінії фронту». Історія поліцейського, який пішов на війну
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up