Євгеній МИХАЙЛІВ
098 268 93 67
Євгеній МИХАЙЛІВ - Всі Статті (3459)

На всеукраїнському фестивалі з футболу серед дівчат до 11 років переможців не визначили. Медалі, дипломи і подарунки від організаторів отримали всі учасниці. 

Останніми роками кількість бажаючих читати книги в Україні є відносно невисокою. Приємною альтернативою можуть стати аудіокниги. Про це йшлося на творчому вечорі у вінницькому підприємстві незрячих.

До війни одним з найпопулярніших в Україні масових змагань була Спартакіада серед школярів середніх класів «Олімпійське лелеченя». Наразі такі загальнодержавні змагання призупинені. А ось на обласному рівні на Вінниччині вони пройшли аж у три етапи.   

На базі вінницького підприємства незрячих пройшла зустріч з інтернами-офтальмологами з Вінницького національного медичного університету. Вони поспілкувалися із незрячими і слабозороми вінничанами. Ініціатором заходу була Неля Кривецька, асистентка кафедри очних хвороб медуніверситету, яка вже понад 30 років працює лікарем-офтальмологом на вінницькому підприємстві Українського товариства сліпих (УТОС).

У різних навчальних закладах Вінниці наразі регулярно проводяться олімпійські уроки. Переважно цим опікується 29-річний майстер спорту із легкоатлетичного багатоборства, учасник І Юнацької олімпіади, стипендіат обласного відділення НОК України, майстер спорту Вадим Адамчук.

У 1966 році вперше в історії вінницького футбольного клубу майстрів одразу чотири м’ячі в одному матчі забив Янош Габовда. Його іменем був назвали престижний клуб вінницьких футболістів, які оформлювали гольовий покер в одному матчі.

На святі української пісні «Коли ти поруч» глядачі побачили цікавий «парад співочих дуетів». Вокалісти з колективу художньої самодіяльності підприємства незрячих    переважно співали парами. А солістки студії «Вікторія» — у супроводі бек-вокалу.

Вінницька «Нива» 13 вересня вдома провела черговий матч чемпіонату України з футболу (друга ліга). На цей раз суперником нашої команди були «Карпати-2» (Львів).      

Традиційне нагородження найкращих тренерів і спортсменів Вінниці до професійного свята цього разу виявилося незвичним. Воно почалося з хвилини мовчання за загиблими та вшанування військовослужбовців, які до повномасштабного вторгнення працювали в галузі фізичної культури і спорту.

Вінницька «Нива» здобула перемогу в шостому турі чемпіонату України з футболу (друга ліга). Сьогодні, восьмого серпня, нивівці в Одесі перемогли  «Васт» (Миколаїв). Таким чином вінничани піднялися на шосте місце турнірної таблиці.  

keyboard_arrow_up