Євгеній МИХАЙЛІВ

098 268 93 67
Євгеній МИХАЙЛІВ - Всі Статті (3684)

Під час війни навіть пересічним цивільним людям важливо знати, як зупиняти сильну кровотечу. Від виклику до приїзду карети швидкої допомоги у місті пройде, як мінімум, 10-15 хвилин. 

Фінішували обласні спортивні ігри «Найкраща спортивна громада Вінниччини». Змагалися команди сільських та селищних територіальних громад. Спартакіада пройшла під гаслом «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ».

Вінничанка Лейла Юсіфзаде дебютувала на Світовому Кубку виклику з художньої гімнастики World Challenge Cup. Він проходив у Румунії (Клуж-Напока) з 12 по 14 липня.

Як відомо, Вінниця є центром хокею на траві України. Вінничани приносять славу своєму регіону на міжнародному рівні також у зимовому різновиді гри — індорхокеї (в залі). А з недавнього часу в світі почали культивувати хокей-5. Це різновид «зеленого» хокею, в якому грають на чверть поля, причому із невеликими бортиками.

Вінницька «Нива» знову програла в контрольному поєдинку. Він пройшов 10 липня у нашому місті.  

У Вінниці триває серія тренінгів для людей із порушеннями зору для опанування звукових програм на смартфоні. Навчання відбуваються в рамках грантової програми на базі підприємства незрячих.

Флаг-футбол — олімпійський безконтактний різновид американського футболу. У ньому вінничани перебувають на лідируючих позиціях в країні. Недарма в цю неділю, 14 липня, у місті над Бугом пройде третій, передостанній тур Кубку України.

Вчора вінницька «Нива» провела другий контрольний поєдинок у це міжсезоння. Суперником професіоналів був аматорський ФК «Орлівка». В останньому чемпіонаті Вінницької області він посів четверте місце серед шести команд.

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів влаштували тренінг із написання грантів для громадських організацій і підприємств людей з інвалідністю. Він тривав протягом п'яти днів. 

Таких серйозних важкоатлетичних змагань у Вінниці не було за останні десять років. У вересні цього року в місті над Бугом проведуть Кубок України серед чоловіків і жінок. Він пройде одразу після Олімпійських ігор. 

keyboard_arrow_up