Євгеній МИХАЙЛІВ
098 268 93 67
Євгеній МИХАЙЛІВ - Всі Статті (3215)

Всесвітня шахова Федерація присвоїла найвище звання 20-річному вихованцю вінницької шахової школи Віктору Матвіїшену. Він став міжнародним гросмейстером, повідомляє «Вінниця шахова».  

У Сосонці (Вінницький район) пройшов стартовий поєдинок вищої ліги чемпіонату області з футзалу. ФК «Стрижавка» (Вінницький район) боровся з одним із фаворитів змагання — «Енергетиком» (Вінниця).

Більшість українців добре знають Григорія Сковороду в першу чергу як видатного філософа. Водночас він писав і чудові байки. До 300-річчя Григорія Сковороди на базі вінницького підприємства Українського товариства сліпих влаштували їхні художні читання.

Фінішував Кубок області з міні-футболу серед студентських команд. Він тривав два дні на майданчиках спорткомплексу «Нива». Грали просто неба. Легкий морозець не заважав справжній чоловічій боротьбі. Гравці наголошували, що для футболу немає поганої погоди!

Стартовий поєдинок вищої ліги чемпіонату області з футзалу пройшов третього грудня на сучасному майданчику у спорткомплексі «Аква-Він». Зустрічалися один із лідерів вінницьких футзальних баталій останніх років «ЯСКО» (Вінниця) і «Універ-Динамо».

Міжнародний День людей з інвалідністю щороку відзначається третього грудня. Він не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.   

Юнацькі команди спортивного клубу «Вінницькі Вовки», які склали основу двох збірних України з флаг-футболу (безконтактний різновид американського футболу), стали учасниками New Generation Bowl у Відні (Австрія). Всі вінничани повернулися додому зі здобутками. Збірна U-15 виборола срібний кубок турніру, а команда U-17 отримала бронзу.

Після тривалої перерви відбувся чемпіонат України з фрі-файту. Нагадаємо, це український різновид змішаних бойових мистецтв.   

Фінішував  Moldova Open Cup із художньої гімнастики. На ньому вдало виступили вихованки вінницького клубу «Еlite». Вони гідно витримали конкуренцію із представницями Румунії, Кіпру, інших регіонів України та господарками килима.

Ці змагання проанонсували на зборах із представниками місцевих футзальних клубів. Вів засідання голова обласної Асоціації футболу Ігор Гатауллін. Нагадаємо, саме очолюваній ним громадській спілці делеговані права розвивати всі різновиди гри № 1 на території нашого регіону.

keyboard_arrow_up