Євгеній МИХАЙЛІВ
098 268 93 67
Євгеній МИХАЙЛІВ - Всі Статті (3109)

В сезоні 2022-2023 років по вісім жіночих і чоловічих команд Суперліги змагатимуться у складі новоствореної Професіональної волейбольної Ліги України.  Серед учасників профі-змагань будуть і два вінницьких колективи.

У останні місяці до вінницької шахової школи масово записуються юні вимушені переселенці. Маленькі шахісти з Харкова, Херсона, Маріуполя, Скадовська  та інших міст України залюбки опановують премудрості «королівської» гри у шахово-шашковій ДЮСШ № 6 міського спорткомітету та грають у місцевих змаганнях.

Європейська федерація хокею на траві два роки тому визнала Вінницю переможцем конкурсу на проведення у нашому місті міжнародного чемпіонату із хокею на траві «5 x 5», нового різновиду цієї гри. Заявки на проведення змагання ще подавала Польща (їй віддали аналогічний жіночий Євро), Австрія і Туреччина.

Олімпійські дні тривають на Вінниччині. 27 червня чергове спортивне свято для мешканців обласного центру провели на стадіоні Центрального парку і відпочинку. Його організувало відділення НОК України у Вінницькій області.    

Під час розширеного засідання виконкому Вінницької обласної Асоціації футболу (ВОАФ) стало відомо про утворення ще однієї спортивної громадської спілки. Це Асоціація футзалу Вінницької області. Її очолив колишній професіональний гравець Юрій Максименко.     

Керівництво клубу «Нива» ухвалило рішення залишити вінницьку команду у професіональному спорті. Про це 24 червня під час розширеного виконкому обласної Асоціації футболу повідомив тренер нивівців Олег Остапенко.

Міжнародний Олімпійський день відзначили у спорткомплексі обласної комплексної ДЮСШ, що на Старому місті. З цієї нагоди там провели різноманітні спортивні естафети і конкурс знавців олімпійського спорту.

Цього року у зв’язку із воєнним станом профільна оздоровча школа «Юннат» приймає меншу кількість дітей, ніж зазвичай. Зокрема, протягом зміни тут одночасно відпочивають лише 35 вихованців віком від 5 до 13 років. Це пов’язано із невеликою місткістю бомбосховища у будівлі станції.

Щойно ансамбль танцю «Радість» Вінницького палацу дітей та юнацтва повернувся із Швейцарії, де брав участь у «Днях України в м. Фрібургу». Їх  організувала Асоціація міжнародних фольклорних фестивалів Фрібурга в рамках спеціального проєкту солідарності з Україною.

У квітні міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (МКДЮСШ) «Вінниця» відзначила 22 роки із дня свого заснування. Її першим директором був Микола Дроздов. Його наступником став інший фахівець боксу Юрій Будяк, який й зараз очолює цей позашкільний навчальний заклад. Він розповів, як працює спортшкола в умовах війни.

keyboard_arrow_up