Вінницькі студенти зібрали кошти для бійця АТО, що втратив зір

Вінницькі студенти зібрали кошти для бійця АТО, що втратив зір

Гроші студенти-технологи виручили із продажу смаколиків на нещодавньому ярмарку. Усі кошти підуть на реабілітацію воїна-АТОвця із Шаргородщини

 

Щоб зібрати кошти на реабілітацію Анатолію Шейгецю, воїну, який втратив зір та руку у АТО, студенти-технологи нещодавно  влаштовували ярмарок смаколиків. А сьогодні, 13 жовтня, під час акції “Честь і гідність”, яку влаштувала Громадська спілка “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО”, молодь вручила йому ці кошти -  6800 гривень - зі словами вдячності. ​Володимир Софієв, студент 2 курсу Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, розповів, як готувались:

 - В понеділок  у нас відбувався ярмарок, присвячений благодійній акції на допомогу воїну АТО Анатолію Шейгецю. Ми продавали пиріжки, і усі гроші, які заробили, адресували Анатолію у якості підтримки. Дізналися про нього за допомогою адміністрації нашого коледжу.Анатолій Шейгець подякував дітям та на їх запитання, чого йому не вистачає, сказав тільки одне:

 - Телевізор би мені, адже мій вже занадто старенький, і там поганий звук.

Відео дня

Валентина Вельган - волонтерка шаргородського осередку Спілки. Разом із Анатолієм Слівінським, головою  Об'єднання учасників бойових дій та ветеранів АТО, вона опікується Анатолієм Шейгецем з тих пір, як чоловік втратив зір.  - Я дбаю про Анатолія Шейгеця, тому що він - мій земляк. Я завозила йому передачі на передову, коли він служив у Донецькій області. А Анатолій Слівінський… Він просто дбає про всіх. Коли я звернулась до нього за допомогою для Шейгеця, він розповів, що американська діаспора як раз направила у Спілку кошти. Нам потрібно було зробити вибір, куди їх направити. Частину суми направили Анатолію,  - розповіла Валентина.

За ці кошти, а також за кошти небайдужих підприємців воїну АТО облаштували ванну кімнату.

 - Толя - сам будівельник, і коли у ванній поклали плитку, мацав шви: перевіряв, чи гарно поклали. Мати його щаслива безмежно. Тепер хоче телевізор, аби був звук гарний. А ми будемо збирати на ортопедичний матрац, - розповіла пані Валентина.

Якщо маєте бажання долучитися до збору коштів, зв’яжіться із волонтеркою Валентиною Вельган за цим посиланням: https://www.facebook.com/valentina.velgan?fref=ts

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Від розпису зупинок до парку мрії: родина священника — ініціатор змін у Скитківці photo_camera 20:03 Як змінювалася Вінницька Вежа протягом століття: унікальні фото покажуть на виставці 19:19 Від «Росії» до «Миру»: куди зникли вінницькі кінотеатри минулого photo_camera 19:05 Завдяки школам Вінниці боєць «Монгол» отримав Starlink, шоломи та зарядні станції photo_camera Від читача 21:32 День відкритих дверей у ВНТУ! 18:35 «Заселити сина, але аферистів не виселяти». Як невідомі не пускали у власну домівку сина захисниці 18:32 Ціни на гуртожитки можуть зрости: що кажуть у вінницьких вишах і в якому вони стані сьогодні play_circle_filled photo_camera 18:07 За добу на Вінниччині сталося вісім пожеж. Є потерпілий та майнові збитки 17:06 У Вінниці бізнесмени «кинули» навчальний заклад на пів мільйона 16:55 Залишок борошна від фотоконкурсу «Рецепт паски» передали волонтерам для ЗСУ (партнерський проєкт) 16:53 Створять незвичну витинанку «Мрія у всіх одна»: експеримент у Могилеві 16:16 На Вінниччині двох п'яних водіїв спіймали на спробі підкупу поліції 15:48 Як допомогти дитині пережити війну? На Вінниччині з’явилися три простори «Твій» photo_camera 15:06 «Нива» вдома програла останній домашній поєдинок чемпіонату України 15:03 Дощі чергуватимуться з проясненнями, але головна загроза — заморозки 14:17 Постраждав 65-річний вінничанин. На вулиці Гонти зіткнулися автомобіль KIA та мопед 13:13 Вінничанин отримав тюремний строк за підтримку агресора в соцмережах 13:02 Вінницьке ОСББ поставили сонячну електростанцію. Скільки їм це коштувало? 12:14 На вулиці Костомарова Citroen врізався у стовп. Постраждав пасажир photo_camera 11:50 Мрії починаються тут: День відкритих дверей у ВНТУ – дізнайся все про вступ 2025! (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up