У мерії міркують над тим, щоб купити катери та зробити річковий трамвай

У мерії міркують над тим, щоб купити катери та зробити річковий трамвай
  • Депутат міськради Юрій Іорданов запропонував придбати два нових катери, які б курсували по річці Південний Буг.
  • Мер Вінниці Сергій Моргунов відповів, що це питання вже опрацьовується і розказав, яким він бачить розвиток річкового транспорту.
  • Раніше у мерії казали, що створити річковий трамвай з нинішніх катерів, не можна

На сесії міськради, 26 квітня, під час затвердження нового Статуту КП «Вінницька транспортна компанія», депутат міськради Юрій Іорданов запропонував депутатам зміни щодо річкового транспорту Вінниці.

— У мене є пропозиція — ми маємо гарну річку Південний Буг, розвиваємося за європейськими стандартами і я прошу розглянути можливість придбання двох сучасних теплоходів, які б курсували як у туристичних цілях, так і як громадський транспорт, — сказав Іорданов.

На це мер Вінниці Сергій Моргунов відповів, що вже працюють над цим:

— Є доручення відповідним підрозділам та безпосередньо заступнику міського голови Сергію Матусяку, щодо відпрацювання з одним із вінницьких виробників можливості побудови катерів та організації навігації на річці Південний Буг.

Коли це буде? Зараз важко сказати, бо потрібно вирішити багато юридичних питань і  мати чітке розуміння, якими будуть витрати на все це. Бо одне діло — купити катери, а інше — побудувати транспортну інфраструктуру. І зробити так, щоб люди користувалися цими катерами не тільки в туристичних цілях, а й як громадським транспортом від Стрижавки до Сабарова, — сказав Моргунов.

Нагадаємо, раніше була петиція до влади Вінниці з пропозицією створити з існуючих катерів «Ляля Ратушна» і «Микола Пирогов» громадський транспорт. Але як в адміністрації пристані «Вінниця», так і самі міські чиновники пояснили — це неможливо. Подробиці за цим посиланням.

Опитування

Чи потрібно створювати річковий трамвай у Вінниці?

Читайте також:

Фото: архів «20хвилин»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (58)
  • Грицько Штахета
    Микола та Ляля поки ще плавають. Ви спочатку канатну дорогу з Можайки на Тяжилів проведіть, а потім вже ламайте те шо працює )))
  • Оксана Яременко
    З початку економічне обгрунтування , а потім про візитівку і все таке інше.
  • Валентина Кузьмина
    Було б чудово!
  • Игорь Михалюк
    Интересно он не повторит Титаник? Их давно на металлолом нужно задать а не маршрутку делать
    Грицько Штахета reply Игорь Михалюк
    Ці катери, - то є історія міста. На відміну від Титаніка, вони плавають. Не пропонуйте сдати на металобрухт те, про що й гадки не маєте.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінниччину накриє штормовим вітром. Далі — похолодання, ожеледиця і сніг 20:02 У Кущинцях прощаються з 27-річним воїном Богданом Баранюком, якого вбив ворожий FPV-дрон photo_camera 19:05 Надзвичайники несли важкохвору два кілометри на ношах до «швидкої» та загасили п'ять пожеж photo_camera 18:49 Ідеї бюджетних сувенірів до Різдва: що подарувати рідним та скільки це коштує photo_camera Від читача 20:19 Мітинг проти свавілля малолітнього тирана 18:10 Понад 170 тисяч збитків за п'ять кіло риби. На Сниводі зловили браконьєрів із сітками photo_camera 17:43 Янчак хотіла іншого суддю, але відмовили: як просувається справа про побиття військового в ТЦК play_circle_filled 17:11 У Вінниці шукають 33-річного Анатолія, який самовільно залишив лікарню 16:25 У Центрі реабілітації «Поділля» завершили модернізацію приміщень для реінтеграції ветеранів та людей з інвалідністю (Пресслужба Вінницької обласної ради) 16:16 Місто генераторів: як Вінниця живе у постійному гудінні та чи можна із цим щось вдіяти 15:35 У Стрижавці легковик збив жінку на пішохідному переході photo_camera 15:17 У Вінниці здали два муніципальних будинки. Хто отримав квартири? 14:27 Українським воїнам із «Хрестом бойових заслуг» встановили щомісячну виплату 12 000 гривень 13:30 Сміттєвоз зніс паркан 12-го ліцею, далі — масове зіткнення авто та травмована дитина 13:15 Вбивство на заправці у Жмеринці: суд не пом’якшив запобіжний захід 12:35 141 квартира для працівників та їхніх родин: МХП збудувала корпоративний будинок у Ладижині (новини компаній) 12:06 36 операцій і втрата мами: у Європарламенті плакали, коли Ромчик говорив про трагедію у Вінниці play_circle_filled 11:12 Зграя домашніх собак пошматувала 11-річну дівчинку в селі Лопатин 10:10 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 10:09 Сотні вінничан тимчасово без води та тепла. АДРЕСИ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up