Першим прямим рейсом з Вінниці до Ізраїлю скористалось 87 пасажирів

Першим прямим рейсом з Вінниці до Ізраїлю скористалось 87 пасажирів

Першим прямим рейсом з Вінниці до Ізраїлю скористалось 87 пасажирів

 

- Відтепер літати до Ізраїлю і назад з Вінниці можна буде раз у тиждень. Виліт з Вінниці за розкладом по четвергах о 05:40, вильоти з Тель-Авіву заплановані по середах о 23:15. Орієнтовний час перельоту 3 години, - зазначають у Департаменті у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю   Вінницької міської ради.

На даному авіарейсі працюватиме «Боїнг -37», який має два класи обслугов​ування: бізнес і економічний.

Нагадаємо, вінничани також незабаром можуть двічі на тиждень літати до Варшави: в ніч з четверга на п'ятницю і з неділі на понеділок, та на Туреччину: по вівторках і п'ятницях.  

Усі подробиці роботу аеропорту - напрямки, розклад рейсів, правила реєстрації, особливості провезення багажу і інші необхідні пасажирам дані, можна дізнатись ТУТ .

До речі, до вінницького аеропорту курсує автобус  - Графік руху автобуса №33 за маршрутом: Барське шосе - Аеропорт - Барське шосе

Читайте також: Вінницький аеропорт: мрії та реальність

У вінницькому аеропорту багаж можна отримати швидше

Чому вінничани летять за кордон з Києва, хоча аеропорт є у Вінниці?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:13 Робота є, а грошей немає: українські компанії встановили антирекорд із боргів по зарплаті 20:06 29-річний вінничанин вдруге за рік сів за кермо без посвідчення 19:15 На Вінниччині більше 5 тисяч хворих на грип та ГРВІ, зафіксовано смертельний випадок від COVID-19 19:08 Понад 600 гектарів Ладижинського водосховища більше не належить бізнесмену-порушнику Від читача 20:42 Наркомафія Вищеольчедаєва Терор громади 18:33 Мінус двадцять на вулиці: як у Вінниці виживають безпритульні тварини і хто намагається їх урятувати 18:12 Військові з 59-ї бригади отримали дві мобільні АЗС photo_camera 17:43 У Вінниці вшанували ветеранів місцевого футболу 17:01 Собаки, коти та пташки: енергетики Вінниччини рятують тварин у сильні морози photo_camera 16:24 Понад 60 мільйонів на дороги Вінниці: які вулиці та райони будуть оновлювати 16:05 Газ за графіками — це фейк. «Нафтогаз» офіційно розвіяв чутки про нові відключення 15:05 Півтора року невідомості: на щиті повертається вінницький митник Валерій Гольовський 15:02 «Дівчата, замерзаю я й тварини»: понад 30 годин чекали світла на двох вулицях Старого міста 14:07 Могла замерзнути. У Козятині пенсіонерка впала на дорозі і не могла встати play_circle_filled 13:33 Мерія Вінниці встановила премії для непедагогічних працівників. Кому саме та скільки? 13:13 Понад 7,5 тисяч дронів і 165 боїв: минула доба на фронті була напруженою photo_camera 12:34 Від промзони до житла: компанія з групи «Барцьось» планує забудову в районі ВПЗ 12:04 Понад 60 адрес тепла: де у Вінниці зігрітися та зарядити ґаджети під час відключень 11:51 На Вінниччині проведуть наймасовіші змагання з флаг-футболу за всю історію 11:43 Палали будинки, сонячні панелі та дитсадок: де на Вінниччині вчора працювали вогнеборці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up