Чому вінничани летять за кордон з Києва, хоча аеропорт є у Вінниці?

Чому вінничани летять за кордон з Києва, хоча аеропорт є у Вінниці?

Директор вінницького летовища Ярослав Мазурець каже, що літній сезон проходить “повз” аеропорт через пасивність турфірм. А голова Асоціації туристичних агентств Ольга Гандурська відповідає, що “агентства не готові брати на себе такі ризики”.

 

- Ці турфірми чомусь відправляють людей у Бориспіль, звідки вилітають у Туреччину, Єгипет, Чорногорію, - обурюється Мазурець. - Але від нас дешевше! Не треба витрачати на дорогу до Києва, стояти у пробках та чекати у аеропорті свого рейсу. Тому, прошу вас, напніть цим турфірмам, які посміхаються у лице, а за спиною “ножі точать”.

Голова Асоціації туристичних агенств Вінниці Ольга Гандурьска має іншу думку та не бачить вини вінницьких турфірм у тому, що “Аеропорт Вінниця” залишається без потенційних клієнтів.

- У людей просто немає грошей, щоб літати та відпочивати за кордоном - каже Ольга. - Тому не треба звинувачувати туристичні агентства, які не готові брати на себе такі ризики. Викупати квитки на рейси, які згодом відміняють - ніхто не хоче. Два роки тому харківські туристичні агентства намагалися запустити сполучення із Туреччиною. Але в них нічого не вийшло. Не було тих, хто зміг би купити путівки навіть коли долар був по 8 гривень. Хоча попит був та досі є.

Відео дня

Ольга Гандурська розповіла, що вінничани летять за кордон зазвичай у Турреччину. І їх відправляють через аеропорт Бориспіль.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Анонім
    Потому что наши бандиты, которых у колхозников называют властью, ни сами не захотели инвестировать в винницкий аеропорт деньги, ни иностранцам не продали, которые кстати хотели вложиться пару лет назад...финны 4,5 млрд.долл. США, немцы еще с кем-то предлагали инвестировать 7,5 млрд.долл США...в Виннице он был бы шикарен, на пересечении стольких торговых путей и тур маршрутов..был бы один из мощных аеропортов страны, но куда ж совко-б.дло-бандосам без откатов, без потери перспективы отжать, поделить...зачем мотлоху такие проекты, что развивают инфраструктуру...моветон, так скать. Ща модер как обычно снесет коммент, но оленей кругом хватает. Шо за страна, это ппц. Все таки правильно наши шлю делают, что простеляются по всему миру...чего с баранами сидеть, епта.
  • кукунаишвили
    а що "у нас дешевше"??? Були рейси на Анталію чи на Хургаду??? неображайтесь але реально з Кийьєва дешевше полетіти до того ж Ізраїлю та Польщі ніж через Гавришівку!!!!



    P.S. Коли ви почнете працювати з Лоу-Костерами??????!!!!!!!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:05 В Томашпільській громаді врятували підлітка, який замерзав у полі на шляху додому play_circle_filled 16:12 На Хмельницькому шосе зіткнулися Volkswagen та Nissan. ВІДЕО play_circle_filled 15:35 Де купити квіти до Дня матері: кращі локації, контакти та швидка доставка (парнерський проєкт) 15:14 Схема на 150 мільйонів: як «свої» вигравали тендери, а готівку ділили Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 14:10 У Вінниці майже кожен другий багатоквартирний будинок має ОСББ 13:16 Екологи через суд стягнули 22 тисячі за незаконний видобуток пісковику 12:40 Ідеальні подарунки до Дня матері: СПА-розкіш, елегантна білизна та здоров'я (партнерський проєкт) 12:08 Нетверезий водій на Mercedes намагався «вирішити питання» за 20 тисяч гривень 11:10 На Вінниччині відкрили Алеї пам’яті на честь загиблих воїнів «Червоної Калини» 10:18 На вулиці Василя Барки через коротке замикання загорівся будинок: пожежі на Вінниччині за добу 09:42 Де у Вінниці 9 травня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня 21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up