Пішла з життя вчителька школи № 23 Марія Пащук. Її називали педагогом з великої літери

Пішла з життя вчителька школи № 23 Марія Пащук. Її називали педагогом з великої літери
  • Марія Пащук присвятила 48 років педагогічній діяльності, понад 36 із яких працювала вчителькою історії у школі-гімназії № 23.

Вчора, 29 березня, не стало вчительки історії школи № 23 Марії Пащук. Про це того ж дня повідомили на сайті навчального закладу.

«Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, яка заслуговує на найкращі слова поваги та шани. 29 березня 2021 року колектив комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 23 Вінницької міської ради» втратив чудову колегу, вчителя, залюбленого в дітей, свою професію і квіти, — зазначають на сайті школи. — Передчасно пішла з життя Пащук Марія Іванівна, учитель історії, висококваліфікований педагог, людина чуйна, добра, хороша». 

Жінка присвятила 48 років свого життя педагогічній діяльності і більше як 36 років провела у стінах 23-ої гімназії. 

У навчальному закладі додають, що за цей час Марія Пащук відкрила дорогу в доросле життя багатьом випускникам і завжди сіяла добро в душі дітей.

«Її любили й поважали колеги, батьки, учні за чуйне й добре серце, за материнську теплоту й розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскорку нового, — читаємо далі у повідомленні. — Боляче, невимовно боляче говорити й писати ці слова...Пішла з життя дорога людина кожному з нас. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не почуємо її влучних жартів та не скористаємося її мудрою порадою».

На facebook-сторінці школи вінничани почали залишати слова співчуття.

«Найщиріші співчуття близьким...Вічна та світла пам’ять Марії Іванівні, вчительці з великої літери та надзвичайно добрій, уважній, чуйній людині, котра завжди підтримувала своїх учнів, зігрівала теплим словом»,  — написала Алиса Навроцкая.

«Вічна пам’ять! Дуже хорошою людиною та гарним вчителем була Марія Іванівна», — додала Ирусик Ирчик.

«Вічна пам’ять...Велика втрата...Немає слів...Ви назавжди у наших серцях…», — читаємо у коментарі Inna Sivolap.

«Вічна пам’ять. Нас покинула справжня вчителька. Педагог з великої літери. Прикро і сумно», — прокоментував Анатолій Мариянчук.

«Вічна пам’ять! Вчитель з великої букви, дуже шкода, що таких мало. Її уроки досі пам’ятаю», — поділилась Валюша Пилинь.

Це вже не перша смерть вчителя з початку пандемії. Через це серед вінничан почали ширитись розмови про важливість продовження дистанційного навчання до кінця навчального року, щоб зберегти життя і здоров'я працівників шкіл. 

Ми також звертались до освітян, щоб дізнатись їхню думку з цього приводу. Деякі вчителі зізнались, що підтримують дистанційне навчання, бо розуміють всі можливі наслідки. Детальніше про це, нагадаємо, можна прочитати у матеріалі:

Крім того, за останній час не стало відомого художника, лікаря, вчительки музики... Є втрати серед наших земляків і на фронті. Ось деякі з цих сумні новини:

 

Читайте також:

Не короною єдиною, або Які ще епідемії вирували на Вінниччині в минулому

Від чого найбільше помирали вінничани у 2020 році? Спойлер: не від корони (ІНФОГРАФІКА)

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (11)
  • Калінчук Людмила
    Просто прекрасна людина! Царство їй небесне!
  • Тамара Самсонова
    Скорбим....
  • Марина Шевченко
    😢
  • Сергей Войнов
    Соболезную родным, близким. Земля пухом, царства небесного.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:15 Тепловий удар може коштувати життя: що радять медики під час спеки photo_camera 16:11 На Тульчинщині ВАЗ збив 67-річного велосипедиста. Потерпілий в лікарні 15:05 Комбайн загорівся під час жнив, а дитячі пустощі спалили 10 тонн сіна photo_camera 14:06 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 13:42 Майже 15 мільйонів на «плаваючі» люки у Вінниці: хто отримав підряд і чому місто відмовляється від старих 13:13 Не поставив вантажівку на гальмо: 19-річний водій загинув під власним авто 12:44 Сунуть грози з градом і шквалами. Коли буде вісім градусів та вируватиме негода? photo_camera 12:21 177 мільйонів витратять на ветеранів у Вінниці. На що підуть ці гроші до 2029 року? 12:04 Під тисячами російських дронів українські воїни відбили 261 атаку за добу photo_camera 11:00 П'яний 17-річний водій врізався в дерево: у палаючій автівці загинув 15-річний хлопець photo_camera 10:37 Квартири у Вінниці та майно на десятки мільйонів: ДБР оголосило підозру екслогісту Повітряних сил play_circle_filled photo_camera 10:06 Сергій Собко з Літина стане заступником Головнокомандувача ЗСУ — ЗМІ play_circle_filled 09:53 Воду у Вінниці обіцяють повернути лише ввечері 09:44 На вулиці Київська сталася серйозна аварія зі скутером. На місці працює поліція та медики 09:04 Після двох років у полоні додому повернувся воїн із Мазурівки Костянтин Горнічанський photo_camera 08:16 Вітаємо Левів й освячуємо кошики з яблуками. Історія, заборони та прикмети 6 серпня 21:01 Історичну браму храму Святого Флоріана у Шаргороді майже відреставрували photo_camera 20:07 П'янючий водій лаявся та кидався на патрульних вночі на Келецькій 19:22 «Ми побачили порожній і розорений Могилів»: знайшли 300-річні записи посла з Данії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up