Дарина ДІДИК - Всі Статті (347)

Вибір професії — справа безумовно важлива. Та якщо раніше частіше за все люди обирали одну спеціалізацію на все життя, то зараз фактично кожен може легко змінити свій професійний профіль. У скільки обійдеться навчання і як довго воно триватиме?

З середини листопада на факультеті комп'ютерних систем і автоматики Вінницького національного технічного університету працює станція «Air Fresh Max Environment OS». Вона щохвилини оновлює дані про якість повітря за 12-ма різними показниками.  Який індекс якості повітря на Вишеньці, скільки у місті працює подібних станцій і навіщо потрібен громадський моніторинг?

Звичайна поїздка у тролейбусі закінчилась для вінничанки Інни Рудь… перелом двох хребців поперекового відділу хребта й втратою роботи. За її словами, травма сталась через контролера. Та щоб це довести, жінка шукає свідків. Що про поїздку розповідає вінничанка й що на це відповідають у транспортній компанії?

Вінницькій обласний краєзнавчий музей підготував 21-й випуск проєкту «Наш край у поштових листівках і світлинах до 1917 року». Тепер завдяки дослідникам музею можна дізнатись про минуле Забужжя. Як з’явилось село, кому належало й чим воно відоме сьогодні?

Хороший бухгалтер — на вагу золота. А чому ж у наш час ця вага еквівалентна? Ми зібрали сім найбільш оплачуваних пропозицій з працевлаштування для бухгалтерів Вінниці й дізнались, на якому зарплатню у середньому можуть вони розраховувати.

Традиційні ярмарки, великі ринки й базари з багатовіковою історією — все це невід'ємна частинка життя Вінниці. Зараз важко знайти людину, яка жодного разу не отоварювалась на міських ринках. Та чи багато ви знаєте про ринки й базари нашого міста?

В Україні останні кілька днів активно обговорюють ціну на сало. Зросла вартість на цей популярний продукт і у Вінниці. Минулого тижня ми перевірили, скільки коштує сало на «Урожаї», а тепер завітали на Центральний ринок і у м’ясний павільйон на Євгена Пікуса. То скільки ж тепер доведеться платити й де сало дешевше?

Професія кухаря увійшла до рейтингу найбільш популярних, відповідно до даних Вінницького обласного центру зайнятості. На ресурсах з пошуку роботи таким фахівцям пропонують іноді понад 20 тисяч гривень на місяць. То скільки ж можуть заробити вінницькі кухарі?

У ювілейному 20-му випуску проєкту «Наш край у поштових листівках і світлинах до 1917 року» краєзнавці вирішили розповісти про Ялтушків і Підлісний Ялтушків. Обидва населені пункти свого часу розвивались у межах Барського староства, у після другого поділу Речі Посполитої опинились у складі Могилівського повіту Подільської губернії. Кому належали містечка й що цікаво заховано в їхньому минулому?

Ввечері 18 листопада сталась дорожньо-транспортна пригода на Старому місті. Очевидці події виклали відео з місця пригоди. На відео бачимо медиків і людину на дорозі. 

keyboard_arrow_up