Дарина ДІДИК
Дарина ДІДИК
+380969209065
Дарина ДІДИК - Всі Статті (317)

Перша відома письмова згадка про Тростянець припадає на 1598 рік. На початку XVII століття цей населений пункт став містом і перейшов у власність брацлавського старости Адама Каліновського, який перейменував Тростянець на Адамгород. Що ще відомо про минуле селища міського типу?

Володимир Дантес є відомою медіаперсоною в Україні.  Серед його проєктів — YouTube-шоу «Мам, я роблю бізнес!» про цікавих українських стартаперів та їхні бізнес-ідеї. У рамках проєкту Володимир Дантес побував і у Вінниці. З ким тут познайомився і який стартап припав до душі?

У Вінниці відбувся традиційний осінній ярмарок, де містяни могли придбати сільськогосподарські товари за цінами без «накрутки». Особливо багато людей купували овочі та фрукти та брали запаси на зиму. У скільки в середньому обійшлись вінничанам сезонні продукти на ярмарку?

На спеціалізованих сайтах із пошуку роботи щодня публікують десятки нових вакансій. Часто роботодавці пропонують заробітну плату, яка значно перевищує середню. А скільки можуть заробити вінницькі водії?

У неділю, 24 жовтня, біля торгового центру «PlazaPark» розпочав роботу вже традиційний сезонний ярмарок. Містянам пропонують придбати серед іншого м’ясо, яйця, молочні й хлібобулочні вироби, різноманітні крупи, овочі й фрукти, а також  саджанці фруктових дерев, кущі смородини, аґрусу, малини та квіти.              Ми завітали на ярмарку й подивились, що і як купують вінничани.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Євген Литвак 13 років працював над книгою «Епоха слави і надії». У ній автор досліджує заснування буддизму та християнства, безсмертя та реінкарнацію, а також пише про тибетських монахів і... пригоди Ісуса в Індії.   Тепер книга вінничанина стане основою монографії харківської науковиці, яка вивчає нові жанри літератури. 

Перші письмові згадки про Погребище датуються серединою XVI століття, проте історія походження самої назви досі залишається таємницею. Вже  у першій половині XVIII століття місто було значним торговим і ремісничим осередком. А чим ще може вразити минуле Погребища?

В Україні продовжує збільшуватись кількість хворих на ковід і ледь не щодня зростає статистика смертності. У містах посилюють карантинні обмеження, а питання щеплення та отримання COVID-сертифікатів виходить на новий рівень — через це до центрів масової вакцинації знову починають вишуковуватись черги. Ми побували в одному із таких центрів і подивились, як все відбувається.

Він народився у Немирівському районі та став одним із найвідоміших українських і польських архітекторів. За своє життя встиг спорудити більше як 30 будівель в Україні, частиною з яких можна помилуватись і нині. Що ще варто знати про життя Владислава Городецького?

keyboard_arrow_up