Дарина ДІДИК - Всі Статті (333)

Вибір професії — справа безумовно важлива. Та якщо раніше частіше за все люди обирали одну спеціалізацію на все життя, то зараз фактично кожен може легко змінити свій професійний профіль. У скільки обійдеться навчання і як довго воно триватиме?

З середини листопада на факультеті комп'ютерних систем і автоматики Вінницького національного технічного університету працює станція «Air Fresh Max Environment OS». Вона щохвилини оновлює дані про якість повітря за 12-ма різними показниками.  Який індекс якості повітря на Вишеньці, скільки у місті працює подібних станцій і навіщо потрібен громадський моніторинг?

Звичайна поїздка у тролейбусі закінчилась для вінничанки Інни Рудь… перелом двох хребців поперекового відділу хребта й втратою роботи. За її словами, травма сталась через контролера. Та щоб це довести, жінка шукає свідків. Що про поїздку розповідає вінничанка й що на це відповідають у транспортній компанії?

Вінницькій обласний краєзнавчий музей підготував 21-й випуск проєкту «Наш край у поштових листівках і світлинах до 1917 року». Тепер завдяки дослідникам музею можна дізнатись про минуле Забужжя. Як з’явилось село, кому належало й чим воно відоме сьогодні?

Хороший бухгалтер — на вагу золота. А чому ж у наш час ця вага еквівалентна? Ми зібрали сім найбільш оплачуваних пропозицій з працевлаштування для бухгалтерів Вінниці й дізнались, на якому зарплатню у середньому можуть вони розраховувати.

В Україні останні кілька днів активно обговорюють ціну на сало. Зросла вартість на цей популярний продукт і у Вінниці. Минулого тижня ми перевірили, скільки коштує сало на «Урожаї», а тепер завітали на Центральний ринок і у м’ясний павільйон на Євгена Пікуса. То скільки ж тепер доведеться платити й де сало дешевше?

Професія кухаря увійшла до рейтингу найбільш популярних, відповідно до даних Вінницького обласного центру зайнятості. На ресурсах з пошуку роботи таким фахівцям пропонують іноді понад 20 тисяч гривень на місяць. То скільки ж можуть заробити вінницькі кухарі?

У ювілейному 20-му випуску проєкту «Наш край у поштових листівках і світлинах до 1917 року» краєзнавці вирішили розповісти про Ялтушків і Підлісний Ялтушків. Обидва населені пункти свого часу розвивались у межах Барського староства, у після другого поділу Речі Посполитої опинились у складі Могилівського повіту Подільської губернії. Кому належали містечка й що цікаво заховано в їхньому минулому?

Ввечері 18 листопада сталась дорожньо-транспортна пригода на Старому місті. Очевидці події виклали відео з місця пригоди. На відео бачимо медиків і людину на дорозі. 

На території Вінницької області працює 67 рейдових груп. Туди, крім працівників поліції, входять представники Держспоживслужби, «Муніципальної варти» та Укртрансбезпеки. Як відбуватиметься контроль за дотриманням карантинних обмежень та хто відповідатиме за порушення норм «червоної зони»?  

keyboard_arrow_up