Дарина ДІДИК
Дарина ДІДИК
+380969209065
Дарина ДІДИК - Всі Статті (116)

Хлопець зник вночі 10 квітня. Востаннє його бачили поблизу «Мрії», що на Тяжилові. Михайло викликав таксі додому, але в машину так і не сів.

У районі Тяжилова 11 квітня сталась ДТП, яка переросла у конфлікт. Чоловік на Citroen’і мав ознаки алкогольного сп'яніння і в'їхав у сусідський паркан.  Цим водієм, за словами активістів, може бути майор МНС.

Кірі Нерчук всього чотири роки, та вона вже знає три мови, багато цікавого про космос, медицину, динозаврів, кухню народів світу і не тільки. Ми поспілкувалися з мамою дівчинки про захоплення її донечки, дипломатичний підхід до виховання та нерозуміння з боку інших батьків.

Майже 10 років Ірина Борщова живе в Канаді.  За цей час вона встигла отримати докторський ступінь, написати програму, що читає дані з радара й передбачає зіткнення з іншими літаками, та отримати роботу в найбільшому науковому авіаційному центрі країни. Журналістка «20 хвилин» поспілкувалася з науковицею про роботу в авіації, ставлення до жінок у технічній сфері й особливість канадського менталітету.

Тетяна Чехута за освітою економістка, але справою життя вважає малювання.  Ми поспілкувалися з мисткинею і з’ясували, навіщо вона у роботі використовує фен, як почала створювати абстрактні картини й чому завжди варто слідувати за мрією.

Лікарка-імунолог Ольга Бондарчук пояснила, що таке імунітет, відповіла на кілька цікавих питань та поділилась корисними порадами. Розмова відбулась у рамках марафону здоров’я від Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат».  Подібні «здорові» лекції триватимуть до 10 квітня.

На сайті єдиної системи місцевих петицій опублікували прохання відремонтувати муніципальні спортивні споруди Вінниці й таким чином популяризувати спорт серед містян. Автор петиції вважає, що занедбані спортмайданчики створюють негативне враження від Вінниці.

На виставці представлено 21 маску, крім того, їх зобразили ще на 5000 стаканчиках.  Ідея мистецького проєкту зародилась у художника під час подорожі до Південної Африки. Ми поспілкувалися з Олександром Никитюком про африканські ритуали, роль настрою у підборі орнаменту, схожість України з Південною Африкою та дізнались, що не так з онлайн-проєктами й коли у Вінниці з’являться нові мурали.

Днями керівниця центру розвитку «Шахіна» та громадська діячка Діана Подолянчук опублікувала допис, щоб привернути увагу до спортивної і культурної сфер життя Вінниці, які через карантинні обмеження опинились під забороною.  На її думку, проблему потрібно обговорити й розглянути різні варіанти, які допоможуть вижити приватним танцювальним і спортивним гурткам.

До редакції «20 хвилин» звернулися жильці ЖК «Софія», що в селі Агрономічне, й розповіли, що довгий час 150 квартир не мають водопостачання. Через це будинок не можуть прийняти у забудовника, а жильці вимушені витрачати кошти на оренду житла. Про те, кого звинувачують власники квартир й коли у комплексі буде вода, читайте далі у матеріалі.

keyboard_arrow_up