Дарина ДІДИК
Дарина ДІДИК
+380969209065
Дарина ДІДИК - Всі Статті (41)

112 квартир будинку, що на Магістратській 78, залишилися без світла та гарячої води. Мешканці телефонують в усі служби, та поки безрезультатно. Наш журналіст був на місці події й поспілкувався з мешканцями. Деталі у відеорепортажі Віталія Павловського.

Багато людей вважають понеділок найважчим днем тижня і зізнаються, що вже у вечір неділі починають відчувати тривогу та хвилювання. Після насичених вихідних досить важко ввімкнутися в роботу і налаштувати себе на продуктивну діяльність. Лікарка-психолог Ольга Дяченко спеціально для «20 хвилин»  пояснила, чому може виникати такий стан і що потрібно робити, щоб понеділки перестали лякати.

Вінничани вийшли до міської ради на масштабну акцію проти тарифів за комунальні послуги. Серед мітингувальників — пенсіонери, учасники бойових дій, «чорнобильці» та підприємці. По завершенню акції протестувальники підписали звернення до Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Минулої неділі, 17 січня, у Вінниці відкрився новий кризовий центр «Ми поруч». Там можуть допомогти жінкам, які потерпали від домашнього насильства або через складні життєві обставити опинилися на вулиці. Ми поспілкувалися з засновницею центру Юлією Дякун і дізналися, яким виявився перший тиждень роботи кризового центру та як жінки можуть туди потрапити.

Для того, щоб займатися спортом не обов’язково ходити у спортзал. Якщо правильно організувати свій простір, то домашні тренування будуть не менш ефективними для здоров’я і красивого тіла. Журналістка «20 хвилин» поспілкувалася з фітнес-тренеркою Іриною Нетребською і дізналася, як правильно тренуватися дома і що допоможе з налаштуванням.

Неділя — це ідеальний день, аби влаштувати собі кіновихідний.  Журналісти «20 хвилин» підготували підбірку різножанрових серіалів, які можна переглянути за кілька годин.

Післяпологова депресія — це психологічний розлад, який може мати складні наслідки. Жінки у такий період відчувають роздратування, апатію, байдужість або страх. При важкій формі післяпологової депресії мама може покінчити життя самогубством або ненавмисно нашкодити дитині.

Вінницький фотограф Костянтин Ревуцький вирішив дослідити, як карантин змінив людську свідомість. До фотопроєкту він залучив популярних зірок українського шоу-бізу.

У селі Хрінівка Іллінецького району вже багато років діє притулок для тварин «Лісова казка».  Його створило місцеве подружжя — Наталія Матющенко й Едуард Григоров.  У притулку поруч з котиками й песиками живуть коні, поні, єноти, дикі косулі, камерунські кози, морські свинки, лама та багато інших тварин. Безкоштовно відвідати притулок і познайомитись з його мешканцями можуть усі охочі.

Батьки вінницьких школярів почали отримувати повідомлення від вчителів про початок навчання. У Департаменті освіти інформацію поки не підтвердили.

keyboard_arrow_up