У Маріуполі померла 28-річна військова з Вінницької області

У Маріуполі померла 28-річна військова з Вінницької області
  • Дівчина служила за контрактом у Маріуполі. У неї залишився маленький син та батьки.

Сумну звістку повідомила дві години тому Оратівська селищна об'єднана територіальна громада.

«Висловлюємо щирі співчуття родині Булаївських (с. Оратівка) Галині Миколаївні та Івану Івановичу,  з приводу важкої і непоправної втрати – смерті доньки Ярослави Коляденко, — йдеться у повідомленні. — Ярослава Іванівна, 1992 року народження, проходила військову службу за контрактом в 56 окремій механізованій бригаді в місті Маріуполь. Без мами залишився 8-річний син Кирил. Царство їй небесне і вічна пам'ять. Сумуємо разом з родиною.»

ОНОВЛЕНО.

Наступного дня, 9 лютого, ОДА повідомила, що військова лікувала пневмонію. Від ускладнень хвороби жінка померла у шпиталі міста Маріуполь. Про це у матеріалі.

На початку січня, нагадаємо, на передовій загинула 29-річна військова Вікторія Слободянюк з Немирівського району.

 

Читайте також:

В останню путь провели молодого військового, який загинув по дорозі в зону ООС

На 56 році пішов із життя лікар «Центру матері та дитини» Валерій Остапчук

Не стало викладачки музичної школи. Жінка пропрацювала педагогом 50 років

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (913)
  • ВЛАДИМИР КОЛЕСНИК
    НЕЛЬЗЯ ПОСЫЛАТЬ ЖЕНЩИН, МОЛОДЫХ МАМ. И НЕ ДОВОДИТЬ ЛЮДЕЙ ДО ЦУГУНДЕРА.
  • ВЛАДИМИР КОЛЕСНИК
    СРОЧНО ПРЕКРАТИТЬ ВОЙНУ!!! А НЕ ВОЗИТЬ ПОСЛОВ И КЛЯНЧИТЬ У НИХ ДЕНЬГИ НА НОВУЮ!
  • Любов Гончарук
    Вічна пам'ять!
    Щирі співчуття рідним і близьким!
  • Ольга Кулакова
    Вечная память!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:32 До 1600 гривень на місяць: які ціни на проживання у гуртожитках вінницьких вишів 17:11 Пальне наприкінці літа: де подорожчав автогаз і чого чекати восени 16:09 Останні вихідні літа здивують погодою. Чого чекати вінничанам 15:20 Незрячий вінничанин став віце-чемпіоном обласних змагань з шашок Від читача 16:56 ЗАЯВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗАХИСТ ДЕРЖАВИ» щодо неприпустимості публічних образ на адресу українських військових 15:02 У Вінниці готують світлофори до можливих блекаутів 13:56 Ображав, кинув на землю та вдарив ногою: у Вінниці чоловіка засудили за насильство над дружиною 12:48 У Вінниці зіткнулися Mercedes та електросамокат: 25-річна дівчина потрапила до лікарні 11:47 Через обстріл затримуються поїзди, що курсують через Вінниччину 10:53 Хотіли заробити $17 500 на незаконному виїзді до Молдови. У Вінниці затримали організаторів оборудки 10:04 Розклад є, а автобуса немає — вінничани скаржаться на графік руху муніципального транспорту 09:35 Без світла та води залишаться деякі будинки у Вінниці 28 серпня 09:12 Хотів на фронт із перших днів війни — у Вінниці прощаються з 32-річним Романом Кір’яновим 08:12 Вітаємо Анну та Марію. Історія, заборони та прикмети 28 серпня 21:00 Їм десятки років, а камінь досі тримається. Як на Поділлі робили старовинні криниці 20:27 У фіналі Кубка України з хокею на траві Вінниця переграла Калинівку 20:07 Спалюєте листя чи бадилля — можете отримати штраф: у Вінниці посилили перевірки 20:06 «Прізвищ не пишіть»: гелікоптер упав на сільському подвір’ї, загинули шестеро бойових льотчиків 19:09 У Вінниці проведуть молебень перед початком навчального року. Коли можна прийти на спільну молитву 18:05 Ведмідь влаштував водні забави у Подільському зоопарку. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up