Не стало викладачки торговельно-економічного інституту. Її забрав COVID-19

Не стало викладачки торговельно-економічного інституту. Її забрав COVID-19
  • Чергова втрата у Вінниці. Знову від коронавірусної хвороби помер педагог. Не стало Валентини Соколовської.

Валентина Володимирівна працювала викладачем у місцевому виші. Про втрату повідомила пресслужба Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

— Колектив та студентство глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою — сьогодні відійшла у вічність надзвичайно світла та добра Людина, справжній Професіонал та Педагог — Соколовська Валентина Володимирівна, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування, кандидат економічних наук, доцент, — йдеться у повідомленні. — Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Валентини Володимирівни. Це велика втрата для всіх, хто її знав... Вічна та світла пам’ять!

З власних джерел нам стало відомо, що померла Валентина Володимирівна від ускладнень COVID-19.

10 березня, нагадаємо, померла вчителька фізико-математичної гімназії №17 Івета Воскобойник. Сьогодні також стало відомо, що від коронавірусу померла вчителька школи № 25 Жанна Кремінська.

Останнім часом Вінниччину сколихнула хвиля втрат. Не стало директора вінницької школи, відомого художника, лікаря, вчителя... Є втрати і на Сході. Ці сумні новини у наступних матеріалах:

 

Читайте також:

За добу госпіталізували понад чотири тисячі хворих на коронавірус

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (15)
  • Таня Световая
    Царство Небесное...
  • Надежда Кравець
    Царства  небесного.Вічна  память . Співчуваємо.
  • Галина Кондратюк
    Світла память Співчуття рідним
  • Татьяна Крупина
    Який жах...
    Щирі співчуття рідним! Вічна пам'ять!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:09 У вінницьких парках хочуть обмежити швидкість електросамокатів: які ще зміни готують 17:38 У Вінниці вже готуються до зими. Дорожники заготовляють протиожеледні матеріали photo_camera 16:33 Вінниччина — серед лідерів за тендерними змовами: 52 ФОПи потрапили до чорного списку АМКУ 16:06 Переховувався у Польщі. До Вінниці екстрадували обвинуваченого у створенні наркоорганізації Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 15:10 «Лояльність стала важливішою за компетентність»: генерал із Літина заявив про кризу в управлінні ЗСУ 14:03 Майже на 30 кілометрів ближче до Молдови. Коли відкриють новий міст біля Ямполя 13:32 Парк біля лікарні імені Ющенка у Вінниці просять впорядкувати: що відповіла міська влада 13:10 У Ладижині відбудеться масштабний фестиваль BOH SUP FEST. Що очікує гостей photo_camera 12:36 Вінницький архітектор Віталій Плясовиця став першим заступником керівника Служби відновлення області 12:03 Трагедія на Гайсинщині: під колесами ВАЗа загинув 39-річний чоловік 11:31 Як ви ставитесь до того, що в Україні хочуть скасувати відповідальність за порнографію? Ми запитали 11:02 Вирощував коноплі у домашній теплиці. У вінничанина знайшли понад два кілограми канабісу play_circle_filled 10:34 Вінниця очолила рейтинг України за темпами подорожчання новобудов. Ціни зросли на 26% 09:55 «Ми почули, як б'ється серце донечки»: родина донорки вперше зустрілася з 12-річним Назаром із Ладижина play_circle_filled 09:12 Двоє Захисників повернулися додому «на щиті». Вінниця прощається з Анатолієм Рекою та Даніїлом Кардашем 08:12 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 18 липня 21:00 Сонце змінять грози. Якою буде погода на Вінниччині у вихідні 20:07 Біля Західного автовокзалу завершують ремонт дороги. Де ще у Вінниці оновили покриття 19:41 Тренер став переможцем чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up