«COVID-19 забирає кращих». Не стало вінницької вчительки Жанни Кремінської

«COVID-19 забирає кращих». Не стало вінницької вчительки Жанни Кремінської
  • Померла вчителька вінницької школи № 25 Жанна Кремінська. Її забрав коронавірус.

COVID-19 забирає кращих. Померла вчителька Жанна Кремінська. Про це пише у фейсбук Вікторія Родінкова.

«Не стало Жанна Кремінська, найкращої вчительки для мого сина та багатьох поколінь дітей, яких Жанна Олегівна встигла навчити вчитись. Вона, без перебільшення, була представницею вінницької педагогічної еліти. Те, що ковід забере з суспільства найкращих, тих, хто ще міг би принести стільки користі на Землі, вже зрозуміло давно. Але зараз його смертоносний рахунок підібрався дуже близько. І я б, радше, погодилася набути свій нинішній божевільний рівень антитіл за допомогою ковішилду, а не вірусу, який тримав мене в своїх обіймах місяць, — цитуємо повідомлення Вікторії. — Бережіть себе, люди! Спочивайте з миром, Жанно Олегівно. Нам буде Вас не вистачати».

Вінничани висловлюють слова співчуття під дописом:

«Жанна Олегівна, Ви найкраща вчителька в моєму житті і в цілому світі, і я Вас дуже люблю!
... так тиждень тому Діма знімав відеопривітання з 8 Березня не просто своїй першій вчительці з 25 школи — дуже близькій нам людині. Людині, яка назавжди матиме частину нашого серця і душі... А ще за 5 днів Жанна Креминская не стало, — пише у фейсбук Оксана Поліщук. — Коли о першій ночі читаєш у фейсбук пост незнайомої людини, що не стало нашого сонечка, нашої Жанни Олегівни, не хочеться вірити. Не можеться дихати. Хочеться, аби той пост самовидалився і все те марево виявилося дурною помилкою. Сльози котяться і котяться, а ти все думаєш як??? ЯК????»

10 березня, нагадаємо, померла вчителька фізико-математичної гімназії №17 Івета Воскобойник.

Останнім часом Вінниччину сколихнула хвиля втрат. Не стало директора вінницької школи, відомого художника, лікаря, вчителя... Є втрати і на Сході. Ці сумні новини у наступних матеріалах:

 

Читайте також:

За добу госпіталізували понад чотири тисячі хворих на коронавірус

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (20)
  • Лазюк Анна
    😭😭💔
  • Зоя Ермоли
    Глибоке спiвчуття близким i рiдним.Земля пухом Жаннi.
  • Таисия Юхимчук
    Знала її особисто!  Не вірю....
    Царство небесне 🙏
  • Татьяна Гуменчук
    Я шокирована смертью Жанны.Мы за партой одной в школе просидели 8 лет.Моя подруга школьная,мой хороший человечек, прекрасный педагог всеми любимая нам будет не хватать тебя. Спи спокойно.Земля тебе пухом и Царство небесное.Мужу,дочке, всем родным и близким сочувствие.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Я народився з кермом у руках»: історія водія тролейбуса, який повернувся з фронту 20:05 Автотрощі біля Медвежого Вушка, Стрижавки та Гайсина: у ДТП травмувалися п'ятеро людей 19:12 Сказ на Вінниччині. За чотири місяці за допомогою звернулися понад півтори тисячі людей 18:09 У мікрорайоні Академічний з’явиться новий дитсадок. Як працюватиме заклад Від читача 16:17 Російська влада в істериці: «Україна домінує в нашому інформаційному полі!» 17:05 ДТП у Татарові — легковик із вінничанами протаранив автобус і перекинувся в річку 16:07 «А жити треба»: у Браїлові презентували «Травневі мелодії Подільського краю» 16:03 Військовий медик із Вінниччини отримав медаль «За врятоване життя» від Президента України 15:05 На Вінниччині ремонтують трасу М-30 у межах Літина 13:44 «Щастя в очах, квіти та обійми»: Уланівська громада зустріла звільненого з полону Андрія Гендегу photo_camera 13:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:44 Три роки за ґратами та 700 тисяч компенсації. У Вінниці засудили водія, який під наркотиками збив дівчину 12:06 «Поки ми п’ємо каву — вони проходять через пекло»: репортаж з акції родин полонених у Вінниці play_circle_filled 11:04 «Мертва петля» Вінниччини: трагедія табору смерті в селі Печера, про яку мовчать путівники photo_camera 10:06 Іржа, спущені колеса і роки простою — з проспекту Космонавтів у Вінниці прибрали покинуту автівку play_circle_filled 09:04 На Курському напрямку загинув 37-річний захисник із Вінницьких Хуторів Дмитро Кравченко 08:13 На календарі — 9 травня: що святкують і про що кажуть народні прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up