За добу госпіталізували понад чотири тисячі хворих на коронавірус

За добу госпіталізували понад чотири тисячі хворих на коронавірус
  • Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 14 березня.
  • Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 1,4 мільйона, одужали — 1,2 мільйона.
  • За добу виявили 9 тисяч 012 нових випадків по країні, з них 634 на Вінниччині.

— 9 012 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 14 березня 2021 року. Зокрема, захворіли 491 дитина та 193 медпрацівники, — пише у фейсбук Максим Степанов.

Також за минулу добу:

  • госпіталізовано — 4 216 осіб;
  • летальних випадків — 145;
  • одужало — 2 743 особи;
  • здійснено тестувань за добу — 60 522 (зокрема методом ПЛР — 31 598, методом ІФА — 6 132, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 — 22 792).

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло — 1 460 756 осіб;
  • одужало — 1 222 516 осіб;
  • летальних випадків — 28 303;
  • проведено ПЛР-тестувань — 7 360 066.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Житомирській (923), Дніпропетровській (660), Вінницькій (634), Львівській (590) та Харківській (569) областях.

Кількість захворювань в регіонах за добу:

Вінниччина

У нашій області за добу виявили понад 600 нових випадків.

Темпи зростання нових підтверджених випадків

За даними сервісу Worldometers, станом на 9.00 14 березня 2021 року у світі — 119 мільйонів 308 тисяч людей інфікованих коронавірусом.

Порівняли статистику захворюваності в Україні та сусідніх державах. 

А також з іншими країнами Європи:

 

Читайте також:

Зміни не будуть відчутні. Вінницька районна лікарня працюватиме, як і раніше

На Вінниччині виявили перший позитивний результат на вірус грипу типу А

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Жора
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Життя після ампутації не закінчується». Гвардієць з Вінниці надихає побратимів спортом photo_camera 20:04 Сграфіто на «Іскрі» — на фасаді Будинку культури виявили унікальну поліхромну пам’ятку 19:32 У Вінниці відсторонили керівника відділу міськради через підозру в схемі з майном померлих. Хто це? 19:09 АК-12 і 300 набоїв: у Липовці на гарячому затримали торговця «чорного» ринку Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 18:31 Місце зустрічей підлітків і виклики поліції: що відбувається біля Sky Park у Вінниці 17:25 Звільнення зі служби під час СЗЧ: чи можливо це за наявності законних підстав? 17:16 Вінниччину відвідав заступник Буданова Віктор Микита: обговорювали енергетику та розвиток бізнесу 16:34 Репортаж з вінницької тюрми. Які є камери та що розказують засуджені? play_circle_filled photo_camera 15:58 Хвилину мовчання офіційно затвердили законом — 260 депутатів проголосували «за» 15:15 Коли вдома темно й холодно: де у Вінниці можна спокійно попрацювати 14:37 На Вінниччині чоловік знайшов унікальні римські артефакти, але продати не встиг. Йому вже вручили підозру play_circle_filled 14:09 «Інвалідність» за $8 000: у Гайсині затримали ділка, який продавав вплив на медиків і ТЦК 13:20 З Сєвєродонецька до нового життя: історія 11-річної Мілани (соціальна реклама) 13:07 На Центральній площі Іллінців комунальники зробили гірку для малечі photo_camera 12:08 Вибори ректора Вінницького педуніверситету хочуть зірвати? Хто наразі претендує на посаду 11:18 На Київській горіла вантажівка, а в області — приватні будинки 10:55 День святого Валентина у Вінниці: куди піти та що відвідати (партнерський проєкт) 10:23 Гори для своїх: у люксових апартаментах Буковеля оселилися родичі вінницького прокурора та ексчлена ВЛК 10:04 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up