Кабмін питає, чи треба відмінити трудові книжки (ОПИТУВАННЯ)

Кабмін питає, чи треба відмінити трудові книжки (ОПИТУВАННЯ)
Вінничани, які зареєстровані у Твітері можуть висловити своє ставлення до скасування трудових книжок. Ну, а ті, хто ще не зареєструвався, можуть прийняти участь в нашому опитуванні стосовно цієї теми.

"Хочемо знати вашу думку на нову ініціативу @mineconomdev відмовитися від "паперових монстрів" – трудових книжок. Це спростило би вам життя?", - запитують у своїх фоловерів у Твіттері на сторінці Кабінету Міністрів.

Нагадуємо, що вчора, 6 серпня  міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус запропонував скасувати трудові книжки. Він повідомив, що вже відіслав в інші органи відповідний пакет законів.

 

А ви за те, щоб скасували чи ні трудові книжки. Приймайте учать в нашому опитуванні.

Опитування

Чи підтримуєте ви скасування трудових книжок?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Дарья
    З опитання більше голосів тих людей які не працювали по трудовій книжці взагалі і їм байдуже. Насправді це є великою проблемою влаштуватись по трудовій і отримати відповідний стаж який надає пенсію, тому думаю, що буде краще аби контролювали підприємства, щоб усі люди працювали по трудовій, або взагалі відмінити трудові книжки.
  • Анонім
    Что будет вместо трудовых и сколько за это "что-то" нужно будет платить? ИМХО очередная псевдореформа направленная на выкачку денег из населения.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:13 Робота є, а грошей немає: українські компанії встановили антирекорд із боргів по зарплаті 20:06 29-річний вінничанин вдруге за рік сів за кермо без посвідчення 19:15 На Вінниччині більше 5 тисяч хворих на грип та ГРВІ, зафіксовано смертельний випадок від COVID-19 19:08 Понад 600 гектарів Ладижинського водосховища більше не належить бізнесмену-порушнику Від читача 20:42 Наркомафія Вищеольчедаєва Терор громади 18:33 Мінус двадцять на вулиці: як у Вінниці виживають безпритульні тварини і хто намагається їх урятувати 18:12 Військові з 59-ї бригади отримали дві мобільні АЗС photo_camera 17:43 У Вінниці вшанували ветеранів місцевого футболу 17:01 Собаки, коти та пташки: енергетики Вінниччини рятують тварин у сильні морози photo_camera 16:24 Понад 60 мільйонів на дороги Вінниці: які вулиці та райони будуть оновлювати 16:05 Газ за графіками — це фейк. «Нафтогаз» офіційно розвіяв чутки про нові відключення 15:05 Півтора року невідомості: на щиті повертається вінницький митник Валерій Гольовський 15:02 «Дівчата, замерзаю я й тварини»: понад 30 годин чекали світла на двох вулицях Старого міста 14:07 Могла замерзнути. У Козятині пенсіонерка впала на дорозі і не могла встати play_circle_filled 13:33 Мерія Вінниці встановила премії для непедагогічних працівників. Кому саме та скільки? 13:13 Понад 7,5 тисяч дронів і 165 боїв: минула доба на фронті була напруженою photo_camera 12:34 Від промзони до житла: компанія з групи «Барцьось» планує забудову в районі ВПЗ 12:04 Понад 60 адрес тепла: де у Вінниці зігрітися та зарядити ґаджети під час відключень 11:51 На Вінниччині проведуть наймасовіші змагання з флаг-футболу за всю історію 11:43 Палали будинки, сонячні панелі та дитсадок: де на Вінниччині вчора працювали вогнеборці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up