Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 22 липня.
— Сьогодні в нас на порядку денному планується продовження адаптивного карантину в Україні до 31 серпня, — розпочав засідання Шмигаль.
Він зазначив, що адаптивний підхід на регіональному рівні довів свою ефективність і дозволяє контролювати рівень захворюваності в Україні.
Рішення на засіданні ухвалили одностайно, передає «УП».
Глава МОЗ Максим Степанов на нараді у президента також повідомив, що нові норми проведення карантину гармонізуються з європейськими, також змінюються підходи до показників захворюваності. Так, рахуватимуть не за кількістю хворих, а за динамікою захворюваності, як це робиться в країнах Європейського Союзу.
— У залежності від епідемічної ситуації в регіоні або в окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень буде визначатися автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджуватиметься національною комісією ТЕБ та НС, — зазначив Степанов.
Базовим рівнем моніторингу є моніторинг на рівні області показників, які використовуються і наразі:
Коли немає перевищень, область та всі її райони перебувають у зеленій зоні, де діють такі обмеження:
Якщо ж починають змінюватися індикатори п’ять днів поспіль, то починають переходити регіони або ОАТО, жовта в нас буферна зона, або помаранчева і червона.
Читайте також:
У МОЗ пообіцяли, що з 1 вересня школи України запрацюють у звичному режимі (ОПИТУВАННЯ)
Важливе за вчора. Найцікавіші новини 19 липня, які ви могли пропустити
За добу в 13 мешканців Вінниччини виявили коронавірус. Цифри по районах
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Я за останній тиждень двічи не мусила з дітьми йти з Кореї на Соборну, щоб доїхати на Центр.ринок. І на Соборній далеко не в кожен тролейбус вдається сісти.
Добре, що мені не терміново було.
А ті, хто їдуть на роботу, вас все влаштовує? 🤯