"Україна - майже остання держава в Європі та Азії, яка залишається без розвиненої зв'язку третього покоління. Саме тому Глава держави звертає увагу на необхідність модернізації цього напряму", - сказав заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків.
Також Шимків каже про те, що впровадження в Україні системи мобільного зв'язку третього покоління стандарту ІМТ-2000 (3G/UMTS) сприятиме розвитку економіки, національної інформаційної інфраструктури, ресурсів та впровадження новітніх технологій.
"При належній організації та проведенні відкритого тендеру Державний бюджет України від продажу ліцензій отримає протягом 4-6 місяців близько 3 млрд. грн., А Міністерство оборони України за договором конверсії - близько 2 млрд. грн. На розвиток системи зв'язку. У той же часом буде створена основа для додаткових інвестицій операторів в телекомунікаційну галузь України в розмірі не менше 5 млрд. грн. протягом 2014-2015 років ", - підкреслив Дмитро Шимків - повідомляє "UNN"
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер