Для сміття мостів не треба. З острову Кемпа забрали 120 мішків непотребу

Для сміття мостів не треба. З острову Кемпа забрали 120 мішків непотребу
«Нам не важко. Хотілося б, аби люди брали з собою сміттєві пакети, збираючись на природу. І не лише на Кемпу», — зазначають волонтери турклубу, які на катамаранах вивозили сміття на берег
  • Вже більше 10 років острів Кемпа є відрізаний від міста: понтонний міст прибрали після спорудження фонтану «Рошен». 
  • Але відсутність переправи не перепона для появи сміття. Волонтери турклубу «Бідняжка» зібрали 120 мішків непотребу.
  • Які плани на острів має вінницька мерія?

Поряд з найвідомішим фонтаном України, просто в центрі Вінниці було сміттєзвалище. Активісти турклубу «Бідняжки» зібрали на острові Кемпа «сліди людського відпочинку».

«Цілих 120 мішків! Сто. Двадцять. На острові площею 0,027 км² (270 соток - авт.). Добре, що Муніципальна варта нам дала мішки та рукавиці, а то б довелося бігти докупляти. Ми вивезли все сміття на катамаранах на берег, де його забрали комунальні служби «ЕкоВін», — йдеться в повідомленні.

У дописі також зазначили, що прибрали острів від непотребу 40 людей.

«Нам не важко, справді, адже від розуміння того, що ми робимо добру справу, є певна втіха. Просто хотілося б, аби надалі люди брали з собою сміттєві пакети, збираючись на природу. І не лише на Кемпу.  Це ж так природно — забрати своє сміття із собою», — пишуть «Бідняжки». 

Вже більше десяти років острів Кемпа є «відрізаним» від Вінниці. У 2010 році, перед спорудженням фонтану «Рошен», понтонний міст прибрали.

Фото: 4099.map.vn.ua

До цього там був міні-парк з алеями для прогулянок. Проте, як ми бачимо, відсутність мосту нині не заважає сміттю потрапити на острів.

Острів Кемпа, нагадаємо, планують з’єднати з набережною в 2027-2028 роках.

 

Читайте також:

«Безлюдна» Кемпа. Як на острові посеред Вінниці взимку?

«Врятувати черепаху». Як вінничани випускали з сіток здобич браконьєрів біля Фестивального

Син далекобійника створив турклуб, щоб ділитися подорожами. Андрій Рибачок про історію «Бідняжки»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Безкоштовний спорт для ветеранів — де у Вінниці можна тренуватися безкоштовно 20:07 Котячі пригоди та екскурсія містом. У Вінниці проведуть «Пухнасті історії міста» 19:04 У Вінниці школярі запустили екскурсійний трамвай на маршруті №6 photo_camera 18:10 Де у Вінниці діятимуть платні парковки? Оприлюднили перелік вулиць photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 17:35 Скільки коштує паркомісце у Вінниці та в інших обласних центрах? 16:47 Вінничани 60+ відкрили велосезон: щотижня катаються містом photo_camera 16:02 Бригада екстреної допомоги з Вінниці доправила бійця ЗСУ на лікування до Європи photo_camera 15:08 У водія Volkswagen виявили пакети з блакитною кристалічною речовиною 14:33 У Вінниці тепер є свій міський додаток: тестуємо, що працює вже зараз 14:08 Влетів у відбійник і «надихав» 2,18 проміле: на водія склали три адмінматеріали 13:13 На Соборній Nissan збив жінку на пішохідному переході 12:37 Після зіткнення біля Махнівки мікроавтобус опинився у відбійнику: є травмовані 12:12 Чи змінилася якість освіти за останній час? Ми запитали вінничан 11:22 Скутер і ГАЗ не розминулися у Дашеві: є постраждала 10:45 «Наступного разу — без поспіху»: італієць пройшов подільське Camino за чотири дні 10:01 Зливи пошкодили посіви, а сади втрачають плоди: синоптики оцінили ситуацію на Вінниччині 09:27 Стріляв у підлітка та його товариша: жителя Серебринців відправили за ґрати 08:26 Збірна Вінниччини на чемпіонаті України з унібою втретє поспіль виграла командне золото 08:01 Вітаємо Юлію та Лева. Історія, заборони та прикмети 13 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up