Делегати Євросоюзу відвідають Вінницю. Бізнесменів та ГО запрошують на зустріч

 • Наступного тижня, з 27 до 29 березня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Вінницю та Могилів-Подільський.
 • Для студентів, бізнесменів та громадських організацій проведуть цікаві заходи.
 • Але щоб туди потрапити, обов’язково потрібно зареєструватися попередньо.
 • Участь безкоштовна.
Делегати Євросоюзу відвідають Вінницю. Бізнесменів та ГО запрошують на зустріч

У рамках візиту делегації Представництва Європейського Союзу в Україні на Вінниччині відбудеться низка інформаційних заходів. Участь для  всіх   учасників   у заходах безкоштовна та за попередньої реєстрації. 

Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

 • Коли: 27 березня,  16:30 – 19:30
 • Де: м. Вінниця, Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Театральна, 20

Під час семінару учасники обговорять з експертами переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про консультативну підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема у пошуку партнерів у країнах Європи; можливості європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises), а також про переваги Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном. У рамках заходу буде проведено тренінг по EEN з пошуку партнерів та інвесторів в Європі.

Головними експертами семінару виступлять:

 1. Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine, молодший науковий співробітник Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України
 2. Андрій Ремізов, головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва Управління підприємництва, Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
 3. Віолета Комаркова, менеджер з комунікацій Центру підтримки бізнесу у м. Вінниця (на базі Вінницького клубу ділових людей)

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar;

подія на Facebook: Семінар "Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?"

Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

 • Коли:  29 березня, 10:30 – 12:00 
 • Де: м. Вінниця, готель “Оптима Вінниця», вул. Київська, 50-А, конференц-зала  
 • Для кого:  Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зроблено огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх та культурних проектів.

Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, Culture Bridges, COSME, EU4Business та низка інших.

Також буде представлено можливості інформаційної підтримки та ресурсної спроможності Інформаційного центру ЄС у м. Вінниця (на базі Вінницького національного технічного університету).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation;

подія на Facebook: Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

 • Коли:  29 березня, 12:30 – 16:30 
 • Де:  м. Вінниця, готель “Оптима Вінниця», вул. Київська, 50-А, конференц-зала 
 • Для кого: Представники громадських організацій

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які тільки починають або хочуть підвищити успішність подання грантових заявок на конкурси ЄС, а також покращити рівень комунікації з донором.

Серед винесених на розгляд тем: термінологія грантових заявок і тендерів, хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними, види грантової допомоги, як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training;

подія на Facebook: Тренінг від Представництва ЄС для ГО Вінниці та області

 

Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

 • 27 березня, 14:00 – 15:30 у Вінниці (Загальноосвітня школа №9, вул. Брацлавська, 98)
 • 28 березня, 12:30 – 14:00 у Могилів-Подільському (Центр народної творчості, вул. Вірменська, 17/17)
 • Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів і школярів, яка допоможе молоді в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.   

Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд молодіжних, освітніх та культурних можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

 • Коли:   28 березня, 15:30 – 17:00
 • Де:  м. Могилів-Подільський,  Могилів-Подільська міська рада, площа Шевченка, 6/16
 • Для кого: Представники неурядових організацій та бізнесу, молодь, активісти, зацікавлені містяни

Під час заходу буде представлено програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу, а також обговорено можливості співпраці. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, Culture Bridges, COSME, EU4Business та ін.

Довідка:

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (тематичних зустрічей, семінарів, тренінгів, інтерактивних ігор). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

 

Коментарі
12:14 Вінничанин не пропустив “швидку”. За це отримав постанову та штраф 11:21 Зона відчуження сьогодні: вінничанин відзняв Прип'ять з висоти пташиного польоту play_circle_filled 11:21 Фото дня: Грізних вінницьких синичок підгодовують котами photo_camera 11:08 За добу в області горіло три авто. Вогонь з одного перекинувся на житловий будинок photo_camera 10:15 Вінниця 25 квітня: пожежа на АЗС та у приватному будинку play_circle_filled photo_camera 09:35 Втретє за кермом напідпитку: вінничанин сплатить понад 40 тисяч штрафу 09:01 Незрячий вінничанин опанував професію масажиста і робить неймовірні масажі (Новини компаній) 09:00 Курс валют у Вінниці на сьогодні, 26 квітня 2018 року photo_camera 08:00 Без світла дев'ять годин. Кого цього дня торкнеться планове відключення 07:30 Яку погоду чекати вінничанам 26 квітня. Прогноз photo_camera 23:00 На виїзді з Вінниці загорілася вантажівка, що стояла на заправці play_circle_filled photo_camera 21:40 «Битву факультетів» у ВДПУ виграла команда факультету фізвиховання 21:07 Міс торговельно-економічного коледжу змайструвала сукню із дисків, а віце-міс – із грошей
photo_camera

У Вінниці завантажили чотири автомобілі продуктами, речами та ліками. Все це волонтери повезли нашим захисникам на схід України.

photo_camera

Вінничанин Олександр каже, що одну із вулиць зруйнували комунальники. Зазначає, що дорогу років 10 не ремонтували та просить...

19 квітня у Київському інституті бізнесу і технологій (КІБіТ) відбувся “День відкритих дверей”. Зустріч з майбутніми студентами...

play_circle_filled

У Вінниці на наступному тижні проходитиме XIII Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало». Учасниками...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up