Ольга СОКОЛОВСЬКА

+380636371070
Журналіст RIA/20minut
Ольга СОКОЛОВСЬКА - Всі Статті (677)

Християнська медична асоціація передала департаменту освіти Гніванської міської ради 640 аптечок першої швидкої допомоги. У Гніванську громаду аптечку доставили за сприяння нашої журналістки Ольги Бобрусь.

Сьогодні, 21 січня, Вінницький міський суд задовольнив клопотання слідства та обрав 23-річному дрифтеру Івану Гарашкову запобіжний захід. Йому присудили тимчасовий арешт терміном на 40 діб.

Громадянам Ізраїлю, які приїхали у Вінницю, радять покинути Україну в найближчі дні. Останні кілька місяців звертають увагу на небезпеку нового російського вторгнення. В Україні, нагадаємо, створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни.  Що відомо, читайте далі.

В Україні створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни На 14 сторінках докладно пояснюють, як діяти в тій чи тій ситуації, пов'язаній із загрозою життю. Що робити вінничанам в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій або після отримання сигналу «УВАГА ВСІМ» та як підготувати «тривожну валізу»?

На Вінниччині 23 грудня зник 17-річний Сергій Довгань. На сполох забила сусідка. На жаль, підлітка знайшли мертвим біля свого будинку. Хлопець помер від переохолодження. У поліції додають, що матір хлопця померла, і він проживав разом з батьком. Їх родина перебувала на обліку,  як така, що опинилась у складних життєвих обставинах.

За східним гороскопом символ наступного 2022 року — чорний водяний тигр. Вважається, щоб задобрити його та залучити удачу, потрібно правильно приготуватись до зустрічі з ним. Велике значення при цьому має колір одягу та інтер’єру. Яким має бути новорічне вбрання? Ми зібрали для вас необхідну інформацію, яка допоможе завоювати прихильність хижака та привабити удачу.

Символ 2022 року – Чорний Водяний Тигр. Це хижа й дуже горда тварина, яка вимагає до себе особливої поваги. Тому новорічний стіл має бути накритим із розмахом. Що подати на святковий стіл?. Ми зібрали для вас необхідну інформацію, яка допоможе завоювати прихильність хижака та привабити удачу.

Незабаром розпочнеться Новий 2022 рік, господарем якого стане Водяний Тигр. Як правильно його зустріти та як прикрасити дім. Ми зібрали для вас необхідну інформацію, яка допоможе завоювати прихильність хижака та привабити удачу.

Рак гортанні — одна із найбільш поширених злоякісних захворювань ЛОР-органів, яке забирає не лише здоров’я, нерви, але й зачасту голос. У більшості пацієнтів з раком гортані захворювання виявляється на III і IV стадіях. У таких випадках людині потрібно виконувати операцію з видалення гортані, відтак наступає втрата голосу, який вдається відновити далеко не всім.

Сьогодні вночі, 22 грудня, горів заміський комплекс «Батерфляй». Там відпочивали у спортивному таборі 53 дитини. Троє людей під час пожежі вистрибнули з вікна. Від отриманих ушкоджень загинула дівчина.

keyboard_arrow_up