Майже одинадцять тисяч вінничан зареєструвались для участі в у ЗНО

Майже одинадцять тисяч вінничан зареєструвались для участі в у ЗНО
З 1 лютого по 4 березня 2016 року тривала реєстрація учасників, що виявили бажання брати участь у ЗНО. На Вінниччині бажаючих зареєстровано майже 11 тисяч.

Про це повідомив заступник голови, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

- Вже 5 травня відбудеться перше тестування з української мови та літератури. Воно є обов’язковим для усіх випускників. Нововведенням цьогоріч є те, що учасники можуть обирати тестування або з математики, або з історії України, і проходитимуть вони 11 та 13 травня. Також вперше у цьому році результати тестувань будуть розцінюватися як державна підсумкова атестація. Для ЗНО із української мови та літератури в області буде створено 45 пунктів тестування, із математики та історії України – 22 та 35 відповідно, - зауважив Івасюк.

Графік проведення ЗНО 2016:

  • 5 травня українська мова і література;

  • 11 травня математика;

  • 13 травня історія України;

  • 3 червня російська мова;

  • 6 червня іспанська мова;

  • 7 червня англійська мова;

  • 8 червня німецька мова;

  • 9 червня французька мова;

  • 10 червня біологія;

  • 13 червня фізика;

  • 15 червня географія;

  • 17 червня хімія.

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 29 березня на участь у тестуванні 2016 зареєструвалося 267 172 українців. 75 % від загального числа учасників це випускниками шкіл поточного року, 18 % - випускники минулих років, 7 % – учні професійно-технічних або вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, 9 квітня, провели пробне ЗНО з 11 предметів - з математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, іспанської, французької та російської мов.

До речі, пробне ЗНО 2016 для вінничан обійшлось у 111 гривень. На нього у Вінницькій області зареєструвалися 6 тисяч 359 людей.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:16 Найбагатші та найбідніші громади Вінниччини: рейтинг за бюджетами 15:21 На Вінниччині за добу спалахнуло 11 пожеж через спроби зігрітися photo_camera 14:40 Доплати, бронювання та іпотека. Що зміниться для вінничан у лютому 14:01 Стрітення та дні пам’яті святих: православний календар на лютий 2026 року Від читача 14:01 Вищеольчедаїв поліція села участкові та поліція району кришує від наркотиків до алкоголю 13:13 Весна чи продовження лютих морозів? Дізнайтеся, який прогноз дав новий головний синоптик країни 13:00 Кращі місця для покупки квітів: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 12:11 Блокування нереєстрованих терміналів: уряд впроваджує обов’язкову верифікацію Starlink в Україні 11:20 Як підготуватися до НМТ без репетиторів? Зібрали ТОП безкоштовних сервісів 10:10 Із прифронтового Марганця — у журналістику: як 17-річна Настя будує нове життя у Вінниці (соціальна реклама) 10:01 –27° на вулиці та холодні батареї вдома: де 2 лютого у Вінниці відключили тепло і воду 09:47 Трамваї та тролейбуси у Вінниці їздять рідше через пошкодження обладнання 09:39 Капітан Ігор Рудаков загинув, рятуючи побратима: сьогодні прощання у Вінниці 09:26 «Для мене кожен раунд був як війна». Вінницький боксер Сергій Богачук переміг росіянина photo_camera 09:21 Стрітення 2026: навіщо освячують громничні свічки та стрітенську воду 08:17 Сьогодні відзначають День Бабака. Історія, традиції та заборони 2 лютого 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 26 січня по 2 лютого, які ви могли пропустити 19:46 У Вінниці зростає захворюваність на дитячі інфекції, зокрема вітрянку та скарлатину 18:33 Полковнику Геннадію Куцому з Вінниччини присвоїли звання Героя України 17:12 За січень у Вінницькій області добули понад десяток хижаків. Яку небезпеку несуть шакали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up