Як розказують у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції, оперативники відділу боротьби з торгівлею людьми УМВС у Вінницькій області отримали оперативну інформацію про те, що в Немирові чоловік організував порностудію. Інформація в ході перевірки підтвердилась.
Правоохоронці затримали 60-річного чоловіка, який вимагав у дівчини гроші в обмін на порно-диски з її участю. Під час затримання у чоловіка вилучили диски та 6 тисяч гривень.
Слідчі попередньо з’ясували, що затриманий також займався сексом з дітьми та знімав це на відео. Зокрема, за словами правоохоронців, на одній із вилучених касет відзнята 13-річна дівчинка. Дітей шукав в неблагополучних сім’ях. Педофіл обіцяв гарні фотосесії та гроші.
Оперативники під час обшуку в будинку підозрюваного виявили справжню порностудію, відео та фотоапаратуру, диски та відеокасети з порно та інші докази.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 189 та 301 КК. Чоловіку оголосили про підозру у вимаганні та виготовленні та збуті порноматеріалів. Але апеляційний суд вирішив на час розслідування відпустити підозрюваного під домашній арешт. Чоловіку загрожує до 10 років тюрми.
Нагадуємо, що 15 червня у Вінниці теж спіймали педофіла.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Когда неверие шершавой коркой
Укроет в мраке души на века,
Мечта о сладком сменит вкус на горький,
И с неба градом рухнут облака.
Когда любовь уступит место злости,
Забыв, как искупилась на кресте,
Найдутся те, кто в плоть живую гвозди
Опять загонят
В память о Христе.
Точно, конкуренты "мочат" деда. Передел рынка услуг видео- и фотосъемки. Чо творят то, и ментов подключили.