Утримували заручника і були затримані «КОРДом», а їм суд обрав домашній арешт

Утримували заручника і були затримані «КОРДом», а їм суд обрав домашній арешт
  • Чоловікам, до яких викликали спецпідрозділ «КОРД», обрали домашній арешт.
  • Прокуратура має принципову позицію — вимагає тримання під вартою.
  • Йдеться про злочин в Калинівському районі, на який виїздив особисто генерал поліції.  

Замах на умисне вбивство та незаконне позбавлення волі. В таких злочинах оголосили підозру затриманим 6-го жовтня в Кордилівці чоловікам, які зі зброєю утримували свого знайомого в гаражі та побили його до невпізнання.

На побутову сварку, яка переросла в резонансний злочин, викликали бійців спецпідрозділу «КОРД» та туди особисто виїздив начальник обласного главку. На спеціально зібраному на другий день брифінгу Юрій Педос розповів: сварка, що почалася між знайомими через собаку, переросла в стрілянину та звільнення заручника, яке спецпризначенцям вдалося провести без жодного пострілу. Виклик був такий: двоє чоловіків побили хлопця та, погрожуючи зброєю, утримують його в гаражі.

Сьогодні, 10 жовтня, в прокуратурі області розповіли, що підозрюваним обрали на час слідства запобіжний захід, але не настільки суворий, як просило слідство.

— Слідчий, за погодженням з прокурором, звернувся до Вінницького міського суду з клопотанням про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, — сказали в прес-службі прокуратури. — Наразі слідчий суддя, попри наявності судимості в одного з підозрюваних та ризиків, передбачених статтею 177 Кримінального процесуального кодексу України, обрав затриманим запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Прокуратура Вінницької області не погоджується з прийнятими рішеннями слідчого судді Вінницького міського суду та готує апеляційні скарги.

Про обставини злочинів в Кордилівці, які ще розслідуються, та про роботу поліції зі звільнення заручника, читайте у статті «На бійку через собаку викликали «КОРД»: Як у Корделівці поліція звільняла заручника».

А санкції за інкриміновані затриманим 6-го жовтня злочини такі: 

  • замах на умисне вбивство карається позбавленням волі від 7-ми до 15-ти років,
  • незаконне позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб, карається позбавленням волі до 5-ти років.


Читайте також:

Тривожну кнопку виклику поліції на смартфоні вінничани вже натискали. Що сталось?

Встиг одружитися у Вінниці. Американця, якому в США загрожує смертна кара, взяли під варту

Пішов ловити рибу і не повернувся. Романа Микуша шукають десятий день

«Немає маніяка в Крижополі». Генерал заспокоює людей, яких лякають невпіймані вбивці
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Анонім
    Проблема не у суддях, а у працівниках поліції та кваліфікації злочину.
    "Замах на умисне вбивство та незаконне позбавлення волі". - довести це у судді дуже тяжко.  Враховуючи слова пана Педоса що конфлікт виник через собаку відсутність у потерпілих тяжких тілесних, перспектива нульова.
    Варіант з пенсіонером черговий доказ того що поліція спочатку діє, а потім думає.
    Вдертись до оселі, виломати двері без кваліфікації замах на вбивство тягне відповідальність та перевищення .....  Як на мене це  є дешева показуха перед новою владою, чи потрібні такі дії пересічному громадянину?  однозначно ні.
  • Жора
    Стесяюсь спросить а зачем делали Майдан в 2013году ?

    И второй вопрос судьи оказываются живут на зарплату ?

    Я сразу понял что будем жить в бандитской стране , по причине что  один криминальный авторитет пол года делал на 20 мин рекламу новому президенту.
  • Жора
    Почему нет смысла вызывать мусоров когда вас избивают и грабят. пример этого случая.Человека в гараже избивали сделали инвалидом, с оружия стреляли в его авто. И теперь бандитам домашний арест. Так может их выпустили чтобы они до конца добили заложника ?

    Поэтому экс депутат ВР Украины Корнацкий говорил - В бандитов надо стрелять или убегать от них. НО ОН не говорил звать на помощь мусоров. Ведь они их друзья!
  • Жора
    Так власть еще не обсыралась еще с 1990 года !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Меморіал пам’яті полеглих воїнів відкрили у Джуринській громаді photo_camera 20:05 Вінниччину накриє короткочасна зима: йде похолодання з мокрим снігом 19:06 З військового містечка і хутора діда Коцюбинського: звідки бере початок район Замостя photo_camera 18:47 Вінницькі хірурги провели рідкісну операцію та видалили 18-кілограмову кістому яєчника Від читача 10:06 Запрошують на біблійний семінар у Вінниці для ВПО та родин Захисників 17:56 Під час збору урожаю на Вінниччині аграрії натрапили на уламки БпЛА та крилатих ракет 17:02 «Як хочеш, так і добирайся»: військовому з Одеси відмовили у допомозі play_circle_filled 16:07 У ДТП загинув 19-річний захисник з Гніванської громади Олексій Цісельський 15:08 Рекорд України для вінницького письменника: 410 публікацій про Борівку 14:04 Справи двох посадовців з Вінниччини передали до суду через порушення у деклараціях 13:16 Затримали 25-річного чоловіка, який перевозив у багажнику автомат із набоями 13:05 У Вінниці буде капремонт проїзду на провулку Широцького. На проєкт заклали майже 7 мільйонів гривень 12:10 У Вінниці проведуть акцію пам’яті на честь полеглого морпіха Олександра «Боса» Бухарова 11:30 МХП провела у Ладижині семінар про адаптацію агротехнологій до кліматичних змін (Новини компаній) 11:25 Нагородили представників єдиноборств, які перемогли на світовій арені 11:07 Скорочені уроки чи дистанційка? Вінницькі школи адаптують навчальний процес до тривалих відключень світла 10:20 Інженерні вироби, шахи, малювання чи йога: куди записати дитину у Вінниці цього року? (партнерський проєкт) 10:07 Смертельна ДТП на Звягельщині: 20-річний вінничанин на Volkswagen наїхав на жінку 09:37 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 18 листопада 09:04 «Він віддав себе справі» — у Вінниці прощаються з оператором ударних БпЛА Сергієм Пілецьким
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up