Демонтували стіну та винесли з магазину алкоголь. Крадіїв знайшли по слідах на снігу

Демонтували стіну та винесли з магазину алкоголь. Крадіїв знайшли по слідах на снігу

На Вінниччині двоє спритників обікрали магазин. Розібрали стіну та винесли, що змогли. Не врахували крадії одного - вони залишили сліди на снігу.

Крадіжка сталася вночі 5 грудня у селі Хижинці. Там невідомі обікрали продовольчий магазин.

У поліції зазначають, що у приміщення зловмисники потрапили, розібравши задню стіну. Загальна сума завданого збитку становить близько 3 тисяч гривень.

— Оглянувши місце злочину, працівники поліції одразу встановили підозрюваного у вчинені цього злочину. Сліди, залишені на снігу, привели слідчо-оперативну групу до будинку, де мешкає зловмисник, але вдома нікого не було. Завдяки оперативним та розшуковим заходам в одному з сіл Могилів-Подільського району поліцейські затримали підозрюваного та його товариша, який також виявися причетним до цього злочину. 28-річні затримані у скоєному зізнались, — розповів начальник Вінницького відділення поліції Олександр Яворський.

Відео дня

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, з магазину «ЄВА» щось поцупили. Підозрюють жінку у чорній куртці

Читайте також:

П'яний водій Ford заснув на світлофорі. Будили його патрульні

П'яний водій влаштував перегони з поліцією. Як результат - побите службове авто

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Вася
    Вот всё у нас так.

    Даже украсть по-людски не могут!

    Но полиция-то не подвела! Следственно-розыскные мероприятия доказали - новая полиция лучше старой милиции
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:42 Де у Вінниці 9 травня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня 21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду 16:34 «Гітлерівців з караваєм не зустрічали»: записки лікаря «Пироговки» під час окупації Вінниці 16:03 Карен Аветісян, який у січні збив двох студенток у центрі Вінниці, отримав умовний термін play_circle_filled 15:15 Порівнюємо зарплати у Вінниці та сусідніх обласних центрах: як вони змінилися з минулого року 14:45 В сімейному шаховому турнірі змагалися всі – від дошколяриків до пенсіонерів 14:35 У селі під Баром зловили наркоділка з 47 кілограмами канабісу. Суд дав йому дев’ять з половиною років тюрми 14:25 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 13:42 У Вінницькій колонії «смотрящий» влаштував шахрайську схему, видуривши півмільйона гривень 13:35 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 13:06 Вінницький підприємець сплатив 4,5 мільйона податків після візиту БЕБ 12:44 В Стрижавському будинку-інтернаті влаштували концерт «Вишиванки моєї мами»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up