Порошенко відповів на петицію про розблокування «ВКонтакте»

Петро Порошенко, президент України, заявив про те, що він не може підтримати петицію, в якій українці просять його розблокувати російську соцмережу «ВКонтакте».

Порошенко відповів на петицію про розблокування «ВКонтакте»

Така інформація з'явилася на сайті глави держави в розділі електронних петицій.

«Підтримка електронної петиції про скасування блокування інтернет-ресурсу" ВКонтакте "вважаю неможливим. Компанії сприяють спецслужбам Росії в зборі, зберіганні, використанні та поширенні інформації з обмеженим доступом - персональних даних та особистого листування громадян України», зазначив президент.

За його словами, контентне наповнення ресурсів також направлено на спроби маніпулювати суспільною свідомістю шляхом поширення недостовірної, неповної та упередженої інформації.

Також президент зазначив, що контент на російських ресурсах спрямований на повалення державної влади в Україні.

«У мережі, в російську інтернет-павутину потрапили сотні тисяч українських користувачів, які, не підозрюючи нічого поганого, були використані як гвинтики антиукраїнської пропаганди», вважає Порошенко.

Нагадаємо, що російські соцмережі були заблоковані в Україні в травні цього року - указ підписав президент.

Читайте також:


 

 

IT
Коментарі (5)

Ви не авторизовані

 • Anna Lukyanets

  це нормально, що закрили, хоча, зрозуміло, що люди звикли, але якщо міркувати з позиції громадського суспільства, про яке так люблять люди багато патякати, але ніхто не хоче конкретно робити,  то відмовитися від нього мали б ще тоді, як у Дурова його нахабно віджали, але всі змовчали, зате тепер просто "ущемление прав".
 • Поліна

  Сподіваюся скоро появиться законопроект, за яким будуть блокувати VPN мережі, які надають доступ до заблокованих російських соцмереж. Ще потрібно надавити на Google і Apple, щоб вони видалили мобільні додатки цих мереж в своїх магазинах на території України.

  Mem reply Поліна

  Вот мне нравится как Вы мыслите не разобравшись в вопросе...

  Для того, что б работала схема о которой Вы говорите, всем провайдерам нужно будет купить систему DPI, стоимость которой 1,2-1,5 мли долларов США.

  А теперь подумайте, как провайдер с клиентской базой 1000-3000 абонентов будет оплачивать такую систему?

  А никак...он просто закроется и в Украине останется десятка ТОП 10 провайдеров, которые монополизируют рынок телекоммуникационных услуг.

  Цена на интернет возрастёт в несколько раз, ведь нужно будет как то отбить вложенные деньги в данную систему + не будет конкуренции.

  Посмотрим что Вы потом скажете, когда за 100 Мбит будете платить не 100-150 грн как сейчас, а более 1000 грн.

  Хотя...мы ж в Европу идем...там и так цены на интернет на высоком уровне)))))))

  Н.А.Глядач reply Mem

  А вона не думає. Її немає чим "думати".

  Н.А.Глядач reply Поліна

  Сподіваюся,що мізки таким дурепам заблокують раніше.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook