Сьогодні конфлікт навколо Сабарівського кладовища набрав нових обертів: землю, відведену під цвинтар вдалося освятити і встановити хрест. У відповідь на це, близко 13:00, протестувальники вирушили на Електромережу перекривати рух транспорту.
Схема стандартна: люди ходять по «зебрі» безперервним потоком, цілком законно блокуючи рух транспорту. От тільки сьогодні перекривати рух вдалося недовго: одну з протестувальниць збила машина просто на переході.
На місце викликали «швидку» та поліцію. Лікарі не коментували стан потерпілої, сказали тільки, що везуть її до другої міської лікарні.
Обережно, у відео присутня нецензурна лексика!
Читайте також: Місце під Сабарівське кладовище освятив священник. Встановили хрест
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 23 від 10 червня 2026
Читати номер