Село Флорине зустріло воїна, який повернувся з російського полону
- У селі Флорине Бершадської громади зустріли українського військовослужбовця Олександра Яблочного, який повернувся додому після російського полону.
Жителі села Флорине Бершадської громади зустріли українського захисника Олександра Яблочного, який повернувся додому після російського полону. Про це повідомила Людмила Головашич.
Олександр став на захист України у 2022 році. У грудні 2023 року під час виконання бойового завдання військовослужбовець потрапив у полон.
Після звільнення захисник пройшов лікування та реабілітацію, а нині повернувся до рідних.
Односельці зустріли воїна з українськими прапорами та словами підтримки. Відтепер Олександр проживатиме у Флориному поруч із донькою.
Вас може зацікавити:
Майже 2,2 мільйона гривень штрафів отримали перевізники на Вінниччині
Горіли клініка у Вінниці та кафе в Стрижавці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.