Аварійні бригади «Вінницяміськліфту» отримали новий бус
- Комунальне підприємство «Вінницяміськліфт» отримало автомобіль від литовського міста-побратима Паневежиса. Бус використовуватимуть для аварійних та планових виїздів у багатоповерхівках громади.
Комунальне підприємство «Вінницяміськліфт» отримало додатковий автомобіль для роботи аварійних бригад. Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Транспорт передав литовський Паневежис як гуманітарну допомогу. Автомобіль був у використанні, однак перебуває у справному технічному стані.
Бус використовуватимуть для обслуговування ліфтів, аварійних виїздів та перевезення інструментів і обладнання. У підприємстві кажуть, що це дозволить швидше реагувати на звернення мешканців.
Крім ліфтового господарства, фахівці «Вінницяміськліфту» також ліквідовують аварійні ситуації на внутрішньобудинкових мережах водопостачання та водовідведення.

Паневежис є містом-побратимом Вінниці та з початку повномасштабної війни неодноразово підтримував громаду гуманітарною допомогою.
Вас може зацікавити:
Майже 2,2 мільйона гривень штрафів отримали перевізники на Вінниччині
Горіли клініка у Вінниці та кафе в Стрижавці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.