Обмін вінницьких зеків на українських полонених. Ватажок «ДНР» назвав дату

Обмін вінницьких зеків на українських полонених. Ватажок «ДНР» назвав дату

В середу, 27 грудня 2017 року, відбудеться обмін українських військових, яких утримують в полоні так званої «ДНР».

Ватажок невизнаної «ДНР» Олександр Захарченко після своєї зустрічі 25 грудня з патріархом Російської православної церкви Кирилом, заявив, що обмін буде проходити за формулою «306 на 74». Про це повідомляють «РІА Новости».

Нагадаємо, що дев'ятьох вінницьких зеків обміняють на полонених українських військових. Подробиці читайте ТУТ.

За словами лідера донецьких терористів, «сьогодні були обговорені останні умови, і 27 числа цього місяця відбудеться обмін».

Також відомо, що учасниками зустрічі також були представник України Віктор Медведчук і ватажок бойовиків «ЛНР» Леонід Пасічник.

Як відомо, 16 листопада ватажки «ЛНР» і «ДНР» після телефонної розмови з російським президентом Володимиром Путіним дали доручення про початок підготовки обміну затриманими з Україною. Через деякий час ватажок «ЛНР» Леонід Пасічник заявив, що підтримує ініціативу. При цьому Віктор Медведчук стверджував, що обмін затриманих бойовиків на українських заручників з «Л/ДНР» буде проведено в два етапи.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    Обмін полонених - тема про яку писати тяжко , піар на людях які тривалий час знаходяться у тюрмах неприпустимий для журналіста. За кожним полоненим стоїть своя історія ,  хвилювання близьких і надія, надія на порятунок, надія побачити дітей та рідних. Тема важка, і крапку у цьому  обміні поставить час. Я щиро бажаю, щоб обмін вдався , можливо це частково зніме напругу у військовому конфлікті. Дивно, що автор Ольга Бобрусь - журналіст баче у обміні лише зеків на патріотів, без розкриття теми, без освітлення людей які побажали відстоювати свої погляди у нашому судді, відмовились просити у пана Петра Порошенко клопотання про помлування.  Пані Ользі плювати на її колег Дмитра Васильця, та Євгена Тимоніна, хоча я осибисто не важаю їх  зеками -сипаратистами. Хоча нас "суд" вліпив їм по 9 років, так спішив для збільшення кількості на обмін, що забув спитати у них про бажання на обмін, журналістам які не брал зброю до рук,  суд який відпускає Самвела Московського.

    Дивно,  владі потрібна картинка обміну злочинців на патріотів і більшість ЗМІ її підтримують.

    Є  безліч матеріалу коли наші силові структури бажають позбути політвязнів, коли всі зізнання грунтуються лише на тортурах. Не має людини, не має позивів до Європейських судів, не має проблем. Це так патріотично та демократично.

    Прошу звернути Вашу увагу пані Ольга,  на те  Василець - журналіст не є зеком. І  якщо уважно передивитись списки то таких людей там не один і навіть не 2 картинка яку Ви намалювали ЗЕКІВ НА ГЕРОЇВ не така яскрава як її малює влада.

    https://strana.ua/articles/interview/113787-dmitrij-vasilets-zhurnalist-dal-intervju-strane.html

    - Почему, по вашему мнению, СБУ сейчас так настойчиво хочет вас спихнуть на обмен?



    - Причин много. Основная - это показать всему обществу за счет резонанса по нашему делу, что все, кто критикует власть и “гаранта” - агента Кремля, террористы и коллаборанты. И самый удачный вариант на 100% это доказать - это обменять нас и таких как мы на наших пленных солдат. Они по этому и предлагали в тихаря обмен Руслану Коцабе, Муравицкому Василию, уверен, Александру Ефремову предлагали и многим другим. Также, под этот шумок СБУ ловит “агентов ФСБ”, простых граждан Украины, которые якобы вели группы в Вконтакте и фейсбуке “антиукраинского” содержания под контролем “кураторов”

    Ольго, не вже Ви вважаєте писанину  - "Обмін вінницьких зеків на українських полонених. Ватажок «ДНР» назвав дату. Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/kriza-v-ukrayini/obmin-vinnitskih-zekiv-na-ukrayinskih-polonenih-vatazhok-dnr-nazvav-da-10662552.html" - журналістикую?

    Це дешевий, замовний піар влади, це не патріотизм не крок до припинення конфлікту на сході. Хочу побажати, щоб сьогодні наші хлопці повернулись до своїх сімей, рідних.
  • Иванов Иван
    а ватажок  хохлобандеросрача не назвав дату  колы буде миняты людей на своих бандюг
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 квітня, які ви могли пропустити 20:18 Квиток для пухнастика: що потрібно встигнути за чотири місяці до виїзду за кордон 19:03 «Золотий хрест» за відчайдушний штурм: як наш земляк став легендою 41-ї бригади photo_camera 18:12 На Вінниччині росіянина примусово відправили за кордон під конвоєм Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 16:52 Від автівок до екосистем: на Вінниччині за добу загасили сім пожеж photo_camera 16:29 Триває безпрограшна серія «Ниви». Наша команда зіграла внічию із лідером «Поліссям-2» 16:21 Пекло Маріуполя, полон та кохання у Вінниці: неймовірна історія незламного охоронця Андрія Савєльєва photo_camera 16:16 Альтернативи немає. У Раді розповіли, що буде з реформою старшої школи 15:08 Ваша «чистота» отруює сусідів: вісім мобільних груп щодня виїжджають на боротьбу з паліями 14:23 Ваш мер — це назавжди. Чи треба нові обмеження для міських голів? play_circle_filled 14:03 «Небесний океан» над Вінницею: синоптики пояснили появу рідкісних хмар-хвиль play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 150 зіткнення за день: де ворог намагався прорвати оборону photo_camera 12:12 Що вам найбільше не подобається у Вінниці? Ми запитали 11:17 Сусіди випередили вогонь: у Дзиґівці чоловік ледь не загинув через цигарку 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 13 — 19 квітня photo_camera 10:09 Чепурили легендарний особняк: як у Вінниці наводили лад біля пам’ятки з «химерами» photo_camera 09:16 Вийшли в магазин — опинились під кулями: трагедія в Києві і як не стати наступною жертвою play_circle_filled photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Івана та Єгора. Історія, заборони та прикмети 19 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up