Володимир БАБКОВ
Володимир БАБКОВ
0982671548
Володимир БАБКОВ - Всі Статті (35)

Хоча новорічний настрій ще не охопив всіх містян, ми вирішили поцікавитись, що у муніципалітеті підготували для дозвілля дітей та дорослих. Насамперед побували у центральному парку. Там вже третій день триває спорудження головного новорічного дерева обласного центру. Якою буде головне вінницька ялинка, як виглядатиме на фоні новорічних красунь з інших міст і у скільки обійдеться бюджету святкове оформлення?

У Вінниці набирає обертів відкритий чемпіонат міста з футзалу. Загалом, участь у наймасовіших в регіоні змаганнях беруть 76 команд, якими опікуються відомі в регіоні люди та «шефи» серйозних відомств та структур.   В їх числі команда консула Латвії в Україні Ігоря Скоромного «Яско», клуби політсил,  поліції, адмінсуду, адвокатури та інших достойників. Розбіглися хто куди на період зимового міжсезоння і гравці «Ниви».

Відповідно до Указу Президента України від 26.11.1998 року в Україні, в кінці листопада, вшановують День пам’яті жертв голодоморів.  Запитали вінничан, чи знають вони щось про цей день?

Днями Верховна Рада затвердила зміни у сфері охорони тваринного та рослинного світу, аби привести наше законодавство у відповідність до вимог з імплементації міжнародних угод та директив ЄС. Серед усього — депутати прийняли рішення збільшити суми штрафів за вигул деяких порід собак без намордників. Чи знають про це вінничани і як до цих правил ставляться? Ми у них запитали. 

В неділю, 21 листопада, вінницька молодь долучилися до всеукраїнської акції, присвяченої Дню Гідності та Свободи.  Разом зі студентами 16-ти інших міст вони співали Гімн України. Ми зняли це для вас на відео. 

«Щороку ми виховуємо принаймні одного або двох чемпіонів держави!», — каже голова федерації греко-римської боротьби Вінниці Олександр Заєць. Він розповів про особливості цього олімпійського виду спорту, а його колега поділився секретами виховання чемпіонів. Напередодні журналісти 20minut.ua побували на міжнародному турнірі, що пройшов у обласному центрі.

На скільки чуйні вінничани? Чи погодився бодай хтось дати притулок молодій дівчині? Ми вирішили перевірити це та провели черговий соціальний експеримент. У ролі бідолашної вкотре опинилася студентка ВДПУ Анастасія Мішко.

В Україні шукають нові способи агітації за вакцинацію. Черговий приклад почули від глави держави. Мова йде про заохочення у тисячу гривень. Вже стало зрозуміло, що на руки ніхто грошей за щеплення від коронавірусу не отримає. Чи спрацює таке заохочення? Ми запитали про це у перехожих на вулицях обласного центру.

Пити більше води. Погодьтеся, ви не раз в житті чули таку рекомендацію. Вода дійсно очищає організм від токсинів, покращує метаболізм. Однак, за умови, що вона якісна. З фахівцями Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ ми перевірили воду з водопроводу, криниці і магазину. Результати нас негативно вразили. 

З 8 листопада невакцинованих проти COVID-19 працівників, які підлягають обов’язковим щепленням, можуть відстороняти від роботи. В перший день дії цих обмежень наші журналісти вийшли на вулиці міста та спитали у вінничан їхню думку про таке рішення. Дивіться відео-опитування 20minut.ua в матеріалі та пишіть про своє ставлення до ситуації у коментарях. Чи торкнулося це вас особисто?

keyboard_arrow_up