«Не ходжу в укриття, бо його немає». Як вінничани реагують на повітряні тривоги

- Сьогодні — 112-й день повномасштабної війни з росією. І наші люди добре вивчили, як звучить сигнал повітряної тривоги. А чи реагують на нього? Йдуть в укриття чи продовжують займатись буденними справами? Ми спитали вінничан.
З початку повномасштабної війни з росією вінничани вивчили, як звучить повітряна тривога. Довгий сигнал — варто ховатись в укриття, короткі гудки — небезпека минула.
Проте широкомасштабний наступ триває вже 112 днів. То чи реагують люди на повітряну тривогу? Ми спитали вінничан.
Текстова версія відповідей людей — під цим відео:
Діана (23), касирка:
— Ігноруємо. Ми вже звикли до повітряних тривог. Навіть на роботі вже не ховаємося і не закриваємо магазин. Ми продовжуємо спокійно працювати, приймати клієнтів.
Максим (42), менеджер:
— Я ніяк не реагую, не спускають в укриття, коли лунає повітряна тривога. Можливо, вже звик до них. А раніше використовував правило двох стін.
Неля (66), пенсіонерка:
— Немає сенсу, бо немає укриття. Я не вважаю підвал свого будинку найпростішим укриттям. Це «гробниця». І якщо її завалить, то я з неї не виберусь ніколи. Тому і не реагую на сигнали повітряної тривоги.
Руслан (42), безробітній:
— Не реагуємо взагалі. Інші міста страждають від щоденних ракетних обстрілів, тому там люди ховаються. А Вінницю минає це лихо, тому трошки ми розслабились. І у цьому є проблема.
Людмила (67), пенсіонерка:
— Я не ходжу в укриття, бо такого в мене немає. Напевно, якби були малі діти, то я б була більш відповідальною та ховалась б у підвалі. А так рятуємось тільки правилом «двох стін».
Владислав (75), пенсіонер:
— Слава Богу, в нас тут тихо та спокійно, тому не реагую на тривогу. Напевно, пристосувались вже до щоденних повітряних тривог. Інколи, навіть не зручно, коли в інших містах люди страждають від російських обстрілів, а в нас мирно.
Попри безпечність нинішньої ситуації у місті, ми закликаємо вас не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Це може врятувати ваше життя та близьких.
Раніше, нагадаємо, ми розповідали про те, як карають порушників комендантської години.
Читайте також:
Відпочинок під час війни. Що думають про це вінничани?
Платний виїзд з України для чоловіків під час воєнного стану. Що думають про це вінничани?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
І вирішила знайти через інтернет центри. Знайшла вашу сторінку і коли почала дзвонити ,то телефони не відповідають. Як це? Що робити?