Сергій БАРАНЧУК

Сергій БАРАНЧУК

+380684902832
Сергій БАРАНЧУК - Всі Статті (27)

Дивна конфліктна ситуація виникла на П’ятничанах, на масиві біля «гуральні».  Один із сусідів перекрив бетонним парканом дорогу на «Корею».  Мешканці обурені, кажуть, в разі пожежі звідси буде важко вибратися.  Власник паркану пояснює, що дана дорога незаконна. Чому так?

У школі №20, що в мікрорайоні Малі Хутори, завершилась благодійна акція «Монетки на життя». Учні закладу збирали монети, які вийшли з обігу, щоб обміняти їх в банку на «живі» гроші. Виручили майже 12 тисяч гривень, які передадуть важкохворим учням школи. Чи збиратимуть далі?

Вінниччина активно долучилася до Всеукраїнської акції «Нагодуй птаха взимку». Юні вихованці учнівських лісництв області змайстрували майже три тисячі годівничок для пернатих друзів.

У Подільському зоопарку розпочався монтаж роботизованих скульптур динозаврів у повний зріст. Чи побачать їх вінничани 19 грудня на офіційному відкритті резиденції святого Миколая, як планувалось, – сьогодні під питанням.  Бо урочисте відкриття казкової вежі і резиденції святого Миколая 19 грудня може не відбутися.

Коронавірус змусив тисячі вінничан забути про заробітки за кордоном. Чи не є це шансом знайти себе вдома, не покидаючи дітей і сім’ю? У міському Центрі зайнятості кажуть, що нині на ринку праці міста є вакансії, роботодавці шукають кваліфікований персонал і активно використовують можливості служби зайнятості щодо підбору працівників.  

У школі №20, що в мікрорайоні Малі Хутори, започаткували незвичну благодійну акцію.  Учні закладу збирають монети, які вийшли з обігу, щоб обміняти їх в банку на «живі»  гроші. Виручені кошти передадуть важкохворим учням школи. 

Єдиним порятунком від масового всихання лісів на Вінниччині лісівники називають санітарні рубки. Цієї ж думки міжнародні експерти. Такий принцип узяла на озброєння Білорусь і ефективно рятує свої зелені насадження. В той же час українська бюрократія і активісти не дозволяють вчасно врятувати наші ліси.

Дубові насадження області почали всихати. Вінницький лісопатолог Олександр Болюх вважає, що дерева знищує сама природа, яка активізовує короїдів й інших шкідників. Про свою версію всихання лісових насаджень експерт розповів нашому виданню та розказав, як з проблемою борються в сусідніх державах.

Міжнародну трасу М-21  «Виступовичі–Житомир–Могилів-Подільський» почали доводити до ума. Для початку тут відремонтували підходи до важливого шляхопроводу.

За більше ніж 30 років роботи в пологовому будинку Людмила Скрипник врятувала життя тисячам юних вінничан. А своє життя врятувати не змогла через ускладнення ковіду.  Лікар походила з медичної династії. Про те, якою була ця непересічна і небайдужа до чужого горя людина розповіла її донька Анна і колеги.

keyboard_arrow_up