Єва ТОПЛЕСС
Єва ТОПЛЕСС
380679846245
Єва ТОПЛЕСС - Всі Статті (132)

Усе в житті буває, і випадкова зустріч, і раптове бажання, що накриває з головою, і незнайомець у ліжку. Хоча, якщо чесно, то «one night stand» не завжди про пристрасть, буває, що це чистий розрахунок, заради експерименту, помсти, щоб було… Залежно від мотиву, будуть і наслідки: хтось на ранок і не згадає, а хтось довго буде лікувати і не лише серце.

Залежно від того, скільки часу минуло відтоді, як ви розійшлись, секс із колишнім може здатися фантастичною ідеєю. Ви вже маєте історію, ви добре знаєте тіла один одного, вам легше досягти оргазму. Крім того, між вами є щось спільне, спогади. Можливо, саме тому це... не зовсім гарна ідея.

Як правило, краса жінки не завжди є запорукою особистого щастя. Ми вирішили зайнятися вивченням даного питання та звернулися за допомогою до спеціалістів. Психолог розповідає, якими якостями володіє представниця прекрасної статі, яка з високою вірогідністю знайде щастя у відносинах з коханим чоловіком.

Здавалося б, в епоху інтернету все таємне стало явним і в темі сексу немає жодних таємниць. Однак фахівці готові посперечатися з цим твердженням. Як з'ясувалося, навіть в свідомості найбільш сексуально підкованих нерідко живуть безглузді міфи.

«Ревнує, значить кохає» — часто говоримо ми. То чому ж часом із-за ревнощів руйнуються навіть найміцніші стосунки?  Ревнощі не можна вважати ознакою кохання, це деструктивне почуття. Психологи дають визначення ревнощам і поради ревнивцям.

У закоханих бувають моменти, коли інтимні стосунки стали буденними або просто є бажання щось змінити та урізноманітнити. Зазвичай ми хочемо, щоб наше сексуальне життя було якомога яскравішим, емоційним і приносило максимум задоволення. Психологи діляться простими прийомами, як досягти бажаного ефекту.

Чому ми любимо поганих хлопчиків? Це питання задають собі багато жінок. Особливо коли вони стикаються із проблемами в шлюбі, бо у свій час обрали когось, хто не відповідає їхнім інтересам.  І хоча вони знали, що мабуть, з брутальним мачо життя буде не простим — потяг був сильнішим за розум.

Якщо не брати до уваги мораль, є багато речей, що робить роман із заміжньою жінкою дуже складною справою. Перший і, мабуть, найбільш очевидний є той факт, що вона вже знаходиться в офіційних стосунках з іншим чоловіком. Про плюси і мінуси роману з дамою зі штампом в паспорті допомогли розібратися психологи.

Є переконання, що з роками секс з одним і тим же партнером приїдається, втрачає свіжість і гостроту. Але справедливо і те, що довгі відносини дозволяють нам повною мірою розкрити свою сексуальність. І дарують відчуття, заради яких можна пожертвувати новизною.

Цього разу розглядаємо вічну тему — біль в стосунках мами зі своїм сином, де невістка стає третьою зайвою. Як навести лад у родинному трикутнику, щоб всі досягли взаєморозуміння і ніхто не постраждав — розбиралися разом з психологами.

keyboard_arrow_up