Єва ТОПЛЕСС

Єва ТОПЛЕСС

380679846245
Єва ТОПЛЕСС - Всі Статті (157)

Щасливі разом. І як у деяких закоханих виходить бути абсолютно щасливими? Виявляється, у них є свої традиції та звички. Спробуйте і ви, раптом вийде

Базові потреби дорослої людини — це їжа, сон, тепло, безпека та секс. Під час подій, що загрожують життю, репродуктивна функція може вимикатися. Що може відбуватися з вашим лібідо та сексуальним життям під час війни? 

Є переконання, що з роками секс з одним партнером приїдається, втрачає свіжість і гостроту. Але справедливо і те, що довгі відносини дозволяють нам повною мірою розкрити свою сексуальність. І дарують відчуття, заради яких можна пожертвувати новизною.

Стосунки сьогодні — одна з найважливіших опор для нас під час війни. Кризові ситуації завжди виклик для стосунків, і зараз пари поділились на ті, що стали ближчими одне до одного, навіть якщо їх розділяє відстань, і ті, що стали віддалятись та частіше сваритися. 

Часто у людей, які кохають один одного, виникає необхідність розлуки і розвитку відносин на відстані. Чи варто продовжувати таке життя і чи не краще пошукати якусь альтернативу? Як можна зберегти стосунки на відстані? А може, це кінець і далі продовжувати не варто? На ці непрості питання читайте відповіді в нашій статті.

Плакати в подушку, слухати нон-стоп сумні пісні, чи дати собі копняка та кайфувати від нового етапу життя? Як допомогти собі загоїти розбите серце та швидше пережити розрив із дорогою людиною — розповів психолог.

Бачили документальний фільм «Аферист із Tinder»? Дівчатам рекомендується подивитися в першу чергу. В стрічці йдеться про ізраїльського молодика Шимона Хаюта, який видавав себе за спадкоємця діамантової імперії Саймона Леваєва. В соцмережах він презентував себе, як багатія, що живе на широку ногу, а потім видурював у закоханих і наївних європейок мільйони доларів. Розповідаємо, з якими аферами стикалися вінницькі дівчата та їх закордонні принци.

Хоч раз в житті все буває. Випадкова зустріч, раптове бажання, яке накриває з головою. А потім незнайома людина у ліжку... Втім, чесно кажучи, то одноразовий секс, який не завжди говорить про пристрасть. Часом це чистий розрахунок або крок заради експерименту чи помсти. Або просто, щоб галочку поставити. Та залежно від мотиву — будуть і наслідки. Які? Давайте розбиратись.

Давайте будемо відверті: всі люди дивляться порно. І з одного боку в цьому немає нічого поганого. «Доросле кіно» розвиває фантазію, дозволяє візуалізувати найсміливіші бажання і швидко отримати розрядку. Але є й інша сторона цієї медалі.

Найерогенніша зона в організмі людини — це мозок. Саме він генерує образи і відправляє збуджуючі імпульси до статевих органів. В кожної людини такі сексуальні фантазії дуже різні. Які пікантні фантазії найчастіше турбують уяву чоловіків?

keyboard_arrow_up