ВІН І ВОНА: Плюси та мінуси випадкового сексу

ВІН І ВОНА: Плюси та мінуси випадкового сексу
  • Хоч раз в житті все буває. Випадкова зустріч, раптове бажання, яке накриває з головою. А потім незнайома людина у ліжку...
  • Втім, чесно кажучи, то одноразовий секс, який не завжди говорить про пристрасть.
  • Часом це чистий розрахунок або крок заради експерименту чи помсти. Або просто, щоб галочку поставити.
  • Та залежно від мотиву — будуть і наслідки. Які? Давайте розбиратись.

Безперечно, нові пригоди бадьорять, а одноразові секс-пригоди часом зривають дах. Особливо, коли тягне до незнайомої людини. Відчуваєш себе в цей момент таким собі нонконформістом, якому плювати на думку соціуму. Нерозсудливість зашкалює від розуміння безкарності. Весь цей вибухонебезпечний коктейль підігріває бажання порушити внутрішні табу, одне з яких — секс на одну ніч.

Власне, а що тут такого страшного, після однієї ночі ви знову станете незнайомцями, можливо, ніколи більше не зустрінетеся. Розуміючи це, можна дозволити собі найсміливіші фантазії та не турбуватися про те, що в очах випадкового партнера ти здаватимешся «диваком».

Затишшя на особистому фронті і фізіологічні потреби можуть довгий час знаходитися на одній емоційній хвилі. Але приходить день, коли ти розумієш, що кохання коханням, а сексу хочеться прямо зараз. Звучить не дуже романтично, але, як то кажуть, «що маємо те маємо». І одноразовий партнер в цьому плані, наче палочка-виручалочка, а то і вітамінка. Тобто дозволяє прийти до тями, загальний тонус підвищити і при цьому жодним чином не посягає на особисту свободу.

Відео дня

Втім, такий експеримент може стати причиною апатії і навіть зануренням у депресію. Про це варто пам’ятати одразу. Тому що секс — це все-таки близькість, найбільша з можливих. І навіть надвисока впевненість у собі не застрахує від розчарування та відчуття, що вас використали. Жінкам особливо варто цього побоюватися, так як часто після сексу чоловік для них уже свій, практично коханий, а фактично єдиний — розчарування може буде болючим.

Однак варто зазначити, що хоч секс на одну ніч для багатьох є метою, часом він може стати причиною. Наприклад, нових стосунків, довгограючих або короткочасних.

Причина однієї ночі

Захотілося і все, яка ще може бути причина? Насправді не все так просто. Буває, що секс на одну ніч трапляється абсолютно випадково. Наприклад, ви зустріли людину, вона вам сподобалася, ви передчуваєте нову любовну історію і природним чином продовжуєте знайомство у ліжку. Але щось не спрацювало, секс виявився «на трійочку». Ну або зовсім «фу» і продовжувати бажання немає. Усе. Незважаючи на сподівання більшого — трапився секс на одну ніч.

У чоловіків ще буває так: познайомився з жінкою, перше побачення, все очікувано і передбачувано. Раптом, його накрило збудження (можливо, довго нікого не було або жінка дуже класна). Причому накрило так, що і її зачепило «хвилею». Чом би й ні? Секс на першому побаченні ніхто не забороняє. Та коли дійшли до діла, чоловік розуміє, що «перетримав» бажання, і воно як прийшло, так і пішло. Через «не хочу» він якось завершує справу, але такий облом геть-чисто блокує бажання продовжувати. Знову ж таки маємо одноразовий секс.

Бувають (і досить часто) випадки сексу на одну ніч між гарними друзями. Вони знають одне одного вже багато часу.  В принципі, симпатизують одне одному, але ніколи нічого такого, та в якийсь момент опиняються в потрібному місці, в потрібний час і з потрібним настроєм. Алкоголь в даному випадку грає не останню роль. На ранок «друзі» розуміють — навіщо ламати дружбу, перевірену роками, тим паче заради стосунків, які не факт, що складуться.

Уся сіль в контексті

Загалом секс на одну ніч ані поганою, ані гарною справою не назвеш. Усе залежить від контексту, від цілей і висновків, які ви після цієї пригоди зробите. По суті, це особистий вибір, та дівчатам до одноразового сексу варто ставитися з більш високою пересторогою.

Тому що чоловікам, окрім як венеричної хвороби (про це він сам повинен подумати, не маленький) і небажаного батьківства (про це теж), нічого не загрожує. Хоча всі люди різні і можливо в чоловіків від таких пригод теж бувають душевні травми. Але жінці може бути дуже зле. Крім загальних з чоловічою статтю проблем (болячки або вагітність), така ніч може досить легко зламати самооцінку і поставити під загрозу особисте життя, та навіть можливість його налагодити. Небажаним чином така пригода може відзначитись і на репутації такої жінки, тож і соціальне життя може піти під укіс.

Плюси «one night stand»

Мінуси «one night stand»

«Де є плюси, завжди знайдуться і мінуси»

Валерій Андросов, психолог:

— Найчастіше подібні пригоди трапляються в результаті спільних посиденьок з великою кількістю алкогольних напоїв. Людина розслаблюється, рівень сором’язливості і збентеження помітно знижується, а тяга до експериментів збільшується. Це той самий випадок, коли «море по коліно», «після нас хоч потоп», «була не була» та інші приказки за темою.

Крім того, вірогідність, що людина (з якою у вас випадковий секс) більше ніколи не трапиться на вашому життєвому шляху, а значить, можна без зайвих хвилювань пробувати все, гальма взагалі вимикає. 

Начебто все добре, але де є плюси, завжди знайдуться і мінуси. Те, що партнер на одну ніч — незнайомець, наче ок. Але про стан його статевого здоров’я вам теж нічого не відомо (хоча і про знайомих таких даних у нас досить часто немає). Але в більшості випадків секс на одну ніч, це наслідок п‘янок, тож велика ймовірність забути про обережність та захист — наслідки зрозумілі.

Ну і ще один сумний момент. Після такого сексу без зобов’язань ви можете закохатися (як правило, це жінок стосується), а на тому боці це просто пригода. Варто розуміти, що цілком можуть початися: пошуки зустрічей, болісні думки, смс, дзвінки, і все це людині, яка можливо ім’я ваше навіть не пам’ятає.


Читайте також:

ВІН І ВОНА: Що важливіше — кохання чи пристрасть?

Він і Вона: ТОП-10 заборонених тем для першого сексу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Чоловік

    В будь якому випадку корисно для простати
  • Tramp

    сифилис

keyboard_arrow_up