Брифінг щодо заходів на Вінниччині через епідемію коронавірусу (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Брифінг щодо заходів на Вінниччині через епідемію коронавірусу (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні, 16 березня, у Вінниці перший заступник голови ОДА Сергій Здітовецький, заступниця директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Надія Марусяк та завідувач відділу епідемнагляду «Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України» Степан Томин провели брифінг щодо заходів, які здійснюватимуться в області з метою запобігання коронавірусу.

Станом на 16 березня Центр громадського здоров'я України отримав 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію. Сьогодні підтвердилися ще два нових випадки зараження COVID-19 у Чернівецькій області. У Вінниці в медичних закладах перебуває двоє хворих, яких підозрюють на коронавірус.

Верховна Рада відміняє планові пленарні засідання і переходить на роботу в комітетах. Завтра відбудеться позачергове засідання парламенту, де розглядатимуть законопроект про боротьбу з коронавірусом. Пропонується обмежити пересування між населеними пунктами України, а також закрити всі громадські заклади, за винятком продуктових магазинів, АЗС та аптек. Як це вже зробили Львів, Одеса, Київ, Суми та Івано-Франківськ.

У Вінниці розпочався брифінг щодо обмеження через епідемію коронавірусу. Ми ведемо пряму трансляцію:

Відео дня

В управлінні патрульної поліції у Вінницькій області, нагадаємо, через коронавірус обмежують прийом громадян. За інформацією управління, ведеться прийом лише з невідкладних питань.

Вінничани скаржаться на відсутність захисних масок в аптеках. Оприлюднили список аптек, в які мають надійти засоби захисту.

З ранку 15 березня, нагадаємо, українцям почали приходити смс-повідомлення з рекомендаціями, які допоможуть уберегтися від COVID-19. Їх розсилає Міністерство охорони здоров'я України.

Хвороба здебільшого проходить без ускладнень, але медики наголошують, що є групи ризику. Про симптоми коронавірусу та найбільші групи ризику, прочитайте за посиланням.

На інтерактивній карті можна переглянути кількість захворілих на коронавірус в Україні. З неї ми дізналися нові дані про нашу область. На карту нанесені дані про п'ять випадків у Вінницькій області. З них чотири — не підтвердилися, одна підозра залишається.

Цієї ночі, нагадаємо, за рішенням РНБО, призупиняється робота 94 прикордонних пунктів пропуску через ситуацію з коронавірусом. Серед них — десять пунктів на Вінниччині. На тих 49 пунктах пропуску, що залишаються функціонувати, пішохідне сполучення зупиняється повністю. Які пункти пропуску закриють на Вінниччині через карантин і як тепер добиратись, дізнавайтеся за цим посиланням.

 

Читайте також:

Головне про коронавірус за сьогодні, другий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, третій день карантину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
×
0%
  • Наталия Волошина 16 березня 2020 р.
    Чому поліція не слідкує за дотриманням карантину на вулицях міста як в це було в Китаї,а також як це відбувається  зараз в Іспанії?
  • Маша Семеренко 16 березня 2020 р.
    Аптеки точно саме перше ,що треба закрити..Що нехайай вмирають люди?
  • Римский Александр 16 березня 2020 р.
    Вирус-квартирус!
  • Martin Libher 16 березня 2020 р.
    давно это надо было сделать
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:30 Меморіальна дошка лицарям Зимового Походу буде в Ольгополі: 105 років тому з селища вибили більшовиків 19:12 Raptor не з нами, але в серцях: спогади про Героя Віталія Яворського 18:03 Майже два мільйони гривень від екопорушників скерували на підтримку ЗСУ photo_camera 17:12 На Замковій п'яний водій без прав на Skoda протаранив Opel та намагався втекти photo_camera Від читача 09:13 Знову сумна звістка: загинув захисник з Вінничини 16:36 За 45 мільйонів гривень мерія Вінниці купує дрони на дроті — подробиці photo_camera 16:01 «Гідротур» до Молдови не вдався. Прикордонники затримали втікача 15:09 Значні збитки та постраждалий: на Вінниччині за добу сталося майже три десятки пожеж photo_camera 14:34 Прострілене дзеркало та рояль у Білій залі. Що приховує історія вінницької Думи? photo_camera 14:01 Кому на Вінниччині у травні перекриють газ? Список населених пунктів та адрес 13:28 Штрафи до шести тисяч: надзвичайники використовують дрони для виявлення підпалів photo_camera 13:13 Дослідники пройшлися слідами минулого у печерах Поділля: нотатки експедитора photo_camera 12:28 Вінничанка зливала відходи у струмок «Безіменний». Що їй за це буде? photo_camera 12:12 Як ви ставитесь до податку на покупки в Інтернеті? Ми запитали вінничан 11:19 Від кулемета до психології: гвардієць розповідає про війну та навчання photo_camera 10:48 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає photo_camera 10:01 Пішов з життя Петро Одарченко — заслужений лікар України та онкохірург 09:25 Мандруй Вінниччиною: травневі тури, історія та творчість від Офісу туризму photo_camera 08:58 Сьогодні вітаємо Марію та Кирила. Історія та прикмети 4 травня 21:01 За кожною цифрою — біль: суд розповів про допомогу жертвам домашнього насильства
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up