Як подорожувати за кордон під час карантину? Поради дасть турагентство та лікар

Як подорожувати за кордон під час карантину? Поради дасть турагентство та лікар
фото з архіву 20minut.ua
  • Під час карантину змінилося чимало. Для українців подорожі за кордон можливі, але не скрізь. Також є ще деякі нюанси.
  • Вінницька турагенція зібрала інформацію про деталі мандрівок та поділиться безкоштовно цим з вінничанами.
  • Також під час онлайн-трансляції поради мандрівникам дасть лікар.

Тема трансляції «Все про подорожі закордон під час карантину». Організовує її Artinov Travel сьогодні, 16 липня з 19.00 до 20.30.

— Нас останнім часом постійно запитують про правила перетину кордону тієї чи іншої країни, — зазначають організатори. — Тому, ми зібрали усю наявну наразі інформацію і поділимось нею на нашому Travel Club.

Під час трансляції мова йтиме:

  • Куди вже дозволений в'їзд українцям,
  • Звідки можна повертатись без тестів і без обсервації,
  • Правила повернення з країн «червоної зони» і як це працює,
  • Як відбувається посткарантинний відпочинок в Туреччині.

Гостем стане лікар Андрій Шиманський, який розкаже про різновиди тестів на Covid-19 та які з них можна вважати офіційними, а також, чи можна захворіти вдруге на коронавірус.

Кількість учасників обмежена. Щоб відвідати захід, який пройде на літньому майданчику біля «Креативний простір Артинов», варто зареєструватися ТУТ.

Або ж долучитися до онлайн-трансляції. Вона буде доступна в Інстаграмі за посиланням.

На початку липня, нагадаємо, свої повітряні кордони для українців відкрила Туреччина. Вінничани, які не побоялися епідемії коронавірусу, першими чартерними рейсами полетіли насолоджуватися морськими краєвидами до цієї мальовничої країни. Серед них  журналіст сайту 20minut.ua, який розповів з перших вуст про карантинний формат відпочинку у Туреччині.

Також Національна служба здоров'я України поділилася рекомендаціями, які вбережуть відпочиваючих від небезпечного вірусу. Про це читайте у матеріалі: Спека, море та COVID-19: ТОП-6 безпечних рекомендацій для відпочивальників.

 

Читайте також:

«Дикий» відпочинок у наметах. Лайфхаки і місця в області, куди можна поїхати

В масках, без нічних шоу і кондиціонерів: карантинний відпочинок в Туреччині очима журналіста

В Україні уже понад 56 тисяч випадків COVID-19, на Вінниччині — 2221

Коли Укрзалізниця планує повністю відновити залізничне сполучення?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:02 Військові авіатори, які не повернулися з польоту: розповідаємо про долі загиблих пілотів Су-24М 14:45 Якушинецька громада виграла обласні змагання з пляжного волейболу серед жінок 14:08 Гінекологічне відділення у Вінниці змінює адресу. Де прийматимуть пацієнток з 1 липня 13:05 На маршрут вийшов ще один низькопідлоговий Tram2000. Скільки таких трамваїв буде у Вінниці до кінця року Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 12:20 «Шоні»: свободу треба відстоювати не у Фейсбук, а в армії (соціальна реклама) 12:07 Смерть 10-річного хлопчика на Вінниччині: справу трьох посадовиць передали до суду play_circle_filled 11:09 Гордість Вінниччини! Дев’ятирічна Марія Красота, яка винесла братів з вогню, отримала відзнаку МВС play_circle_filled 10:55 Більше ніж кафе: як вінницький «Family Place» перетворює звичайний обід на кулінарну пригоду для всієї родини (Новини компаній) 10:28 У Вінниці ремонтують мережі. Перелік адрес без води та світла 10:06 Дорожники взялися за відновлення автошляхів, що ведуть до Ямполя та Тростянця 09:35 Авіакатастрофа на Хмельниччині: під час виконання бойового завдання загинув екіпаж Су-24М play_circle_filled photo_camera 09:03 У Вінницю приїжджає «Парк Дивотварин» — гігантські арт-інсталяції та безкоштовні розваги для дітей 08:06 Сьогодні з іменинами вітаємо Микиту та Кирила. Історія, заборони та прикмети 17 червня 21:00 У Вінниці ветерани та родини полеглих воїнів можуть безкоштовно отримати юридичну допомогу. Куди звертатися 20:20 Від Вінниці до Гнівані пішки: як вирушити в одноденну мандрівку і відчути себе справжнім пілігримом photo_camera 20:05 «Маскується» під застуду. На Вінниччині почастішали випадки ентеровірусної інфекції 19:50 «Надягли кайданки і повезли у в’язницю»: як волонтерка натрапила у Польщі на шахраїв 19:07 Данина з премій підлеглих: директорку реабілітаційного центру на Вінниччині підозрюють у хабарництві 18:02 У Вінниці знайшли підлітка, який збив пенсіонерку на переході та поїхав далі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up