У Вінницькій області можна викликати поліцію в один клік зі смартфону

У Вінницькій області можна викликати поліцію в один клік зі смартфону
  • У Вінницькій області тепер можна викликати поліцію в один клік і без слів. Треба тільки заздалегідь встановити додаток на смартфон.
  • Сервіс стане корисним для людей, які мають проблеми з мовленням, а також у випадку, якщо людина опинилася в ситуації, де говорити по телефону з поліцією небезпечно, наприклад, у присутності зловмисника.

З п’ятниці, 20 вересня, на Вінниччині можна скористатися мобільним додатком My Pol, який дозволяє викликати наряд поліції лише одним натисканням кнопки SOS.

Презентували новий поліцейський сервіс на прес-конференції 19 вересня начальник ГУНП Юрій Педос та заступник керівника проекту My Pol Микита Стецюк.

Юрій Педос вважає, що додаток дозволить прискорити швидкість реагування поліції на виклики від громадян, які опинилися в небезпеці. Крім того програма дозволить громадянам оцінити роботу поліцейських.

My Pol — це офіційний безкоштовний канал зв’язку між службами Національної поліції та громадськістю. Працює додаток як на Android, так і на iOS.

Серед важливих переваг сервісу — він дозволяє відправляти фото правопорушень, оцінювати роботу поліцейських за номером жетону та отримувати сповіщення щодо оперативної ситуації в місті та області. Наприклад, орієнтування на зниклу дитину.

Якщо ви потрапили в екстремальну ситуацію та вашому життю загрожує небезпека, а часу на дзвінок до поліції та пояснення, де ви знаходитеся, немає — достатньо натиснути кнопку «sos» у своєму телефоні. Завдяки геолокації система сама визначить ваше місцезнаходження та спрямує дані до поліції.

Після простої реєстрації можна буде екстрено викликати поліцію. Юрій Педос тільки попередив про відповідальність за неправдиві виклики і просив вінничан не займатися тестуваннями — тиснути червону кнопку тільки у випадку небезпеки.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • fank franko
    Чудово.Натискаєш SOS(тільки цікаво де така кнопка і на якому смартфоні є ?) І поліція прийняла виклик.А що далі? Щось я не побачив у статті визначення часу прибуття поліції на місце після виклику?У Києві наприклад,копи на виклик про ДТП приїхали аж через 8 годин! А у нас через скільки?
    Юрій Б reply fank franko
    Кнопка у додатку. Перед написанням коментаря, потрібно спробувати зрозуміти інформацію, щоб не позоритись...
  • Anonymous
    Смешно, очередные понты, это сколько надо сидеть и набирать в смартфоне информации пока человеку угрожает опасность или совершается преступление (типа преступник подожди, я в смартфоне за 15 минут наберу нужные функционалы и данные, а потом продолжишь преступление, смешно).
    Менты на простые вызовы по телефону не приезжают, после второго напоминания начинают сбрасывать звонки, а после третьего раза даже угрожают ответственностью.
    Педос, ГДЕ ППС-ки, город ВООБЩЕ не патрулируется, из приусов менты боятся выходить или отворачивают голову в другую сторону и проезжают мимо, сброда пьяного, обколеного шляется толпами, под подьездами все ночи напролёт орут пьяные, драки возле атб каждодневные, газоны и тротуары затыканы автохламом - ГДЕ ПОЛИЦАИ???
    Грицько Штахета reply Anonymous
    А нашо тобі ходити в атб? там можна купляти тільки запальнички, воду і водку, і то не всю )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 570 юних баскетболістів змагалися в одному турнірі. Як пройшов фінал ліги у Вінниці photo_camera 20:31 Імунітет від правосуддя: чи карають працівників ТЦК за перевищення повноважень на Вінниччині? 20:04 31 медаль у «полюванні на лисиць» — вінницькі радіопеленгатори підкорили обласний чемпіонат photo_camera 19:02 Коли чекати на омріяні +15 градусів? Прогноз погоди для вінничан Від читача 12:37 Вінницька молодь презентувала власні бізнес-проєкти у Хмельницькому 18:10 У Козятині відкрили надсучасну «екстренку» після реконструкції photo_camera 17:08 «Відрядження» в один бік: аграрний директор вивозив ухилянтів під виглядом робітників 16:58 На перехресті вулиць Гетьмана Мазепи та Левка Лук’яненка змінили напрямок головної дороги 16:37 Завідувачі без конкурсу: хто роками керує вінницькими дитсадками 16:01 Одна смуга для проїзду: на виїзді з Вінниці обмежили рух для ремонту дорожнього покриття 15:20 PetVille повертається до Вінниці: два дні щастя для улюбленців і їхніх людей (Новини компаній) 15:18 Рецидивіст ледь не вбив дружину та пасинка сокирою 15:11 Імена Героїв на мапі Вінниці або Як місто офіційно вшанувало «Грінку» та інших титанів 14:47 Безготівкову оплату тестують у двох маршрутках Вінниці 14:20 «Ніхто не поступився місцем військовому, він сів на підлогу на наплічник»: випадок у трамваї 14:04 Горів балкон висотки та кухня ресторану — рятувальники ліквідували 12 пожеж photo_camera 13:10 У Вінниці замовили 4 000 безпілотників. Готові заплатити майже 58 мільйонів гривень 12:32 Капітальний дім «Альпійське шале» — «під ключ» без зайвих витрат (Новини компаній) 12:31 Закопали немовля на смітнику. На Вінниччині судитимуть батька-тирана та його дружину photo_camera 12:11 Матір судитимуть за розбещення 13-річної доньки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up