Бандитські справи, досвід лікування «корони» та інше важливе за 29 березня на 20minut.ua

Бандитські справи, досвід лікування «корони» та інше важливе за 29 березня на 20minut.ua
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 28 березня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Через постріл на дорозі відкрили провадження. Сторони конфлікту заявили один на одного

У суботу вранці, 27 березня, на Старому Місті стріляли. За інформацією, яку поширили в мережі вінницькі активісти, стався конфлікт між водіями, і один з них вистрілив у повітря. Про це 20minut.ua розповідав у статті: Вранішня стрілянина на Старому Місті. Чи справді її влаштував підполковник МНС? Сьогодні в поліції повідомили, що за фактом конфлікту між водіями у Вінниці розпочали кримінальне провадження, вже опитали учасників і отримали нові дані.

За словами начальника Відділу поліції №1 Вінницького районного управління поліції Юрія Голуба, поліцейські встановили та опитали учасників цього конфлікту. Обидва чоловіки — вінничани віком 45 та 54 років — написали один на одного зустрічні заяви.

Відео дня

 

150 людей на ліжках реанімації. Дані про нові випадки COVID-19 по Вінниці та районах

Заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на COVID-19. На цьому засідання про стан справ інформувала директор Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентина Зайцева.

За її словами, впродовж минулої доби всі лабораторії області дослідили 1874 зразків на COVID-19 (в т.ч. ОЛЦ — 1222, Меділабс — 620, Центр СНІДу — 0, міський лікувально-діагностичний центр — 32). Коронавірус вперше виявили у 366 людей. 

 

«Давай 3000 доларів за поганий ремонт!» Суд ув'язнив організатора злочину без права застави

Минулого тижня слідство оголосило про підозру чотирьом зловмисникам, які вимагали у вінничанина три тисячі доларів за неякісно виконаний ремонт. Вони у січні вивезли потерпілого на автомобілі у лісосмугу, побили битою та погрожували розправою членам його сім’ї. Сьогодні, 29 березня, організатора цього злочину суд взяв під варту без права внесення застави.

За інформацією слідства, 47-річного майстра зловмисники почали бити битою по голові, та, погрожуючи ножем, вимагали віддати 3000 доларів США в якості компенсації за неякісно виконаний ремонт. У разі відмови пригрозили розправою його родині. Чоловік боявся за своє життя, тож віддав частину зазначеної суми вимагачам, після того звернувся за допомогою у поліцію. 

 

Помер професор вінницького політехнічного університету Сергій Перевозніков

Перестало битися серце у професора Вінницького національного технічного університету Сергія Перевознікова. Про це повідомили на сайті вишу сьогодні, 29 березня.

«Доктор технічних наук, професор Сергій Іванович Перевозніков працював у Вінницькому національному технічному університеті 38 років. Саме у ВНТУ Сергій Іванович навчався в аспірантурі, потому захистив у спецраді вишу кандидатську дисертацію, — читаємо повідомлення. —  Працював на посаді доцента кафедри обчислювальної техніки. У 2006 році, захистивши докторську дисертацію, став професором кафедри обчислювальної техніки».

 

У мене коронавірус і немає сімейного лікаря — що робити? Розповідаємо на власному досвіді

Незначна температура, шалена слабкість та сухий кашель — з цього розпочалася моя «коронавірусна історія». Я, журналістка 20minut.ua, перехворіла коронавірусом, не маючи сімейного лікаря у Вінниці. Розказуємо, що робити, якщо ви потрапити у таку ситуацію. Куди звертатися? Чи зроблять вам безкоштовний тест? Чи можна укласти декларацію онлайн?

Ранок 15 березня був дивний. Ми з хлопцем тільки повернулися із Тернополя, звідки я родом. Після ранкового робочого планування, я приступила до роботи, але слабкість у тілі перемагала мою мотивацію працювати. Ближче до обіду мій хлопець перестав відчувати будь-які запахи та смаки, тож ми самостійно поставили собі досить очевидний діагноз — коронавірус. Як ви вже зрозуміли, він підтвердився. І було одне велике але — у нас немає сімейного лікаря. Попри те, що я писала безліч статей на тему пандемії, — паніка з’явилася мимоволі. 

 

Читайте також:

Як минув ваш понеділок за літнім часом? Результати фейсбук-опитування 20minut.ua

«Вже можна користуватися»: у Вінниці стартував сезон велопрокату Nextbike

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 На Закарпатті спіймали сімох чоловіків, які тікали за кордон. Серед них — вінничанин play_circle_filled 20:15 Свято темряви чи невинна гра? Позиція церкви з приводу Хелловіну 19:27 Про фронт без гриму та жіноче серце, що не зламалося: ветеранка Тетяна Чудновець видала книгу про війну 19:02 Вінницькі хірурги видалили 80% печінки, рятуючи пацієнтку з рідкісною хворобою photo_camera Від читача 11:24 Трьох вінничан відзначили за вагомий внесок у розвиток сфери національної та громадянської ідентичності 18:32 Що робити під час відключень електроенергії у Вінниці? Зібрали всі поради в одному матеріалі 17:54 На рік частково перекриють вулицю Праведників Світу через будівництво житлових будинків 17:15 Мікрозелень на підвіконні: як виростити вітаміни за тиждень у себе вдома (партнерський проєкт) 17:08 Воїн 169-го батальйону ТрО Сергій Панчук помер після важкої хвороби 16:14 В яких містах Вінниччини людям краще кип'ятити воду? Результати досліджень 15:49 Квартира до тисячі доларів, будинок — до двох тисяч. У Вінниці рекордно зросли ціни на оренду 15:11 Іракця змусили воювати за рф: «Вибір був між тюрмою та фронтом» play_circle_filled 14:46 День працівника соціальної сфери у Вінниці відзначили концертом «Від щирого серця» 14:21 На реставрацію вежі Артинова пропонують витратити понад 44 мільйони гривень 14:01 Викрили дві схеми ухилення від мобілізації у Вінниці — «студентські квитки» та фейковий ліцей photo_camera 13:13 Фура збила людину на Шимка і проїхала кілометр із тілом 12:44 Мобілізація через ТЦК — що робити, якщо зупинили на вулиці 12:09 На місцях влучань після нічної атаки на Вінниччину працює понад 130 рятувальників photo_camera 11:14 На Курському напрямку загинув 55-річний штаб-сержант з Вінниці Віталій Шевчук 11:01 Як Вінниця живе після нічної ворожої атаки та до чого готуватися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up