Через постріл на дорозі відкрили провадження. Сторони конфлікту заявили один на одного

Через постріл на дорозі відкрили провадження. Сторони конфлікту заявили один на одного
  • За фактом публікацій про стрілянину на Старому Місті, яку влаштував підполковник МНС, відкрити кримінальне провадження.
  • Також в поліції розповіли, що обидва водії, які сперечалися на дорозі між собою, написали один на одного заяви. 

У суботу вранці, 27 березня, на Старому Місті стріляли. За інформацією, яку поширили в мережі вінницькі активісти, стався конфлікт між водіями, і один з них вистрілив у повітря. Про це 20minut.ua розповідав у статті: Вранішня стрілянина на Старому Місті. Чи справді її влаштував підполковник МНС?

Сьогодні в поліції повідомили, що за фактом конфлікту між водіями у Вінниці розпочали кримінальне провадження, вже опитали учасників і отримали нові дані.

— 27 березня на перехресті вулиць Данила Нечая та Молодогвардійська стався конфлікт між двома учасниками дорожнього руху, під час якого один з водіїв зламав дзеркало автівки свого суперника, здійснив постріл угору з пістолета та поїхав з місця події. До поліції жоден з учасників інциденту не звернувся. За фактом розміщеної у соцмережі інформації слідством розпочато кримінальне провадження за першою частиною статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), — сказали у відділі комунікацій поліцейського главку. 

За словами начальника Відділу поліції №1 Вінницького районного управління поліції Юрія Голуба, поліцейські встановили та опитали учасників цього конфлікту. Обидва чоловіки — вінничани віком 45 та 54 років — написали один на одного зустрічні заяви.

— Наразі поліція в рамках відкритого кримінального провадження з’ясовує усі обставини конфлікту, — кажуть поліцейські. 

Журналістам «20 хвилин», нагадаємо, розповіли більше про подію суботнього ранку активісти з «Дорожнього контролю». За їхніми словами, двоє водіїв не розминулися на дорозі й стали з'ясовувати стосунки, до них підійшов ще й третій — син одного з водіїв. Під час цієї розмови другий учасник суперечки дістав пістолет і вистрілив у повітря. Далі усі водії просто роз'їхалися.

— Інформацію, що чоловік за кермом Audi може бути підполковником ДСНС Андрієм Шевчуком, дали його сусіди, вони мені зателефонували, — сказав Володимир Затайдух, який виклав фото підполковника, його машини, і стрільби у мережу. — Але в ДСНС ніяк інформацію не прокоментували. 

Ми також зверталися до представників ДСНС у той самий день, але відповіді не отримали. Редакція й надалі очікує на коментар з пресслужби управління служби з надзвичайних ситуацій або самого фігуранта подій і, як тільки отримаємо їхню версію, — опублікуємо її. Тож слідкуйте за стрічкою новин на 20minut.ua.


Читайте також:

Біля суду на Соборній хочуть зробити закритий паркінг. Але є нюанси його роботи

У Вінниці цієї ночі спіймали п'яного поліцейського за кермом. Хто він?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Потепління та короткочасні дощі. Якою буде погода у Вінниці найближчими днями 20:23 Мати купила три квартири за гроші сина, поки той був у полоні: на чиєму боці закон — коментар адвоката photo_camera 20:04 «Служу Україні, сказав би мій тато»: вручили орден доньці полеглого капітана Покрищука 19:19 Замість старих підприємств та ринків: як у Вінниці зʼявилися найпопулярніші ТРЦ Від читача 07:50 Форум «Взаємодія ГО «Захист Держави» з профспілковою спільнотою» — про конкретні дії та спільне бачення майбутнього 19:07 У Вінницькому та Хмільницькому районах 2 червня лунатимуть вибухи через роботи на родовищі 18:32 «Хай просто поверне машину»: що відомо про аварію з працівником ТЦК, який втік з місця 18:04 «Ховав наркотики у футлярі для окулярів»: службова собака Белла викрила схованку на кордоні 17:44 «Юрасик йшов першим, коли група нарвалася на вагнерівців»: збудували храм у пам'ять про сина play_circle_filled 17:22 15 років ув’язнення загрожує чоловіку з Могилів-Подільщини за розповсюдження заборонених відео з дітьми 16:54 П’яний водій Audi біля Сокиринець влетів у дерево. Загинула 24-річна вінничанка 15:39 З російського полону до рідного дому повернулися двоє захисників із Тиврівської громади photo_camera 15:10 Nemiroff Wild Cranberry: нова сторінка смакових напоїв (Новини компаній) 14:47 Три випадки незаконного скидання нечистот у струмок «Безіменний» виявили у Вінниці 13:21 Колишнього працівника оборонного підприємства засудили до 15-ти років за співпрацю з рф 11:53 Смертельна ДТП під Вінницею: в результаті зіткнення легковика з вантажівкою загинули мати і донька 11:17 Бронювання, трудові книжки, кредити. Що зміниться для вінничан у червні? 10:51 У Бершаді під час руху спалахнув легковик. Вогонь загасили рятувальники 10:13 За добу на Вінниччині потонули двоє чоловіків — тіла дістали з Росі та Південного Бугу 09:37 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 1 червня не буде води та світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up