У Вінниці цієї ночі спіймали п'яного поліцейського за кермом. Хто він?

У Вінниці цієї ночі спіймали п'яного поліцейського за кермом. Хто він?
  • Поліцейські зупинили за порушення ПДР автівку. За кермом виявився їх колега, який був п'яний.
  • Хто ж був за кермом? Про це дізнавайтеся у матеріалі.

В обласній поліції призначили службове розслідування за фактом перебування за кермом поліцейського у стані сп'яніння. Про це у фейсбук пише Поліція Вінницької області.

— Сьогодні вночі патрульні поліцейські зупинили автомобіль за порушення правил дорожнього руху,  яким керував працівник Вінницького районного управління поліції. Поліцейський перебував поза службою на власному автомобілі, — йдеться у повідомленні. — Під час спілкування патрульні виявили у нього ознаки сп’яніння.

Водій не захотів проходити освідування. Після цього на нього склали протокол за 130 статтею.

У поліції додають, що на час службового розслідування поліцейського відсторонили від виконання службових обов’язків.  

— В подальшому готуватимуться матеріали на звільнення цього працівника з лав поліції, — зазначають у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

Журналіст та активіст Віталій Павловський з'ясував, кого виявили п'яним за кермом. За його інформацією, це Олександр Яворський, замісник керівника по слідству міста Вінниці та Вінницького району.

«Зам. начальника по слідству міста Вінниці та Вінницького району ЯВОРСЬКИЙ
Олександр Леонідович, вирішив, що фара, та що світить, має бути робоча тільки одна в автомобілі в ночі! І це його принципова позиція, — цитуємо повідомлення Віталія. — Але запах з порожнини рота, візуально сп'янілий стан, тремтіння рук не приховаєш «друже»! Ти ще за «завалену» справу Мізяківських Хуторів відповіси! Бо без твого, ми вважаємо, кришування, там давно була б підозра та судове слухання! Розвели в РВ бізнес... P.s.тільки Суд може визнати людину винною! Але ж відмова по 130 продутися... Хм...»

 

Читайте також:

На Бершадщині зек, який відсидів 20 років, напав з ножем на велосипедистку

У Тульчині двоє чоловіків напали на 80-річну жінку. Потерпілу поранили та обібрали

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (16)
  • Vik Vet
    хто вин пяный полицейский и чего вы высосали что он пяный если он не прошол освидетельствование
  • Света Ивановна
    Спіймали, фу, яке погане слово.
  • Владимир Вознюк
    Худшее что будет! Скажут так делать низя,уволят задним числом(наверно) и отправят домой!
  • Максим Васильевич
    Алкаш.😀
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Оркестр, майстеркласи та дегустації: вінничан кличуть на «Пироговський пікнік» 20:35 «Все, ти їдеш у Чорнобиль»: чорнобилець після поранення на Майдані 12 років допомагає військовим 20:05 На Одещині прикордонники затримали «кортеж» порушників кордону, серед них — вінничанин 19:47 Оновлення шкіл: за три мільйони ліцеї №15 та №27 отримають сучасні кабінети природничого циклу Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 19:11 Старі хати перетворили на туристичний хутір із колекцією вишиванок і крафтовим виробництвом photo_camera 18:20 Майже 200 домашніх улюбленців за три години вакцинували від сказу. Графік виїздів у Вінниці 17:30 Живете без зубів або зі знімними протезами? Є рішення за 1 день — All-on-4! (Новини компаній) 17:19 Вінницькі «лисятники» завоювали більше пів сотні медалей на Чемпіонаті України у Луцьку 16:54 Понад 600 громадських криниць Вінниці продезінфікують до кінця травня: що варто знати мешканцям photo_camera 16:13 Два роки тюрми за п'яну ДТП з потерпілими — у Жмеринці винесли вирок водію BMW 15:47 На пішохідному переході біля «Епіцентру» збили дитину. Ще дві аварії стались в районі 15:32 Янчак визнає вину і хоче передати заставу на ЗСУ: що зі справою про побиття чоловіка в ТЦК 15:20 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (Новини компаній) 15:04 За вихідні ціни на пальне підскочили до 4 гривень. Де у Вінниці заправитися дешевше 14:33 Занедбаний скейтпарк у Вінниці відремонтують. Ми дізналися, скільки планують витратити play_circle_filled photo_camera 14:10 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 14:08 Сімох людей підозрюють у відчуженні профспілкового майна у Вінниці. Збитки перевищили 63 мільйони 13:55 У Вінниці об'єднують лікарні. Що зміниться для пацієнтів і коли це запрацює? 12:56 До 15 років за ґратами: у Могилів-Подільському затримали чоловіка за розповсюдження дитячої порнографії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up