Олексій ШАРАПОВ
Олексій ШАРАПОВ
380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (371)

Протягом всього свого існування історія Вінниці нерозривно пов’язана з цією річкою. Але що ми про неї знаємо? Пройдіть тест і дізнайтесь, які із запропонованих фактів відносяться до Бугу, а які — взагалі ні.

У чому особливість фізичної реабілітації, яку проводить Ветеранській Простір? Тут працюють не лише з військовими, але й з їхніми дітьми.

У Вінницькій області виявили чотири випадки незаконної зміни ідентифікаційних номерів автомобіля. Ці порушення зафіксували впродовж одного тижня.

Полтавський Військовий коледж дає підготовку для військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу в ЗСУ.

Сьогодні, 15 лютого, у Вінниці відбуваються обшуки у Юрія Педоса. 

Командування Медичних Сил ЗСУ повідомило, що вінницький хірург Андрій Верба провів операцію з видалення частини гранати Вог. І дістав він її..з тіла бійця. 

Війна сьогодні — не лише в Бахмуті чи Оріхові, Енергодарі чи Харкові, Херсоні чи Львові. Не лише за право бути незалежними. За право бути українцями. Війна сьогодні — і за незалежну пресу. Вижити в цій війні нашим медіа вдається завдяки підтримці, солідарності та спільним діям з медіапартнерами з усього світу.

На перехресті вулиць Келецька-Миколайчука, що неподалік Урожаю, чорний Lexus збив двох пішоходів.  На місці аварії працюють медики і поліція. 

Традиційні ярмарки, великі ринки й базари з багатовіковою історією — все це невід'ємна частинка життя Вінниці. Зараз важко знайти людину, яка жодного разу не отоварювалась на міських ринках. Та чи багато ви знаєте про ринки й базари нашого міста?

Декілька днів тому наша журналістка відкрила Пункт Незламності в себе вдома. Цієї ночі туди прийшли жінка з дитиною на руках. Сьогодні поліція оголосила в розшук цих людей. ОНОВЛЕНО Розшукуваних ЗНАЙДЕНО Об’єктом злочину не стали

keyboard_arrow_up