Олексій ШАРАПОВ
Олексій ШАРАПОВ
380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (217)

Цукровий діабет — хронічний стан, що впливає на безліч процесів в організмі людини, особливо за умови неналежного контролю. Порушення зору, ураження нирок, серцево-судинні патології, пошкодження нервових закінчень та проблеми зі шкірою — усе це може стати наслідком проблем із цукрами. Пропонуємо вашій увазі основні принципи піклування про вразливу шкіру.

Люди з цукровим діабетом повинні регулярно перевіряти свій рівень цукру в крові (ЦК). Знання результатів тестування рівня ЦК дозволяє правильним чином скорегувати схему лікування і допомагає уникнути довгострокових проблем зі здоров'ям, пов'язаних з діабетом.

Сьогодні у світі майже 400 мільйонів людей страждають на діабет — захворювання, що стрімко набирає небажану популярність і в нашій країні. І попри розповсюджену думку, що діабет — проблема вікова, квапимось вас запевнити в протилежному: діабет усе частіше діагностується в дітлахів та молодих людей. Тож варто знати та розуміти, з чим маємо справу.

У квітні волонтери знайшли 42-річного Євгена на вулиці у жахливому стані. Величезна пухлина розрослася на весь шлунок, та чоловік декілька місяців не міг нічого їсти. Медики встановили рак третьої стадії та призначили складну операцію, до якої готувались два тижні. Але в день операції у лікарні виявили коронавірус, тому її закрили, а пацієнтів виписали. «Таке буває лише в кіно», — згадує волонтерка, яка з першого до останнього дня допомагала в порятунку Євгена.

Сайт «20 хвилин» та громадська організація «Центр Промінь надії» розпочали спільний проект «По той бік життя», в рамках якого ми розказуємо про життя безхатченків. Волонтери допомагають безхатченкам розпочати нове життя. Але без сторонньої допомоги їм важко. Протягом декількох тижнів ми писатимемо про історії безхатченків та розкажемо про їх змінені долі. На нашому сайті ми відкриваємо збір допомоги на холодильник і морозильну камеру, які передамо громадській організації.

Сайт «20 хвилин» та громадська організація «Центр Промінь надії» розпочинають спільний проект «По той бік життя», в рамках якого ми розкажемо про життя безхатченків. Ці люди живуть поруч з нами. Ми їх помічаємо та іноді подаємо гроші. Іноді проходимо повз. Під Вінницею волонтери допомагають колишнім безхатченкам повернутися до життя. Зараз там є потреба у холодильнику та морозильній камері, які коштують близько 26 тисяч гривень. Волонтери просять наших читачів допомогти у покупці техніки.

Після впровадження карантину вінницький бізнес почав переживати важкі часи.  Ресторани, кафе, турфірми, спортзали, салони краси, магазини – майже все закрито на карантин.  Але є і ті, хто працює «на виніс» . Як підтримати вінницький бізнес?

Загрози коронавірусу були відомі ще у грудні, і починати протидію їм треба було тоді. Вчасна реакція на небезпеку — прерогатива не тільки медиків, а й можновладців, які відповідають за життя й здоров’я українців.  Так в ефірі телеканалу «Україна 24» говорив Володимир Гройсман. Колишній прем’єр-міністр України (2016-2019) дав журналістам велике інтерв’ю, де тема коронавірусу стала однією з основних.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що кожна адмінбудівля має проходити аудит – як соціальних служб, так і громадськості, передусім організацій людей з інвалідністю.  Уповноважена з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк пояснила, чому аудит почали проводити з приміщень суду. Чи доступні для всіх будівлі, в яких мають захищати свої права?

Збираєтеся на Різдво з’їздити до батьків чи провести вихідні у горах? Менше про це говоріть. Не заманіть до себе додому „домушника”. Вінницькі оперативники підказали, що ще можна зробити, щоб вашу квартиру минули квартирні злодії.

keyboard_arrow_up