Олексій ШАРАПОВ

Олексій ШАРАПОВ

380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (414)

Чи добре ви знаєте наше місто? Підготували для вас тест по ретро фото Вінниці.  Перевірте, чи впізнаєте ви місця у місті, які незворотно змінилися з плином часу.

Минув рік, як Вінниця здобула ще одного побратима — місто Карлсруе в Німеччині. 19 травня 2023-го очільники міст підписали угоду.  Відтоді громади почали співпрацювати одна з одною, зокрема у сферах урбаністики, культури та освіти. також новий побратим Вінниці надавав гуманітарну допомогу.  З цієї нагоди розповідаємо про це місто. Чим воно схоже з Вінницею? Навіщо потрібні міста-побратими? Та які ще є поріднені з нами міста?

Перший кінотеатр, перший ліфт та перший маршрут тролейбусу. Чи добре ви знаєте історію Вінниці? Пройдіть тест і дізнайтесь наскільки хороший з вас краєзнавець.

Відомий у місті організатор велозаїздів Олександр Царевський розповів журналістам про рекрутинг, військову службу і волонтерство.

Весна — час сонця, калюж, перших квітів і передчуття кохання.  Редакція «20 хвилин» склала рейтинг найбільш популярних потаємних місць для закоханих автомобілістів. З огляду на особливості матеріалу, не рекомендуємо його гортати тим вінничанам, що не досягли повноліття.

Тепла куртка, яка вже замала чи рукавиці, які вже не подобаються, — часом у наших повних шафах є речі, які нам не потрібні. Їм можна надати друге життя, тому не поспішайте виносити на смітник чи залишати сумувати вдома.  Зібрали місця, де у Вінниці можна віддати непотрібний одяг, допомагаючи при цьому іншим. 

Оголосили підозру колишньому гендиректору комунального підприємства Вінниці. Його звинувачують у службовій недбалості, яка завдала збитків підприємству на майже 14 мільйонів гривень. За даними редакції «20 хвилин», мова про Вінницьку транспортну компанію і її колишнього керівника Михайла Луценка, що тепер на пенсії.

Ви корінний вінничанин чи просто думаєте, що добре орієнтуєтесь в історії та сьогоденні міста? Тоді пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи все ви знаєте про вінницькі мікрорайони.

Кому та в яких випадках потрібна фізична реабілітація? Як отримати безоплатну допомогу, й що остання в себе включає? Та чому не варто затягувати з відвідинами фахівця, й терпіти біль у спині? Розповідаємо про безоплатну реабілітацію ветеранів у Вінниці.

Аня — оператор радіолокаційної станції підрозділe радіотехнічних військ. Її «поле бою» — монітор, де відображається уся повітряна обстановка з десятками цілей на сотні кілометрів навколо. Як працює солдат Анна Коломійчук? Інтерв'ю з дівчиною опублікували на сторінці Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

keyboard_arrow_up