Олексій ШАРАПОВ
Олексій ШАРАПОВ
380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (209)

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що кожна адмінбудівля має проходити аудит – як соціальних служб, так і громадськості, передусім організацій людей з інвалідністю.  Уповноважена з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк пояснила, чому аудит почали проводити з приміщень суду. Чи доступні для всіх будівлі, в яких мають захищати свої права?

Збираєтеся на Різдво з’їздити до батьків чи провести вихідні у горах? Менше про це говоріть. Не заманіть до себе додому „домушника”. Вінницькі оперативники підказали, що ще можна зробити, щоб вашу квартиру минули квартирні злодії.

Найкращий лікує від похмілля – сон. Але якось не хочеться проспати перший день Нового року. Тому той, хто перебрав за святковим столом зайвого, хапається за банку з розсолом. Але це не єдиний спосіб покращити самопочуття після феєричної новорічної ночі.

Якщо вас на роботі в День сміху зустріли павутиною з ниток на вхідних дверях, вивіскою на справному туалеті «Ремонт» чи на ліфті «Не працює» або пожартували якось інакше, маєте нагоду їм помститися. Пропонуємо добірку телефонних розіграшів, які сьогодні можуть знадобитися або… бути використані проти вас.

Вінничани часто скаржаться на недобросовісних орендодавців або рієлторів. Але випадок, який днями розкрили правоохоронці, якраз про непорядного квартиронаймача. Чоловіка попередили про продаж квартири, попросили звільнити житло, і він з’їхав… разом із технікою власниці помешкання.

Три тисячі гривень перевела на картку. Потім ще трохи. І ще. Всього 12 тисяч позичила віртуальному другові мешканка Вінниці, бо повірила в його історії про проблеми з навчанням і зі здоров’ям.

Користувався популярністю у жінок, а сам був небайдужий до їхніх цінностей і грошей. 29-річного альфонса посадили на чотири роки і присудили віддавати із тюремної зарплати все, що він забрав у своїх цивільних дружин.

Заборонили використання піротехніки в Новорічну ніч, щоб не лякати людей, ще позаторік вирішили депутати Вінниці. Діє ця заборона і зараз. Вона – до завершення Антитерористичної операції.

Приблизно о 16.00 сьогодні, 29 грудня, пограбували вінничанина біля «Урожаю». Розбили скло в машині, забрали сумку з великою сумою грошей із заднього сидіння і втекли.

Обібрали. Хазяйка ненадовго вийшла з дому, а квартирний злодій тут як тут – зламав замок і обшукав усю квартиру. Обікрасти примудрився в обідню пору і нічого, крім грошей, не взяв, щоб не «спалитися» на виході

keyboard_arrow_up