Олексій ШАРАПОВ
Олексій ШАРАПОВ
380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (353)

Українська IT-компанія (команда розробників Gravitec.net та Piar.io) створила новий супер-швидкий і зручний спосіб пошуку пального, що об‘єднує переваги усіх раніше створених сервісів! Без додаткових вікон, швидке завантаження на будь-якому пристрої, VSU bot веде телеграм-канал.

У Вінниці тканину для маскування фарбують «будівельними» пігментами. Рецепт фарби придумав переселенець, архітектор за фахом Андрій Бочкарєв. Чоловік просить про допомогу, наголошуючи, що кожна сітка — це порятунок військового.

Музичні гурти з Вінниччини та Київщини записали антивоєнну пісню «Дамой!». Артисти вирішили скористатись популярною у рф армійською піснею, щоб донести до російської аудиторії, що «асвабадителей» в Україні не чекають, тож їм краще «по биріку відправлятися до Жиріка» чи сидіти у себе вдома та «слухати пісні Валерії».

У Вороновицькій селищній раді одружилися відразу дві подружні пари з Херсону. Найціннішим весільним подарунком для закоханих став український прапор, на якому молодята написали «!Херсон — це Україна!».

Протягом всього свого існування історія Вінниці нерозривно пов’язана з цією річкою. Але що ми про неї знаємо? Пройдіть тест і дізнайтесь, які із запропонованих фактів відносяться до Бугу, а які — взагалі ні.

Вінничанці, яка разом з рідними евакуювались до Німеччини, пошкодили авто. На капоті її Фольцвагена зловмисники надряпали дві літери Z.   Дівчина звернулась до поліції і зрозуміла, що вона не єдина, проти кого спрямована агресія рашистів, машини з українськими номерами для них ніби мішень. Німецькі поліцейські не залишають такі випадки поза своєю увагою, а волонтери приходять на допомогу.

Дві крилаті ракети були збиті над Вінницькою областю.  Інші пролетіли через нашу область і завдали удару по Львову. 

«Сковороду почитайте, за Україну потрібно вбивати, а не вмирати». Кажуть бійці 79 бригади про зраду командирів Історія військових, яким вдалося вижити, вийшовши з котла поблизу селища Ямпіль Донецької області викликала неабиякий резонанс. Бійцям співчували, бійців підтримували, бійців звинувачували у зраді… А ще у тому що вони виклали фейк. Де правда?

Від завтрашнього дня, 23 квітня, на території Вінницької області дозволили торгувати алкогольними напоями.

Нещодавно Вінницька обласна організація художників України започаткувала акцію «Купи картину — підтримай ЗСУ!» Більше тридцяти митців, професійних художників, які входять до Національної спілки художників України, долучились до благодійного заходу. Художниця Ірина Кравченко, яка відповідає за виставкову діяльність, розповіла про «знакові» полотна експозиції та про те, як продаються картини.

keyboard_arrow_up