Олексій ШАРАПОВ
Олексій ШАРАПОВ
380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (249)

Молодь обирає татуювання в якості способу показати свої вподобання та вирізнитися, як особистість. Знайшли трьох вінничан, які «набили» символи міста на своєму тілі голками та чорнилами.

Перший кінотеатр, перший ліфт та перший маршрут тролейбусу. Чи добре ви знаєте історію Вінниці? Пройдіть тест і дізнайтесь наскільки хороший з вас краєзнавець.

Місць, де у Вінниці можна покататися верхи, досить багато. Щоправда, закладів, де навчать правильно сидіти у сідлі та їздити верхи, трохи менше. Одне зняття в таких обійдеться орієнтовно у 300 гривень.  Але про все по порядку. Спершу про нові враження від уроку катання на коні.

Протягом всього свого існування історія Вінниці нерозривно пов’язана з цією річкою. Але що ми про неї знаємо? Пройдіть тест і дізнайтесь, які із запропонованих фактів відносяться до Бугу, а які — взагалі ні.

Понад сто тисяч сімей у Вінниці з ранку 20 травня залишаються без гарячої води на невизначений строк. Причина — у міськтеплоенерго немає продавця газу, «Вінницягаз» сказав тепловикам підготуватися до пломбування труб. Розповідаємо, як так сталося, що заважає найбільшому тепловиробнику міста знайти постачальника газу і який можливий план «Б» виходу з кризи.

На проспекті Коцюбинського бійці спецпідрозділу КОРД затримали чоловіків.  Свідки кажуть — в одного з них вилучили пістолет. 

Знайшли вінничан, які заробляють у незвичний спосіб.  Про свою роботу вони розповіли читачам «20 хвилин». Що ж виходить, коли хобі стає заробітком? Читайте далі. 

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. Якщо також маєте машину, пропонуємо перевірити, чи наскільки ви їздите з дотриманням ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права — перевірте, чи достатні ваші знання.

Завтра, у середу 31 березня, по всій Україні переважатиме суха погода, хіба що вночі та вранці в західних та північних областях трохи покапає. Який прогноз дають синоптики на наступні дні?

Випічка без масла чи сметани, тому підійде навіть тим, хто зараз дотримується посту.  Як каже автор рецепту, виходить кекс дуже м’яким і ароматним та подобається дітям.

keyboard_arrow_up