Олексій ШАРАПОВ
Олексій ШАРАПОВ
380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (213)

Сайт «20 хвилин» та громадська організація «Центр Промінь надії» розпочали спільний проект «По той бік життя», в рамках якого ми розказуємо про життя безхатченків. Волонтери допомагають безхатченкам розпочати нове життя. Але без сторонньої допомоги їм важко. Протягом декількох тижнів ми писатимемо про історії безхатченків та розкажемо про їх змінені долі. На нашому сайті ми відкриваємо збір допомоги на холодильник і морозильну камеру, які передамо громадській організації.

Сайт «20 хвилин» та громадська організація «Центр Промінь надії» розпочинають спільний проект «По той бік життя», в рамках якого ми розкажемо про життя безхатченків. Ці люди живуть поруч з нами. Ми їх помічаємо та іноді подаємо гроші. Іноді проходимо повз. Під Вінницею волонтери допомагають колишнім безхатченкам повернутися до життя. Зараз там є потреба у холодильнику та морозильній камері, які коштують близько 26 тисяч гривень. Волонтери просять наших читачів допомогти у покупці техніки.

Після впровадження карантину вінницький бізнес почав переживати важкі часи.  Ресторани, кафе, турфірми, спортзали, салони краси, магазини – майже все закрито на карантин.  Але є і ті, хто працює «на виніс» . Як підтримати вінницький бізнес?

Загрози коронавірусу були відомі ще у грудні, і починати протидію їм треба було тоді. Вчасна реакція на небезпеку — прерогатива не тільки медиків, а й можновладців, які відповідають за життя й здоров’я українців.  Так в ефірі телеканалу «Україна 24» говорив Володимир Гройсман. Колишній прем’єр-міністр України (2016-2019) дав журналістам велике інтерв’ю, де тема коронавірусу стала однією з основних.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що кожна адмінбудівля має проходити аудит – як соціальних служб, так і громадськості, передусім організацій людей з інвалідністю.  Уповноважена з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк пояснила, чому аудит почали проводити з приміщень суду. Чи доступні для всіх будівлі, в яких мають захищати свої права?

Збираєтеся на Різдво з’їздити до батьків чи провести вихідні у горах? Менше про це говоріть. Не заманіть до себе додому „домушника”. Вінницькі оперативники підказали, що ще можна зробити, щоб вашу квартиру минули квартирні злодії.

Найкращий лікує від похмілля – сон. Але якось не хочеться проспати перший день Нового року. Тому той, хто перебрав за святковим столом зайвого, хапається за банку з розсолом. Але це не єдиний спосіб покращити самопочуття після феєричної новорічної ночі.

Якщо вас на роботі в День сміху зустріли павутиною з ниток на вхідних дверях, вивіскою на справному туалеті «Ремонт» чи на ліфті «Не працює» або пожартували якось інакше, маєте нагоду їм помститися. Пропонуємо добірку телефонних розіграшів, які сьогодні можуть знадобитися або… бути використані проти вас.

Вінничани часто скаржаться на недобросовісних орендодавців або рієлторів. Але випадок, який днями розкрили правоохоронці, якраз про непорядного квартиронаймача. Чоловіка попередили про продаж квартири, попросили звільнити житло, і він з’їхав… разом із технікою власниці помешкання.

Три тисячі гривень перевела на картку. Потім ще трохи. І ще. Всього 12 тисяч позичила віртуальному другові мешканка Вінниці, бо повірила в його історії про проблеми з навчанням і зі здоров’ям.

keyboard_arrow_up