Олексій ШАРАПОВ
Олексій ШАРАПОВ
380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (364)

Декілька днів тому наша журналістка відкрила Пункт Незламності в себе вдома. Цієї ночі туди прийшли жінка з дитиною на руках. Сьогодні поліція оголосила в розшук цих людей. ОНОВЛЕНО Розшукуваних ЗНАЙДЕНО Об’єктом злочину не стали

Багатство української мови вражає. А локальні яскраві слова-діалектизми не перестають дивувати. Зібрали для вас кілька таких незвичних, на перший погляд, слів у наш спеціальний тест. Мерщій перевіряйте свої знання.

Незважаючи на те, що в автошколах кожен вивчає сигнали регулювальника, на перехресті багато хто отримуючи «права» благополучно забуває про них Тому ми вирішили нагадати водіям ці правила.

У перші дні війни російські війська зайшли в місто Вугледар Донецької області. По цей час територія залишається під російською окупацією.  Напрацьований роками бізнес місцевих підприємців зазнав великих втрат, а згодом взагалі припинив існування. Актуальна справа у всі часи, ритуальні послуги, також не витримала рашистської навали.  Як працював похоронний бізнес під окупацією, розповіли підприємець Микола Власенко і його робітник Ігор Бондар.

Родина медійників із окупованого міста Пологи Запорізької області війну застала вдома. Сім'я була оптимістично налаштована щодо прогнозів про початок повномасштабної війни, подружжя не мало сумнівів, що «дружні» російські сусіди не зайдуть так далеко. Але…

Попри війну Вінниця та передмістя продовжує зростати. З вірою у перемогу, зводять нові комплекси та добудовують проєкти минулих років. Держава зробила житло доступнішим, запустивши іпотеку під 3% річних. Відтак ми вирішили підготувати рейтинг, в якому оглянули вартість житла у вінницьких новобудовах

Дорогою у військкомат вона сподівалась, що то дурний збіг обставин і страшний сон, про те що він зник безвісти — просто кошмар. Маршрут, який раніше займав не більше години, цього разу здавався нескінченним. Спілкування з військовими... питання про чоловіка... потім декілька днів очікування, аби отримати повідомлення: Микола Тімотін, зник безвісти.

Спілкування посідає одне з найважливіших місць у нашому житті. Проте не всі люди можуть розмовляти за допомогою слів.  Нечуючі або слабочуючі користуються особливою жестовою мовою. Що це за мова, чим вона відрізняється від мови жестів і з чого варто почати її вивчення?

З початком повномасштабної війни сотні волонтерів взялися за плетіння маскувальних сіток. Та є у Вінниці  люди, які жодного дня не припиняли це робити з 2014 року. Вісім років «Вінницькі павучки» безперебійно постачають на фронт необхідні для воїнів речі. І мова йде не тільки про сітки.

Традиційні ярмарки, великі ринки й базари з багатовіковою історією — все це невід'ємна частинка життя Вінниці. Зараз важко знайти людину, яка жодного разу не отоварювалась на міських ринках. Та чи багато ви знаєте про ринки й базари нашого міста?

keyboard_arrow_up