Спочатку — земля, потім будівництво. План підготовки до будівництва мосту на Тяжилів

Спочатку — земля, потім будівництво. План підготовки до будівництва мосту на Тяжилів
Вантовий міст / Ілюстрація з фотостоку
  • Депутати міської ради підтримали план про підготовку до спорудження вантового мосту, який з’єднає Тяжилів та Замостя.
  • Шляхопровід між вулицями Янгеля і Ватутіна, за очікуваннями влади, суттєво розвантажить вулиці Лебединського і Брацлавську та скоротить на 20 хвилин. Крім автотранспорту та пішоходів, міст перетинатиме тролейбус.

На сесії міської ради 25 червня депутати ухвалили рішення про підготовчі заходи до будівництва підвісного мосту на Тяжилів.

— Ми підходимо все ближче до реалізації такого масштабного проекту. Одного з найбільших міських проектів, після реконструкції аеропорту, — повідомив міський голова Сергій Моргунов. — Цей вантовий міст матиме довжину 627 метрів, по дві смуги руху в кожному напрямку та буде прокладений рух тролейбусів. І шляхопровід плануємо будувати без припинення руху залізничного транспорту.

Рішення, за яке голосували депутати, окреслює завдання для департаментів міськради про вирішення земельних питань та нерухомості, які підпадають під пляму забудови шляхопроводу. Зокрема, місто хоче домовитись про забудову на ділянці «Укрзалізниці», вилучити частини ділянок у приватних власників та демонтувати деякі споруди, про що ми писали ось тут.

— Міст суттєво розвантажить вулиці Брацлавського, Лебединського. І думаю, що доїзд громадським транспортом з Замостя на Тяжилів скоротиться орієнтовно на 20 хвилин, — розповів міський голова.

Рішення підтримали 44 з 46 депутатів. «Утрималась» депутатка Олена Верлан-Кульшенко та «не голосувала» депутатка міськради Світлана Ярова.

Після будівництва шляхопроводу планується по ньому прокласти контактну мережу для тролейбусів. Тут, за намірами влади, мають проходити подовжені маршрути тролейбусів №14 і 15. Про що ми писали у матеріалі: Трамвай №7 замість тролейбусу №5. Німецькі фахівці схвалили план зміни транспорту Вінниці

Опитування

Чи потрібно будувати міст, який з'єднає Тяжилів та Замостя?

 

Читайте також:

На Замковій горі встановлять найвищий у області прапор України. Що відомо?

«Чекаємо на гроші від держави». У аеропорті Вінниці готуються до старту реконструкції

Новий корпус лікарні у Вінниці хочуть відкрити в 2021 році. Його ціна — 270 млн грн

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Варвара Бакала
    Планують звідки гроші будут тирити
  • Людмила Марченко.кондратюк
    Він дуже схожий на той, що три роки тому рухнув в Італії
  • Lilia Konetskaya
    Новини зі світу фантастики....
  • Ihor Sandiuk
    Дурень думкою багатіє
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:16 Під час «Великодніх передзвонів» згадували, як відзначають свято в різних країнах 21:00 Чи є загроза з Придністров’я? Зеленський відреагував на заяви про «буферну зону» 20:25 «Ми втратили все»: про життя родин ВПО, які залишились без дому (соціальна реклама) 20:04 Бруд, злива та 20 кілограмів спорядження: як нацгвардійці штурмували п’єдестал під час екстремального кросу Від читача 16:35 Вантажні перевезення по Україні та світу 19:05 Заморозки та дощ із мокрим снігом — якою буде погода на Великодні вихідні 11–12 квітня 18:42 Деревина, якої «не мало бути», та погоня в лісі: що сталося в Іллінецькому лісництві? photo_camera 18:30 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 18:18 На дерева та кущі витратять майже 30 мільйонів. Що варто знати про озеленення Вінниці photo_camera 17:53 Як зробити крашанки в стилі еко? П'ять простих способів з того, що є в холодильнику 16:48 Довічне за зруйноване дитинство: засудили ґвалтівника, який познущався з дев'ятирічної дитини 16:05 Вінниця, квітень і великі плани. Як ротарійці готуються до нового робочого року (партнерський проєкт) 15:33 Ями латають. На Вінниччині вже відновили понад 100 тисяч квадратів дороги 14:22 Засудили російського пропагандиста, який закликав до повного знищення України та її населення 13:13 Оглянути Вінницю на всі 360 градусів. Є три віртуальні екскурсії photo_camera 13:02 Ледь не втонув у крижаній воді: затримали харків’янина, який намагався вплав перетнути Дністер 11:54 Через сильний набряк пальця вінничанка не змогла зняти обручку — допомагали рятувальники 11:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 11:07 Код міста у великодніх писанках: ШІ «сховав» архітектуру Вінниці всередині символів свята photo_camera 10:07 У Вінниці адвокат вимагав $7000 у військового, чий батько загинув на фронті play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up