Без пенсіонерів у години пік. Через карантин знов змінили роботу транспорту

Без пенсіонерів у години пік. Через карантин знов змінили роботу транспорту
  • У Вінниці обмежують пільговий проїзд у громадському транспорті. 
  • З 23 березня пільговики не зможуть мати безкоштовний проїзд в громадському транспорті у години-пік.
  • До того ж, з понеділка у трамваї можна буде їздити по 10 людей на кожну секцію.

На комісії з питань безпеки та надзвичайної ситуації, 20 березня, розглянули нові обмеження через карантин. Зокрема, говорили про зміни в роботі громадського транспорту, на роботу якого вінничани все більше скаржаться.

— Пасажиропотік впав втричі. Але щоб забезпечити виконання обмеження у 10 людей, ми маємо випустити втричі більше транспорту. У нас такої можливості немає: усе що ми могли вивезти на лінії, усе вже вивезли, — каже гендиректор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко.

Відео дня

Головний медик Вінниці Олександр Шиш зазначив, що медики не можуть доїхати у Вінниці до своїх місць роботи.

— Не пускають в транспорт пенсіонери. Ті, що їдуть з області, будуть забезпечені транспортом. Це 535 працівників. Їхній перелік переданий на ОДА, — каже Шиш.

Про проблему з транспортом говорив й очільник патрульної поліції Вінниці Редван Усеінов.

— На зупинках громадського транспорту постійно черги. Сьогодні були чотири бійки між вінничанами, які хотіли пробитися в салон транспорту. Три з них — на Вишеньці, де багато пасажирів. Я особисто сьогодні довіз трьох працівників міськвиконкому, які не змогли виїхати з кінцевої Вишеньки. З цим щось потрібно робити.

Транспортники запропонували:

  • Обмежити перевезення пільговиків на час дії карантину. 
  • Збільшити кількість пасажирів у трамваях, оскільки вони багатосекційні — по десять людей на кожну секцію.
  • Зобов’язати пасажирів мати індивідуальні засоби захисту в транспорті — маски та рукавички.

Обмеження щодо перевезення пільговиків підтримали заступники міського голови Галина Якубович та Микола Форманюк. 

— Підтримую пропозицію транспортної компанії скасувати пільгові перевезення на час карантину, щоб забезпечити перевезення медперсоналу, — сказала Якубович.

— Дуже багато скарг від вінничан: пенсіонери не дають людям доїхати на роботу, бо їм потрібно на базар чи до онуків, — каже Форманюк.

Однак, мер Вінниці Сергій Моргунов сказав, що тотального обмеження не потрібно.

— Давайте робити це обмеження не на весь день, а на пікові години, — говорить Моргунов. — Пільговики не зможуть безкоштовно їздити в транспорті у години-пік — ранок, до 10.00 та ввечері, з 17.00 до 21.00. У кожному трамваї можуть їздити по 10 людей на кожну секцію. Кількість пасажирів контролюватимуть водій, кондуктор та поліція. Таке обмеження починає працювати з 23 березня.

Щодо обов’язкової наявності захисних масок та рукавичок у пасажирів під час обговорення не було сказано. Але як тільки опублікують протокол засідання, то ми повідомимо читачів про всі нові обмеження, які запроваджує мерія на час дії карантину.

 

Читайте також:

Лікарів на роботу возитимуть таксисти Uber безкоштовно. Також допоможе ДКВ

Як передається вірус, де взяти тести і літом все закінчиться? Розказують професори Медуніверситету

У Вінниці гучномовці закликають людей залишатися вдома через коронавірус

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (135)
  • Валентин Іглінський
    Мене сьогодні виставила водій трамвая і з такою посмішкою от там твоє УБД,а я діючий військовий після чергування їхав до дому щоб добратися я змінив 2 транспорта, дякую шановні пані  водію і міські владі може тепер вони поповннят бюджет міста за рахунок проїзду УБД.
    Logeximo company reply Валентин Іглінський
    ШАНОВНИЙ А СКІЛЬКИ ПАСАЖИРІВ БУЛО В ТРАМВАЇ
  • Елена
    Що погано роблять пенсіонери - це ЗБИВАЮТЬ В МІСТІ ОПЛАТУ ПРАЦІ. це ж вони пашуть прибиральницями, кухарками, сторожами і навіть розвантажують машини за з/п менше мінімальної. Це вони продають вазони по 10 грн!! А ви ніколи не думали, що хтось не отримує за свою працю норм.кошти через те,що є "конкурент" - баба Маня, яка згодна працювати за 100 грн/день?
  • Любовь Рудакова
    В любой ситуации нужно оставаться людьми, меня очень порадывали бизнесмены, все бросились покупать мёд.препараты и т.д. когда трудно могут договориться, дай Боже договорится и о стратегии по выходу с економической ямы.
  • Николай Касенюк
    Это пенсия уже достала со своим базаром какова черта неседится дома им нодо набозар на первый тролебус или первый автобус  лазеют как черти людям нароботу надо аим набозар пускай немного отдохнут
    Елена reply Николай Касенюк
    ерунда в троллейбусах, едущих в 5.50 первыми рейсами, едет людей совсем мало. тем более вокзал закрыт и на дачу не едут - людей с утра всяко меньше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up