У двох містах України через негоду закрили школи. У Вінниці це потрібно?

У двох містах України через негоду закрили школи. У Вінниці це потрібно?
  • У Києві закрили всі школи та дитсадки. Тим часом у Львові ввели дистанційне навчання. Усе через складні погодні умови.
  • У Вінниці також вирувала негода і за прогнозами залишиться вона ще мінімум на тиждень. Можливо, і Вінниці варто закрити освітні заклади?

Львів та Київ засипає снігом. І там міська влада міст вжила радикальних заходів. 

Влада Львова рекомендувала всім закладам, установам і підприємствам зробити в п’ятницю, 12 лютого, вихідним днем або працювати дистанційно. 

Що стосується шкіл, то їх перевели на дистанційне навчання. Однак заклади освіти будуть приймати школярів, яким немає з ким залишитися вдома. Садки працюватимуть у режимі чергових груп.

У Києві закрили і школи, і садочки та обіцяли організувати дистанційне навчання. Влада міста вважає, що припинення очного навчання допоможе розвантажити автошляхи.

У Вінниці через погодні умови школи поки не планують закривати. Тим часом 8 лютого у петиції підіймалося питання до повернення карантину у школах через спалах коронавірусу.

Як варто діяти у такій ситуації, що краще для школярів та працівників освіти? Як ви вважаєте? Пишіть свої думки у коментарях та проходьте опитування:

Опитування

Чи потрібно закрити школи у Вінниці на час негоди?

 

Читайте також:

На Чорновола утеплюють дитячий садочок. Роботи виконані на 80%

Хуртовини, ожеледиця та -23. В Україні сильно погіршаться погодні умови

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (260)
  • Тетяна Хоменко Мельник
    Нехай ідуть в школу хай хоч подихають повітрям вони і так сидять біля компютерів не бачуть ні сонця ,ні морозу  .немає ніякої закалки це страх.
  • Наташа Ольшевська
    Детям нужно ходить в школу
  • Наташа Ольшевська
    Радители очень скоро уже начнут делать забастовки по поводу обучения дома
  • Лена Оченашко
    Так
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:09 У Вінниці відкрили експозицію про легендарний 40-й полк Нацгвардії photo_camera 16:26 Для військових хочуть купити фургон. Витратять 2,2 мільйона гривень 16:10 За 40 000 у Липовці нетверезий мотоцикліст намагався «відкупитися» від копів 15:17 Дев’ять пожеж за добу: рятувальники гасили магазини, автівки та смітники photo_camera Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 14:52 Один у реанімації, інший з пораненнями: у Вінниці чоловік з ножем накинувся на ТЦК 14:22 Вінниця — №1 за підтримкою ЗСУ. Скільки місто віддало армії у 2025 році 14:02 Врятуйте річку Скельну. Вінничан кличуть на велике прибирання photo_camera 13:13 Росіяни засипають українські позиції авіабомбами: 260 ударів за 24 години photo_camera 12:12 Куди у Вінниці важко доїхати громадським транспортом? Ми запитали 12:08 Житель Глухівців постраждав під час самостійного гасіння пожежі 11:10 Вважався зниклим три місяці. Підтвердили загибель Михайла Паламара з села Вільшанка 11:06 Поліція посилює контроль на Великдень: храми перевірять кінологи та вибухотехніки 10:50 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 30 березня — 4 квітня photo_camera 10:02 Смерть у бур’янах: на Вінниччині знешкодили бойові частини збитих «шахедів» photo_camera 08:59 Вінниця прощається з Денисом Пугачуком: воїн-доброволець повернувся додому «на щиті» 08:02 Сьогодні вітайте Марію та Микиту. Історія, традиції, заборони 4 квітня 21:01 Сварка через дитину закінчилась насильством і далі — судом 20:20 «Добре хоч поїсти винесли»: жінці з першою групою інвалідності не дали зустрітися з сином у ВСП 20:04 У теплицях Вінниці підготували десятки видів рослин для висадки на вулицях photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up