У вінницьких школах через COVID-19 просять ввести карантин. ОПИТУВАННЯ

У вінницьких школах через COVID-19 просять ввести карантин. ОПИТУВАННЯ
  • З'явилась петиція у якій просять знову запровадити карантин у школах міста. Це аргументують спалахами COVID-19. 
  • Чи потрібно це для школярів? Проходьте опитування та пишіть свої думки з даного приводу у коментарях.

Петицію під назвою «Відновлення карантину» опублікували сьогодні, 8 лютого. Автором є Тетяна Ревенок. За день ідею жінки підтримали 14 вінничан.

«На даний момент ризики захворюваності COVID-19 значно збільшилися. В школах панує вірус, вчителі починають хворіти та заражати дітей. Пропоную відновити карантин на деякий час», — дослівно цитуємо текст петиції.

Петиція доступна за посиланням.

Відео дня

Опитування

Підтримуєте введення чергового карантину у закладах освіти?

Тим часом деякі батьки вінницьких школярів втомилися від карантинно-освітніх каруселів і відверто заявляють, що відмовляються вдома з дітьми вчити уроки. Про це говорять журналістам, пишуть гнівливі дописи у соцмережах. Детальніше у матеріалі: «Я більше не хочу робити уроки!»: батьки радіють, що діти з понеділка підуть до школи.

В Україні, нагадаємо, закінчився загальнодержавний локдаун ще 25 січня. Він був запроваджений Урядом на два тижні. Після чого у школах відновили навчання. Однак за парти по вернулися не всі, а лише учні 1-4 та 9-11 класів. А от учні 5-8 класів навчалися за змішаною формою. А від сьогодні,  8 лютого, загальноосвітні заклади міста мали повернуться до звичайного  графіку навчання.

 

Читайте також:

Три летальних та 123 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Яка ситуація з COVID-19 в Україні та Вінниччині станом на 8 лютого

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (150)
  • Міланія Квіточки
    Да, за возобновление карантина!!!!!
  • AK
    Погоджуюсь, при умові, що звільняють від податку-соцвнеску батьків.
  • Читач48
    просмотрел списки тех кто подписал петицию и о Боже, даже не удивлен. Более половины знакомые фамилии и даже с одной школы (учителя)
  • Читач48
    весь пиз.ешь по поводу карантина подымают именно учителя , зарплату они все равно получают и при этом имитируют онлайн образование. они вдвойне выигрывают. за счет уже оплаченого рабочего времени государством спокойненько занимаются репетиторством. А ВЫ ЛОХИ КОЛХОЗНЫЕ  на это ведетесь( касается мамаш берегущих здоровье своих чад)

keyboard_arrow_up