У вінницькому відділенні банку Хрещатик вкрали гроші з шести сейфів

У вінницькому відділенні банку Хрещатик вкрали  гроші з шести сейфів
Одразу у шістьох клієнтів банку «Хрещатик» спустошили банківські комірки. За попередніми висновками міліції, обікрав хтось із працівників. За словами адвокатів, гроші вони ймовірніше всього не повернуть власникам.

Володимир вирішив скористатися послугою банку у зберіганні своїй заощаджень в одному із банківських сейфів. Через півроку до нього подзвонили з банку та запросили прийти, щоб продовжити термін дії договору. Володимир відкрив свою банківську комірку та побачив замість грошей пустий пакет.

Як виявилось Володимир разом ще з п’ятьма клієнтами банку «Хрещатик» стали жертвами крадіжки  банківського сейфу своїх заощаджень.

За словами потерпілих, в них вкрали близько сотень тисяч євро та доларів. Про це йдеться у новинах "Вікна" на СТБ.

У міліції майже впевнені, що вкрали гроші свої. Ніяких пошкоджень у замках в сейфі правоохоронці не виявили.

Юристи сумніваються, що гроші повернуть власникам. При наймі, як зазначається в договорі, банк не несе відповідальності за цілісність вмісту цього сейфу, а лише відповідає за зовнішню недоторканість.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Виола Зорина
    нада покарати банк і директора банку. тоді буде якась відповідальність.
  • Анонім
    "банк не несе відповідальності за цілісність вмісту цього сейфу" а за що, тоді відповідає банк? Камери спостереження треба дивитись, хоча, якщо це було давно, то записи можуть бути стертими..... от довіряй тепер банкам........
    Дарья reply Анонім
    На 100% з тобою згодна. І саме обідне те, що нічого не докажеш, хоть і камери спостереження є, але ці записи давно уже стерли, бо працювали свої, злому то цього сейфа не було.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 У Тульчині військовий після 18 місяців полону сам зняв своє фото з Алеї надії photo_camera 20:14 «Тату, ми тут м’ясо»: чому біля сьомого Апеляційного суду у Вінниці портрет полеглого воїна? 20:06 Майстеркласи, музика і благодійність: як у Вінниці пройшов «Пироговський пікнік» photo_camera 19:32 Бізнес «зниклого безвісти»: чи міг ФОП загиблого захисника два роки вигравати тендери на Вінниччині? Від читача 08:32 ГО «Захист Держави» спільно з відділом обслуговування юнацтва Центральної бібліотеки провели захід до Дня Європи у Гайсині. 19:05 У Хмільницькому районі 13 травня буде гучно: на кар’єрі проведуть вибух play_circle_filled 18:25 За чотири роки війни на укриття у Вінниці витратили майже 700 мільйонів: куди саме пішли ці гроші 18:14 На Брацлавській BMW влетів у дорожню огорожу: водій мав ознаки сп’яніння 17:44 Негода накриє Вінниччину вже цієї ночі: коли повернеться тепло 17:28 У чоловіка 300 га, а в самої ніц за плечима: як родина начальниці ЦНАПу в Теплику розбудувала агроімперію 17:07 П’яний водій маршрутки вийшов на рейс із пасажирами 16:30 Травень — місяць обізнаності про меланому: де обстежити родимки БЕЗКОШТОВНО або за спеціальною ціною (партнерський проєкт) 16:17 У селі Агрономічне через дитячі пустощі загорівся екскаватор photo_camera 15:13 На вулиці Євгенія Пікуса з балкона п’ятиповерхівки міг впасти шматок шиферу 14:11 У Вінниці 8-річна школярка кинула камінь у меморіал. Скло на інсталації розбилося play_circle_filled 13:13 Росія за добу випустила понад вісім тисяч дронів-камікадзе по Україні 13:10 Заправка та чистка автокондиціонера у Вінниці: як обрати якісний сервіс і не переплатити (Новини компаній) 12:08 Продавчиня намагалася зупинити злодія у магазині Вінниці: усе потрапило на відео play_circle_filled 11:57 Квартири у Вінниці знову подорожчали. Ціни на новобудови, вторинку та оренду 11:01 Вибух на Зулінського: п’яний військовий зупинив поліцейських і підірвав гранату
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up