Сивого чоловіка, що напав на дівчину на Гніванському шосе, повинні розшукати

Сивого чоловіка,  що напав на дівчину на Гніванському шосе, повинні розшукати
  • Вінницького «маніяка» шукати не будуть – написала редакція, проаналізувавши розповіді свідків і поліцейське спростування.
  • І ось маємо реакцію на публікацію: з поліції подзвонили із новими даними по інциденту в посадці біля провулку на Гніванському шосе.

Вінничанин врятував дівчину від ґвалтівника і написав пост про це у Фейсбуку, назвавши нападника маніяком і попередивши інших жінок про небезпеку. Редакція написала про це та поліцейське спростування інформації очевидця в частині, що напад скоїв серійний насильник.

Нагадаємо, що історія нападу на 25-річну дівчину, який закінчився її порятунком небайдужими вінничанами, набула розголосу в соціальних мережах, але криміналом не стала. За інформацією з відділу комунікацій обласної поліції, дівчина відмовилася проходити судмедекспертизу на наявність тілесних ушкоджень і у своїх поясненнях одразу після інциденту патрульним вказала: претензій ні до кого не має.

На сайті 20minut.ua сьогодні вранці була опублікована стаття про цей випадок з розповідями свідків, самого рятівника та коментарями вінничани під його дописом у Фейсбуку, що починається зі слів «У Вінниці маніяк».

На публікацію вже відреагували у відділі комунікацій обласної поліції. Передзвонили автору і знову наголосили: спростовували тільки інформацію про існування маніяка, а не те, що мав місце сам випадок. Також розповіли про те, що в понеділок дівчина, яка не захотіла заявляти про злочин проти неї, передумала.

Учора, 27 серпня, за словами виконуючої обов’язки керівника відділу комунікацій обласного управління Нацполіції Ірини Добровольської, дівчина написала заяву, щоб знайшли того сивого чоловіка, з яким вона зустрілась в посадці.

— Дівчина звернулась до правоохоронців з зявою притягнути до відповідальності особу, яка на Гніванському шосе вчинила проти неї протиправні дії. Наразі поліція встановлює цю особу, — сказала Ірина Добровольська.

Тож тепер правоохоронці мають все-таки розшукати чоловіка, якого свідки попри поліцейське спростування називають маніяком. Чекаємо результату. А більш детальний опис нападника можна знайти в статті «Вінницького «маніяка» шукати не будуть. Нефейкова історія криміналом не стала».


Читайте також:

Убивство Віталіни Плахотнюк: арештували її колишнього чоловіка як замовника

Одні панікують, інші заспокоюють. Як правильно розказати дитині про «маніяка»

Три останні вінницькі вбивства. Результати розслідувань, які ще не знають родичі

Завелись сезонні аферисти. Знімають квартиру на добу, щоб здати іншим на місяці

Подробиці справи зооманіяків. Людей збурили знущання над псом і кошенятами

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (4)
  • Юрий Бондарук
    Підніміть пенсії! Бо вже пенсіонери на людей нападають за кусок хліба!
  • Жора
    Эй менты !  Так это хорошое шоу для того чтобы наказать любого кто не нужен))))

    Шоу работатет так , двое мужиков и женщина делают  театр что  хочет один мужик изнасиловать..... Далее один из этих мужиков в соц сетях поднимет шум, и горе журналисты под руководством прости господи засуженного или нет жураналиста делают шум на типа сайте 20 мин )))))



    И менты ищут мужика с сединой)))))) ЭТО ПИЗ*ец  вечерний КИЕВ И КВН отдыхают ))))))))))))
  • Daily
    круто по таким критериям копы будут искать сивых людей очень много
    Жора reply Daily
    Так это новое ШОУ "Поймать СЕДОГО"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:11 «Подивився на небо і подумав: «А чому б не СКАЙ?» Легендарний рок-гурт СКАЙ у суботу у Вінниці розпочне тур до 25-річчя play_circle_filled photo_camera 21:00 Як зустрічатимуть звільнених з полону? У Вінниці затвердили алгоритм 20:07 Медовий Спас 2026. Коли святкують Маковія та що обов'язково несуть до храму 19:40 Студент у «розшуку» ТЦК: чи мають право вищі навчальні заклади відмовити у вступі або відрахувати? Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 19:05 До +34° без жодної краплі дощу: синоптики розповіли, коли Вінниччину накриє спека 18:22 Унікальну «Сорочкову карту Вінниччини» вперше покажуть у музеї. Вхід вільний 17:43 «Народився в сорочці» — у Літині врятували чоловіка, який упав у 8-метрову криницю 17:21 Компенсація за воду: 9 тисяч вінничан подали документи на ці виплати 16:57 У Вінниці відкрили запис на безкоштовний прийом кардіолога та УЗД. Хто може скористатися 16:23 У Немирівській громаді після ДТП рятувальникам довелося змивати мед з дороги 15:15 Які вінницькі школи та садочки ремонтували. Та скільки на це витратили грошей 15:03 Автобус №16 хочуть продовжити до Агрономічного та зоопарку. У Вінниці зареєстрували петицію 14:08 Лише 670 грамів. У Вінницькому перинатальному центрі народилося передчасне немовля 13:04 «Панічні звернення військових» створені ШІ: у 120-й бригаді попередили про нову хвилю діпфейків 12:10 У Крижопільській громаді спільно з обласною радою реалізовано два проєкти з підтримки військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:09 Понад сім тисяч людей скинулися на автобуси для Вінниці. Першу партію вже придбали на аукціоні в Кельце photo_camera 11:08 На Вінниччині виявили росіянку, яка незаконно перебувала в Україні 10:14 У центрі Вінниці планують оновити шість зупинок громадського транспорту. Які саме 09:42 До ранку без води частина Вишеньки та Пирогова. Де ще 29 липня ремонтують мережі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up