Разом з активісткою Femen за спалений трамвайчик Roshen судитимуть вінничанина

Разом з активісткою Femen за спалений трамвайчик Roshen судитимуть вінничанина
  • Завершили розслідування справи активістки Femen, що спалила декоративний трамвайчик під магазином Roshen на Соборній.
  • Відповідатиме за хуліганство разом головною звинуваченою мешканець Вінниці.
  • Юнак, що підпалив бензин, яким оголена дівчина обливала дитячу фотолокацію в Центрі міста.
  • Сама вона потім підтримувала вогонь, підливаючи на декорацію запальну речовину.

Закінчили розслідування та сьогодні, 11 січня, направили до суду обвинувальний акт щодо активістки Femen та вінничанина, які спалили декоративний трамвайчик на Соборній. Вони обвинувачуються у вчинені злочину, передбаченого другою частиною статті 296 Кримінального кодексу України – у хуліганстві, вичиненому групою осіб.

Про це розповів процесуальний керівник в названій справі, прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вадим Шамалюк. Він назвав дії активістки незареєстрованої громадської організації Femen 14 листопада 2017 року умисним порушення громадського порядку та встановлених правил поведінки у громадських місцях. А те, що вона була напівоголена, – винятковим цинізмом. 

– Слідство встановило, що одна із учасниць Femen, маючи умисел на хуліганство, прийшла до макету трамваю, що був розташований поблизу зупинки громадського транспорту на Соборній і, грубо порушуючи громадський порядок, недотримуючись встановлених правил поведінки у громадських місцях, з винятковим цинізмом, що виразився в оголенні верхньої частини тулубу, з особливою зухвалістю облила макет трамваю бензином, який заздалегідь приготувала для вчинення хуліганських дій, – каже прокурор. – В цей час вінничанин, який знаходився на вказаній ділянці місцевості та перебував у стані алкогольного сп’яніння, підпалив бензин, в наслідок чого виник осередок пожежі, який в подальшому підтримувала «горе-активістка», продовжуючи обливати бензином макет трамваю, та підпалювати його.

Державне звинувачення вимагатиме для обвинувачених, як і передбачає стаття відповідальності, до 4 років позбавлення волі. Нагадаємо, що активістку Femen затримали у Києві на другий день після спалення трамвайчика. На судовому слуханні у Вінниці, де обирали їй запобіжний захід, вирішили не брати під варту дівчину на час слідства. Тоді про її спільника-вінничанина не йшлося.

А спалений трамвайчик під магазином Roshen був у знак протесту. Докладніше про це журналісти 20minut.ua писали ось у цих матеріалах:

Відео протестної акції зі спаленням дитячої фотолокації з'явилося в мережі одразу після події, так само, як зйомки з інших акцій Femen біля магазинів Roshen в різних містах країни. 

 

Читайте також:

Кримінальний ТОП-2017. Підривали гранати, палили людей, стріляли по машинах
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (33)
  • Наш Край
    якби трамвайчик був не Петі, активістка отримала б штраф і всі забули б про цей випадок. А так буде сидіти. Петя свій бізнес захищає завжди !!!! Ще нехай спробують рідпилили Вовин Магіград. Думаю буде така ж сама реакція...
  • укроп
    Порвав фотку гаранта - посиди в сізо, подумай декілька років. Спалив макет рошеновського трамвайчика на знак протесту - в тюрягу, щоб не хитав. А то знудить нашого шоколада мармеладовича в такому прогресивному місті , де навіть туалет не працює в центральному парку :)
  • Олексій
    А чому не написали що її в Італії зловили, коли вона тут була під слідством та хто її відпустив?
    З.А.Глядач reply Олексій
    А навіщо? Вони просто "переведуть стрілки" на "вінничанина".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:42 У Вінниці затримали «серійного» мінера: чоловік погрожував хвилею вибухів у місті 15:09 Біля платанів у центрі Вінниці з'явилися нові квітники. Містян закликають берегти озеленення play_circle_filled 14:14 «Питання не в тому, чи будуть затори, а в тому, хто в них стоятиме», — Андрій Сорокін 13:03 ТікТок-блогерку з Літинської громади підозрюють у проросійській пропаганді через заклики до капітуляції України Від читача 15:40 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:21 Скільки коштує «пільгова» квартира у Вінниці — порівняли з ринком photo_camera 12:10 «Зніми хрестик»: спогад про вінничанина, який водив трамвай, служив Богові, похований біля храму 11:52 На Замковій горі відзначили День Української Державності та вшанували захисників photo_camera 11:03 Подвійний переворот на трасі та авто в кюветі: за добу на Вінниччині сталися дві ДТП з потерпілими 10:23 Де у Вінниці 15 липня немає світла та води: адреси 09:57 Вінниця прощається з 29-річним Захисником Леонідом Зоновим, який загинув на Донеччині 09:30 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 09:06 Понад 80 світлофорів у Вінниці працюватимуть по-новому під час хвилини мовчання 08:10 15 липня — День Української Державності. Які традиції, заборони і прикмети 21:00 На вокзалі затримали 22-річного чоловіка, який лаявся та провокував поліцейських на бійку 20:20 Що варто знати про родимки та де у Вінниці їх видаляють — пояснює дерматолог Катерина Юзвак play_circle_filled 19:34 Вінницький полк Нацгвардії уклав меморандум із центром протезування 18:39 Судитимуть 42-річного чоловіка, який роками ґвалтував малолітню падчерку 17:57 Лікарка з Вінниці випробувала медичний канабіс і розповіла про ефект 17:32 Аварія поблизу Вінниці: з понівеченого авто деблокували 61-річну пасажирку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up